Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Çanta veya dua Pişirme? Neden irin rüya mı?

Onlar rüyada irin görünce doktora acele edilmemelidir. Açıkça düşünmek ve vücutta yakın bir sorun hakkında beyin sinyalleri ise o kadar da kötü olmadığını düşünebilir. Aksine, tam tersi. en kaynaklarına bakalım, irin neyi hayal ediyor. Bu olanaksız tahminler inanıyordu Birçok kişi, hayal edecektir komplodur!

Standart kod çözme

bir rüya irin, kaynaklarda kazma, kolayca bu konuda onların neredeyse tamamen oybirliği kontrol edebilirsiniz hakkında bir soru sorun. Hemen hemen hepsi hikaye kendisi hızlı bir kar olduğunu söylüyorlar. sevinmek için çok şey var, kabul ediyorum. Güzel bir toplamı çeşit almanın bir müjdecisi - gövde, kollar, bacaklar üzerinde irin Yaralar. Sadece güzel bir yorumunu ve sınırlamaları vardır. irin kan iken Bütün bunlar, doğrudur. hayatın Kırmızı sıvı tamamen tüm olumlu vizyonları mahsup çok farklı bir anlamı vardır. Herhangi güzellik rüya - bacaklarında Kadın irinli yara zengin ve cömert eşi portends. Böyle bir hikaye astral wanderings çıktı, bu mevcut fanlar inkar etmenin hiçbir anlamı yoktur. Bu yaramaz. beyefendi bir ömür boyu sadık ve sevecen arkadaşı olacak biliyorum irin Rüya! Sadece kendi hırslarını temper ve gökyüzünde pasta aramaya gerek yok.

negatif transkript

Eğer ciddiye irin hayalleri öğrenmek istediğinizde takılmaları eminiz hangi komplo diğer yorumların vardır. Bu psikanaliz üstünlüğü üzerine kurulmuş ve manevi araştırma hakkında tutkulu olanlar yorumcularý karşılar. Onlar nasılsa irin rüyasında ne deşifre. Bunlar fevkalade akıllı insanlar böyle hoş olmayan bir görüntü rahatsız, bazı iyileşmemiş yara anlatır inanıyoruz adamın ruhunu.

uzun bir süre tanımak önce sen bellekten herhangi bir zaman veya sonraki olayları silmek olamazdı şiddetli ağrı vardı. Bu rüya ince ne de iyi delalet etmez olduğunu. Acı gelen ruhunu arındırmak için tavsiye olarak alınmalıdır. Sonuç olarak, diğer üzerinde çalışmak gerekir. yorumlama birbirine zıt olmayacağını Katılıyorum. Özellikle ruhun eseri çoğunlukla bir form veya başka refahını artmasına yol açar!

Uyku: Kanla irin

Böyle bir hikaye tercüman daha çok sayıda net bir negatif değerlendirme vardır. O sevdiklerinize veya iş varolan uzlaşmaz farklılıkları sembolize inanılmaktadır. kanla irin hayal etmek - gerçekte baskıdan muzdarip. Ve çatışmanın nedeni insanın kendi inat haline gelebilir. O başkalarının durum ya pozisyonunun kendi anlayış eksikliği kendi tarafında agresif tepkiyi göstermektedir. Bu sert değerlendirmeler ve kötüleyen sözler kendinizi izin vermez, daha özenli ve daha hoşgörülü olmalıdır. Onlar yakın olanlar yara. Bana, bu kendine hakim gelecekte hayal kırıklığı ve gözyaşları önlemek için inanın!

Ağızda gözlerinde kulağına, iltihap,

Bazı kaynaklarda ayrı tür konuları düşünün. Böylece, birlikte yara kulaktaki irin, onların genelleştirilmiş görüşüne göre, yalan öngörüyor. zorunda Bilinçaltı sinyalleri "erişte kaldırın." İyi bir uyarı olarak böyle bir rüya düşünün. irin ağzınızda olmuşsa, o zaman biraz daha sessiz gerekir. Kesinlikle korkunç bela yol açacaktır bu kelimelerin, kendinizi tanır. Konuşmadan önce düşünün! irin gözünde bir rüyada göründü sonra, kurtarmak için zor ve hoş olmayan, son olarak, barış ve uyum nüansları anlamak için, eski şikayetlerin içine kazmak zorunda. Ancak, bu tür şifre çözme tek modern yazarlar bulunmaktadır. zenginlik ve bolluk habercisi - Eskiden o irin olduğu düşünüldü. Sadece nadir istisnai durumlarda, neredeyse hikaye hastalığın görünümü hakkında anlattı. Ama insanlar iyi ve olumlu inanmak deneyin! atalarının bu küçük deneyimini almak yanlış olmayın ve gereksiz ayrıntılarla kafa kendinizi aptal yok! Ne düşünüyorsunuz?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.