Ev ve AileAksesuarlar

Çadır ihtiyacınız bir cibinlik vermek

Modern bir buluş - Her bahçıvanlar için gerekli - çadır bir cibinlik vermek. Bu sizin ve sevdikleriniz yaz kavurucu sıcaktan koruyacak ve geceleri müdahaleci sivrisinek ortadan kaldıracaktır.

Bahçe tert - bu toz boya iki kat ile kaplanmıştır fazla iki santimetre bir çapa sahip olan bir boru oluşan stabil bir metal yapı. Bütün yeryüzünde için kit geldi özel pim yardımıyla sabitlenir. metal çerçeve kolayca güneşten değil, aynı zamanda yaz yağmurdan sadece sizi koruyacak sentetik kumaştan parlak gölgelik çekebilirsiniz, aynı hızla, birkaç dakika içinde monte edilebilir. böceklerden kurtarmak ve konaklamanızı rahat ve konforlu hale getirecek bir cibinlik, tam bir tasarım. Bu "çadır" oldukça geniş ve arkadaş ve akrabaları on kapasitelidir. Çadır bir cibinlik sizin kafeterya veya parlak yaz güneşten korunaklı dinlenebileceğiniz "oturma odası", olabilir vermek. Buna ek olarak, bu tasarım kırsal piknik geçirmek isteyen arkadaşlar için mükemmeldir. Bu ürünler artık yerli ve yabancı üreticileri olun ve çok uygun fiyatlarla bunları satın alabilirsiniz.

Bugün, pazar bugün bazıları ile, benzer tasarımların birçok farklı modeller ortaya çıktı ve biz hakkında bilgi almak gerekir. Örneğin, örgü Yeşil Glade ile bir çadır çadır. Dokuz metrekarelik bir alan, yükseklik - iki buçuk metre. Çerçeve yirmi beş ve on dokuz milimetre çaplı bir metal borudan oluşur. çadırın duvarlarında bulunan su geçirmez bir gölgelik ve cibinlik vardır. 11 kg - kolayca bir yolcu arabası, montaj ağırlığının bagajına sığacak kadar kompakt bir paket.

Muhtemelen kimse ani dökülen yağmur, rüzgar veya güçlü saldırılara kindar böcekler gizlemek mümkün olduğunda doğasına o gerisi çok daha güzel olduğunu iddia ediyorum. Bunun için ise vermek için bir çadır bir cibinlik "Metles-1." Bu prefabrike metal çerçeve olan tente moskitki kalite ekler ile su geçirmez bir kumaş söndürüldü için. yaklaşık 25 kg - tasarımı iki buçuk metre, ağırlığı kadar bir yüksekliğe sahiptir. net üzerinde kolayca ışık ve hava nüfuz edebilir. Ama sinir bozucu sivrisinekler için aşılamaz bir engel olacaktır.

bir cibinlik vermek Modern çadır, kompakt, düşük ağırlığa sahip, montajı kolaydır. Tipik olarak bu tür yapılar, çadırlar önemli ölçüde ağırlığını azaltır bir seks sahip farklı. istenirse rağmen, ülkede böyle bir çadırın ayarı için de kullanılabilir döşeme yapmak lamine kontrplak veya ahşap tahta döşeme. Bu halı ile kaplı olabilir.

Çadır, tente veya çardaklar arsa sıcaklık ve konfor üzerine yaratacak, sizin yazlık süsleyin. Her zaman doğru bahçede rahatlık ve konfor ile zaferi kutlamak için arkadaşlarınızı ve ailenizi davet edebilir. Sen kolay dinlenebilir - her yerde sivrisinek rahatsız etmeyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.