Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Demek rüyada Kaka?

Bütün insanlar hayallerim var. Bazıları değil, hoş olabilir. Rüyada arınmak rüyalar neyi yorumlamak için, görme her nüans araştırmak gerekir. Hayatın çeşitli değişiklikler hakkında tanıklık veya mevcut veya gelecekte bir olaylar uyarabilir.

Hangi bir kişinin bir rüyada bok kişinin pantolon ise gelir?

Bir rüyanın doğru yorumlanabilmesi için öncelikle genel yorumuna dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu vizyon gerçekleşti süreci ifade eder. rüyada Kaka - anlamına gelir? vizyon ise kız veya kadın rüya, o zaman bu adamlar saflık yararlanmak için çalışacağız. Bu hoş olmayan sonuçlara neden olabilir ya da utanç yol açacaktır.

Ne zaman kimse dışkı veya muhtemelen olumsuz bir durumu önlemek mümkün olacaktır kapsayacak şekilde yönetilen, ancak büyük çabalar yapmak zorunda uyuyan fark bir rüya.

bok bir rüya adamı olsaydı, bu onun da meslektaşlarını güvenilir kanıtıdır. Belki bunlardan biri liderlik önünde lekelemek ve alay tüm önünde koymak için gidiyor.

Rüyada arınmak ettiği bir yer

Bir adam yormak için bir yer arayan ve ıssız bir alana bulur ki rüyalar zaman, daha önce planlanan kar, vaat ediyor. Ama Dışkılama süreci daha sonra hedefe giden yolda, yan taraftan bakıldığı zaman nasıl olduğunu görmek için aynı anda eğer davasına adanmış bir adam.

rüyada ıssız yer süreci için bulundu ve yoğun bir cadde üzerinde bunu yapmak zorunda değildi durumda, planlara başlatılan arkadaş ve tanıdıklar seçerken dikkatli olmak zorunda. Bu vizyon sırlarını ifşa konusunda uyardı.

yanlış yerde (ofis, odası, asansör, vb ...) de uykusunda arınmak, Ve böylece kişi o gafil yakalandı korkuyor ise - o sır ifşa korkusudur. Ya bunun için kötü bir şey, şimdi eziyet vicdan işlendiği edilir. Yine tanık olmadan dışkılama başardı - zalimler için tanıtım önlemek olacaktır.

Bir ağacın altında açık havada dışkılama varsa, iyi kazanç bekleyebilirsiniz. Bu uyku ruh bağlıdır. Daha rahat görüş daha o para alacak kişiyi hissedeceksiniz.

Leke giyim dışkı

Eğer bir rüya bir bok almak zorunda ise: rüya o kirli giysiler oldu olmadığına bağlıdır. Bu durumda, o kendi sorunlarını çözmek için girişimler faydasız olacağı anlamına gelir. Rüya hedeflere ulaşabilmek için, düşünceleri değiştirmek istediğiniz konusunda uyarıyor. yüzeyde, ama adam bu görmüyor - sorunlarını çözme. Rüya hayatında değerlerin gözden geçirilmesi gerekliliğini ortaya koymaktadır.

Eğer görürsen, o adam tuvalete koşmak zorunda kaldı, ama yolu engeller bir sürü buluştu, bir yatırım ve çaba gerçeklik boşa harcanmaz ve hedefe götürecek demektir. Bazı nedenle tuvalete oturmak için rahat görme uyku (tavandan kirli su damlayan, vb. D.) geçmek planlanan, ancak sonuç ne bekleniyordu gibi olmadığı olamazdı durumda.

Suda Kakao

Suda uykusunda Kaka - daha fazla kar elde etmek. Bununla birlikte, insanların olamaz elden çıkarma rasyoneldir. Tüm bunlar gerek yoktur ve kalıcı memnuniyet üzme şeylere harcanacaktır.

Belki para karlı olmayacak iş, yatırım yapılacak. Hiçbir akışıyla küvet veya havzasında kaka zorunda Oğul, para mütevazı bir miktarda alınmasını engelleyen, ancak doğru yönde yönlendirilecektir.

Kabızlık ve ishal

rüya kitap ne yapar? acele, ağırlıksız çözeltiler - rüya Kaka hoş olmayan duyum, çok sıvıdır. Bir kişi düşünmeden, sert sözlerle insanları rahatsız edebilir. Ve rüya yeni arkadaşlar veya tanıdıkları hakkında sonuçlar çıkarmak gerektiğini uyarır. Muhtemelen, gerçekte, kavgalar ve sürtüşmeye sorumlu kendisini uyku.

sakla bok

Bir rüya adam pokakal ve sonra dışkı saklamaya çalışırsa görme yorumlanması, bu yapılacaktır ne kadar güvenilir bağlıdır (böylece toprağa gömülü, vb. D.). Sonuç olarak, uyku finansal refahını beklemek doğru orantılıdır.

Ama yine de pekiştirmek mümkün olması gerekiyor. Bir kişinin birisi bunu gizli dışkı almaya çalışmaktadır izlediğinde, birilerinin parasal refah engellemeye çalışıyor demektir.

diğer yorumların

rüyada Kaka - hamile kadınlar için anlamı bir rüya mı? Özellikle, orada vizyonları bu şekilde yorumlanmasına. Bu durumda, bir rüya tüm çevredeki öğelere dikkat aynı anda, ortak bir yorumuna üzerinde durulması gereken - sürecini gördüğümüz bu gerçekleşti bir yer, vb, kaka dokunma ...

, Zafer kâr etmek - En rüya-kitaplar "büyük gitmek". Bu herhangi bir çaba içinde başarılı olabilir. Büyük bir parasal kazanç vaat ve tüm yatak pis olduğu bir rüya alınıyor. Adam bir partide bok kişinin pantolon olduğunu düşündü, bu kaçınılmaz sürpriz gösterir.

giysi dışkı çok olduğu zaman, uyanık bekleyen büyüleyici bir yolculuk veya yolculuk uyku. Eğer o birisi onların dışkı kirli olduğunu bir hayali vardı, o zaman bu adam yakında karşılaşacak. Ne zaman kakao işte bu daha ödeyecek işin bir değişim, bir kanıtıdır. Veya uyku maaş artışı söz ediyor.

Bir adam bok kişinin pantolon ve dışkı böylece çoktur olduğunu görür, bu kaçınılmaz hoş değişimin bir uyarıdır. Aynı zamanda görme ruh deneyimi çok birikmiş ve bu yükün paylaşmak için biriyle olmak gerektiğini söylüyor. Eğer bir rüya obkakanuyu içinde çamaşır yıkamak, bu sorun bir parti olacağını gösterir. Uyku sorunlarını ve deneyimlerin korumalı olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.