ÇirkinlikBahçıvanlık

Biberler yutun. minnettar çiftçilere Yorumlar

Çok tatlı biber, onun kuşkusuz faydaları ve büyük tadı hakkında yazılmıştır. ev doğanın bu yararlı hediyeyi davranın. Swallow aromalı küçük bir alan kısmı ve bahçe bitkisi biber seçin. onun tadı hakkında bahçıvanlar sadece hevesli Yorumlar.

O film barınaklar iyi yetişir , Seralar için kemerlerin açık alanda, hatta pencere üzerinde bir saksı içinde. Bitkiler tatlı biber çeşitlerinin ekimi kravat için tavsiye Swallow.

Biberler yutun. karakteristik özellikleri

ince çıplak gövdeyi ve zarif yarı yayılan taç: metre yapıya sahip stam için çalı Olgun. Biber sınıflarda Swallow vertitsillez veya solgunluğu gibi ciddi bir hastalığa kendilerini ödünç vermedi etkeni mitosporik mantarlardır.

yüksek verimli bir çeşittir Kırlangıç erken olgunlaşma dönemidir. açık veya korumalı toprak seralarda ve film barınaklara dikimden sonra 130 gün sonunda, sana büyük bir sulu meyveler verecektir. meyveler yukarı bitkiye 15 adede, hep birlikte olgunlaşır. Onlar dalları üzerinde bir demet değildir ve dikey birinde düzgünce asılı. Biber (ortalama) 10 cm uzunluğunda bir koninin şekline sahip, 80 gram ağırlığında, slaborebristye. meyve süresi - 12 gün ya da daha fazla.

büyüyen süreci

Gösterişsiz ve lezzetli biber - yut. adanmış yetiştirme Yorumlar sebze bitkileri insanların bunu doğrulamaktadır. Aşağıdaki tabloda, sınıf işleme aracı ve zamanlama podkarmlivaniya yetiştirilmesi tüm adımlarını gösterir.

aşamaları

şartlar

En üst pansuman

tohumların iniş

İki açısından şubat sonu, olabilir.

kılıç oyunu

Nisan

dayanıklılığını bina için "Kemira" ve "Epins-ekstra".


nakli

Erken Haziran

İki hafta içinde kalıcı bir zemin indikten sonra "Epins-ekstra" ilaç "Yumurtalık".

büyüme mevsimi boyunca

Kararsız, bu iklimin bağlıdır.

Her 2 hafta üç gübre "büyüme". İlaç kütle çiçeklenme zamanında "Yumurtalık".

meyve

Erken Ağustos

çözüm "İdeal" yumurtalıkların ilk meyve sonra iki haftadır.

Kalsiyum büyüyen Kırlangıçlar için gerekli bir iz mineral olarak kabul edilir. tohumları filizlenmeye sonra ilk yapraklar yaklaşık bir ay önce almalıdır.

İddiasız çeşitli - tatlı biber Swallow! yorumlar Hala bazı kamyoncular ve çiftçiler o ışık ve nemli toprak seviyor söylüyorlar. o gölgede ise, kırılgan sapları ile büyür. Meyveler kötü tür koşullar altında bağlanır. Yetersiz nem toprak inceltilmiş duvarlarıyla çirkin meyve görünürse.

olgunlaşma

Tam oluşum meyveler (teknik olgunluk) çeşidinde Swallow kalıcı üç hafta toprağa ektikten sonra ortaya çıkar. Bu durumda, bir 6 cm uzunluğunda ve çapı 4 cm'den büyük bir uzun meyve kalın duvar etli, kalın kabuk ve tipik biberli bir tadı vardır. Bu biber içinde Renk - açık yeşil sarıya. Bu olgunlaşmamış tohumlar balmumu olgunluğunu, ama yine de çok süt vardır.

Bu dönemde, meyve zaten salata kullanılmak üzere toplanabilir. Eğer meyve ve bu harika çeşitli tohumların üzerinde stok istiyorsanız Ancak, fizyolojik (biyolojik) olgunluk beklemek gereklidir. tatlı Bu aşamada Kanıt güzel kırmızı renk ve olgun tohumları var - biber kırlangıç, keskin bahçıvanlar gözden geçirmektedir.

hasat

fide kırmak için değil, böylece Hasat iyi, elle ve çok dikkatli bir şekilde yapılır. Biber bakılmaksızın vade fazının, meyve vermenin ve her hafta döneminin başlangıcından itibaren hasat edilir. Eğer kısa süreli ara sıra yağmurlar ile olumlu güneş (sıcak değil) hava dışarı duracak, sonra meyveli dönemde metrekare başına parlak biber altı kilograma kadar hasat edilebilir. tatlı çeşitlerinin meyveleri yüksek kaliteyi tutturması ve iyi tolere taşıma ile karakterizedir.

En bahçıvanlar tatlı biber kırlangıç dahil zaman içinde test edilen çeşitleri, satın alıyor. Taze formda ve muhafaza edildikten sonra kullanıldığında tecrübeli severler bahçesinde kazmak Yorumlar onun iyi tat vurgulamak. O gerçekten çok tatlı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.