SeyahatSeyahat İpuçları

Bu bir hatıra olarak Bulgaristan'dan ithal edilmektedir?

Bulgaristan şimdiye Rusların her yıl binlerce güzel sahne ve olumlu bir iklim tadını, iyi bir dinlenme için oraya gitmek oldukça popüler bir tatil ülkesi. herhangi bir tatil zorunlu nitelik hatıra kendinizi, arkadaşlar ve aile satın alma olarak kabul edilir. Bu nedenle, bütün turistler Bulgaristan'dan getirilen ne sorusu ilgilenen ilk kez çare, giderek. Sonuçta, hediye sadece biblo değildi ve sürekli güneşli ve sıcak ülke hatırlattı, arzu edilmektedir.

Başlangıçta, Bulgar seramik dikkat etmek gerekir. Ürün Bu tür Sovyet döneminden birçok tanıdık, bugünün ürünleri kalitesi aşağı olmayan ve ülkenin gelenekleri ifadesidir. olmadığının sorulması üzerine o Bulgaristan'dan getirilir, birçok tecrübeli turist cevap verecektir: "Seramik". Jugs, kupalar, tabaklar, şekerlik ve tuzluklar büyük bir hediye ve tatil hatırlatılır.

Adil seks ahşap flakon olmadan eve dönmek mümkün olacak olası değildir gül yağı. Bahar Gül Festivali gider alanı - Kazanlak kasaba Gül Vadisi bulunmaktadır civarında. Turistler yağın sadece şişe sundu, aynı zamanda taban taç yaprağı reçel üzerinde parfüm edilir.

erkeklere Bulgaristan'dan hatıra ne getirebilir? Tabii ki, brendi - Yerel meyve votka. Çoğu zaman bu erik yapılmış, ama olur ve üzüm, elma, armut, kayısı ,: Şeftali, Kiraz ve diğer ev yapımı rakia 60 dereceye kadar mukavemet ve mağaza bulunur -. 40 derece. Popüler Bulgar içki de sakız, 50 dereceye ulaştığında bir kale anason tohumu kabul edilir.

Ve bu Bulgaristan'dan kadınları getirdi? Elbette, tekstil. Öğütücüler Avrupalılar çok seviyorum, yüksek kaliteli el yapımı hediyelik eşya satmak, bu nedenle daha yakından göz atmaya değer. Burada işlemeli halk ile perdeleri, yatak çarşafları, masa örtüleri, gömlek, havlu, havlu satın alabilirsiniz. pahalıya mal olsa da, Bulgar ulusal kostüm satın alabilirsiniz.

Eğer Bulgaristan inanan ne geri getirebilir mi? Elbette, çeşitli dini koşumları ve haç ve simgeler çeşitli semboller. Bu dini mekanların turu ziyaret ederek böylece, bu ilginç bir çok şey görmek, aynı zamanda hediyelik eşyalar satın yalnızca mümkün değil, bir Ortodoks ülkedir. Bazen turistler akrabalarını ve arkadaşlarını yurtdışı gıda tedavisinde tercih ederim. Bu en sık Bulgaristan'dan ithal edilmektedir? Bu Türk lokumu, Türkler ödünç ama kendi tarifi ile değiştirdi. Ayrıca çok popüler "Sharena tuz" baharatlarla karıştırılmış bir tuzdur. balık, et ve sebzeler her yemekler için uygun Bulgar baharat, - O kimion satın değer.

onun Karadeniz tatil de satılmaktadır ve aktif kutuları, tekneler ve kabukları ve çakıl yapılmış komik küçük hayvanların her türlü satın alıyor için ülke ünlüdür beri. Bulgaristan - tüm ithal hatıra sahilde harcanan güneşli, mutlu günlerin hatırlatmak böylece bu, onun unutulmaz lezzet ile inanılmaz bir ülkedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.