SağlıkTıp

Ne ve pamukçuk nasıl davranacağını

Mantar enfeksiyonu - her zaman yetişkinler hem de çocuklar zarar veremez hoş olmayan bir hastalıktır. Ardıç veya kandidiyaz deri ve mukoza battaniye çarpıcı edebilen mantar hastalıklarının çeşitleri, biridir. İnsanlarda vardır Candida mantar, faktörlerini provoke tezahürüdür, bir maya enfeksiyona yol açan hızla çoğalmaya başlar. Ne ve pamukçuk, nasıl davranacağını bu hastalık neredeyse kadın etkilediğinden, birçok kişi, çoğunlukla kadınlara ilgi. Ardıç ciddi bir tehdit olabilir, ama yine de buna değer tedavi olmayabilir. Ve bu hastalığın belirtileri çok tatsız.

soruya cevap vermeden önce - mantar enfeksiyonu tedavisi için nasıl, bunu nasıl başladığı hakkında konuşmalıyız. Ardıç nedeniyle bulaşıcı hastalıklar ve endokrin hastalıklara oluşabilir. Hastalık cinsel yolla bulaşan edilebilir Get, diabetes mellitus, hipotiroidizm, obezite muzdarip insanlar. pamukçuk antibiyotik ve hatta bir kişi hormonal arka plan başlar gelişimini teşvik ederler. Hamilelik öncesinde bu Hastalık en nahoş artar yakalanma riski, hem de adetin başlangıcından önce. Bu hastalığa yol açan bir kadının hormonal değişikliklerin bu dönemde oldu. Birçok kadın sormak - Hamile kadınlarda mantar enfeksiyonu tedavi etmek için nasıl. Bu soru sadece onun hastanın özelliklerini bilir doktor-jinekolog ve olası kontrendikasyonlar cevaplandırılacaktır. Doktor normal ve pamukçuk kaybolur kısa sürede hem ortakları yürütmek için genellikle gerekli olan bir tedaviyi, öngörür.

Bir mantar enfeksiyonu tedavi etmek için nasıl orada birçok yol vardır - geleneksel ve halk hem ilaçları, ancak bu hastalıktan hastalığın nedenini öğrenmek için her zaman gereklidir. Kendinden ilaç, nedenleri yüklemeden, pamukçuk kötüleştirebilir veya tersine oldukça da kronik verebilir nedeniyle uygunsuz tedaviye, kesinlikle kabul edilemez. pamukçuk bir kadın veya bir erkekte ortaya çıktığında, seks ortağı, durumda cinsel temas her türlü izin almak gerekir, orada birlikte ele alınmalıdır olduğunu. Nasıl ziyade kolayca gerçekleşen bir mantar enfeksiyonu tedavisi için? merhemler, fitiller ve kremler ile basit topikal tedavisine yardımcı olacak - bir cevabı vardır. Bu durumda, kendi avantajları ve dezavantajları vardır. dezavantaj antibiyotik olumsuz karaciğer etkileyebilir ve muamele iki defa yapılmalıdır. aksiyon, mumlar ve merhemlerin çabukluk sadece bir gün pamukçuk ortadan kaldırmak ve eski maya eğer, üç veya altı gün olabilir - A artı olarak kabul edilir. en iyi bilinen ilaçlar - bu klotrimazol, izokonazol, mikonazol, ketokonazol, nistatin ve natamisin, bu araçlar yerel eczaneden satın alınabilir.

Birçok kadın gerginlik veya zaman yetersizliği atıfta bulunarak, doktorlara gitmek için isteksiz ve sonra soru ortaya çıkıyor - nasıl pamukçuk halk ilaçları tedavi etmek. cevaplar bir sürü de bulunmaktadır. En yaygın tedavi seçenekleri - daha sarımsak, soğan ve havuç yemektir. kızılcık suyu veya kartopu, kırmızı renk ve ekşi tadı var çilek - Ayrıca vajinal yıkama dut suyu yapabilirsiniz. Yine de yıkama havuç suyu yapmak mümkündür. uygunsuz görünüyor yıkamak isteyenler için, etkilenen cilt ve mukoza calendula tentür rozanolom, huş tomurcukları infüzyon yağlanmasını öneriyoruz. Ayrıca douching yapabilirsiniz.

mantar enfeksiyonu tedavi etmek nasıl bir çok seçenek var ama hızlı ve verimli kurtulmak için ve en önemlisi - - Doğru, yerel jinekolog tavsiye almalıdır Sonuç olarak, biz soru söyleyebiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.