GüzellikBakım ürünleri

Parfüm Dior - Parfüm elit

1947 yılında, dünyanın parfüm önemli bir olaydı: Dior ilk parfüm sunuldu aesthetes. Parfüm «Miss Dior» yetenekli bir moda tasarımcısı Kristiana Diora gelen elit kokuların bir dizi ilk işareti oldu.

kokular hakkında tarihi ve bir şeyin Biraz

zeki tasarımcı onun laboratuar kokuları kurdu 1942, büyük bir başlangıç Parfüm Dior öyküsü. Ama sadece 1947 yılında kadın moda dünyasında yaptığı çalışmalarla özünü kabul Maestro aynı lezzet oluşturmak başardı. Yetenekli kimyager Serge Heftler Luis Dior'dan kokuları büyüleyici koleksiyonuna sebebiyet veren, sadece iki ay içinde şarkı aldı.

Parfüm çok çabuk popüler oldu. Nedeniyle Hıristiyan ve onun parfümörlerin yeteneklerinden doğası gereği, koku koleksiyonu hızla kadın ve erkek hatları açısından hem de genişledi.

Eau Sauvage - Zaten 1966 yılında, laboratuar onların koku için erkekler tarafından tasarlanmıştır. Tabii kadın ve erkek parfümleri özünü aktarmaya Miss Dior Eau Sauvage ve mükemmel doğrulukta olduğunu söylemek. Bu arada, o Dior parfüm farklılaşmış ve unisex kokular çok daha sonra ortaya çıkmıştır.

Christian Dior: koku. Kadınların koku

Genç bir hayalperest, zarif bir bayan ve tutkulu aşığı: Adil seks adanmış Parfüm Dior, onların durumunun üç yansıtır.

Miss Dior - ruhlar, sadece kızlar için tasarlanmıştır olduğunu durumunu inceler. 1947 yılında Çiçek-şipre kompozisyon ve çiçek-narenciye kompozisyon 2012 ilk kez, kadınlar için aşık genç için tasarlanmıştır.

J'adore - o bir kadın olduğunu bilen birine ve o güzel olduğunu adanmış bir koku. Onun çiçeksi-meyveli kompozisyon dünyasındaki sahibini aktararak, tatlı ve ekşi notları rafine kombinasyonunu saran yüksek moda.

tutku parfüm Hipnotik Zehir dolu bir nedeni adını aldı. Alkollü meyve notları baharatlı bir oryantal masal olma hissi yaratır çiçeksi-ağaçsı kombinasyonunu gölgeli.

Christian Dior: koku. erkek parfümleri

Dior'dan erkek parfümleri Koleksiyonu son yıllarda genişledi. Herhangi bir karakteri yansıtan notlar sunar.

Dior Homme Köln - 2013 yılında bir yenilik - hattının üst oldu. koku tarafından sunulan en iyi "burun" göre mükemmel bir kendinden emin ve başarılı erkeğin imajını sergiledi. Çiçek-narenciye kompozisyon şimdi çok popüler unisex koku vermez. greyfurt çiçek ve misk ile kombine Bergamot ne istediğini ve bunu başarmak için nasıl bilir şık ve pratik adamın kokusu geride bırakmak.

Dior Homme Sport - koku, 2012 yılında yayımlanan, Dior'dan erkek parfümleri sembolü haline geldi. Alkollü çiçek aromaları ve narenciye-odunsu notalar bu hat için geleneksel birleştirir. Bunlar bugünün hızla yaşıyordu olanlar için uygundur. "Yalnızca Big Time Rush" - düşündüğünüzden yüzden, enerjik erkeklerin kokusu ile tanışması.

Christian Dior Fahrenheit - Dior Evi'ne ikonik ürünleri. 1988 yılında düzenlendi, bu parfüm markasının erkek hattında ikinci oldu. Yaratıcılarının kompozisyonda duygu ve güçlü seks ustasının fırtına koymak gibi görünüyor. çiçek, eğrelti otu, turunçgiller, şipre ve odunsu - aroması tüm olası notlar iç içe çünkü bu, şaşırtıcı değildir. Cildin her zaman farklı, ama her zaman parlak açar, çünkü böyle bir kompleks kombinasyonu, lezzet başarılı ve kendinden emin adamının en büyük özelliği olmayı sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.