Haber ve ToplumÜnlüler

Britani Merfi: Sebebi Hollywood'un yıldızın ölümü

Bizim bugünkü kahramanı - Britani Merfi. ölüm, fotoğrafın nedeni oyuncu ve onun biyografi ayrıntıları - Eğer makalede bulacaksınız tüm bunlar.

biyografi

Sharon - yani gerçekten Britani Merfi adını verdi. aktristin ölüm nedeni daha sonra ilan edilecektir. Bu arada, bize onun biyografisine dönelim. Hollywood yıldızı Atlanta, içinde Kasım 10, 1977 doğumlu GA. Ailesi tam mutlu değildi. Brittany'nin babası - ceza otorite. Üç önceki mahkumiyet ve birden idari ihlalleri vardır. İngiltere zorlukla 3 yıl yaşındayken ailesini terk etti.

Annesiyle Kız Edison, New Jersey kentinde taşındı. İşte orada okula gitti. öğretmenlerle veya Britanya'da kendi çalışmaları ile sorun yok değildi.

öğrenme

9 yaşında anda, bizim kahraman onun oyunculuk yeteneğini göstermeye başladı. Anne hemen bu fark ve yerel tiyatro tiyatroya kızı verdi. Brittany oyunlar ve müzikaller katıldı. 13 yıldır kız kastipgam üzerinde götürdü bir yönetici göründü bile etmiştir. Yakında güzel sarışın ilk sözleşme imzaladı. annesi ile ticari «Pizza Hut» Brittany filme için California'ya gitti. Orada yaşamak idi.

Film kariyeri

Genç güzellik birçok reklamlarda rol aldı. 1991 yılında gösteri "Çiçeği" televizyonda davet edildi. Genç bir kız mutlu ve böyle küçük bir roldü. Aynı yıl o TV dizisi "Sınıf Dreksell" ortaya çıktı.

Bizim kahraman bugünkü popülerlik "Bilgisiz." gençlik komedisi EMT Fraser rolünü getirdi resim 1995 yılında serbest bırakıldı. yapımcıları ve yönetmenleri anlamıyla işbirliği Bretanya önerileri istila edilir Bundan sonra.

1998 yılında, sarışın dramada başrolü aldı "David ve Lisa." Ve bu resim onun hatırı sayılır bir başarı getirdi. 1999 yılında ekranlar Murphy oynadığı başka bir film yayınladı. Bu "Interrupted, Kız" idi. sitede Brittany meslektaşları Andzhelina Dzholi ve Vanona Ryder idi.

2000 yılından 2009 yılına kadar dönemde. Bizim kahraman "Uptown Girls" (2003), "Lisans" (2006), "Ölüm Hattı" (2009) gibi filmlerde ve TV dizilerinin onlarca, rol aldı.

Kişisel yaşam

Sarışın güzellik hep erkekleri çekti. Bir genç olarak, o düzenli kasırga romantizm meydana geldi. Ama ciddi bir ilişki konuşma değildi. Daha sonra özel hayatı Brittany sinema ile ilişkili bulunmuştur. 1993 yılında gençlik dizisi «SeaQuest DSV» Jonathan Brandis yıldızı ile bir araya geldi.

Resimlerin Sette sarışın "The New York ait Kaldırımlar" David Krumholtz buluştu. Onların sevgi karşılıklı oldu. Çeşitli zamanlarda, Amerikan Magazin rapçi Eminem, aktör Ashton Kutcher ve diğer ünlüler ile Britani Merfi romans bağladı. Bizim kahraman teyit ne de bu bilgileri inkar etmiyor. O sadece gazeteciler onun kişisel hayata müdahale etmek istemiyordu.

Ölüm Kadın Oyuncu Brittany Murphy nedeni

büyük bir aile ve rahat ev hayal Bu aydınlık, yetenekli ve neşeli kız. O filmi kariyerinin gelişimi için büyük planları vardı. Ama görünüşe göre, Tanrı Britani Merfi dualarını duydu. aktris ölüm nedeni hala birçok bilinmemektedir.

Hollywood yıldızı 20 Aralık 2009 değildi. Brittany annesinin cansız bedenini buldu. kadın banyoya gitti ve korku ile soluk döndü. En sevdiği kızı bilinçsiz oldu. Anne onu canlandırmaya çalıştı, ama boşuna değildir. Sonra o acil servislere çağırdı. doktorlar geldi yerinde ve kliniğe yolda aktris hayata döndürmeye çalıştı. Ama Britani Merfi kaydedemedik. Ölüm nedeni - kalp krizi.

24 Aralık 2009 popüler aktris Hollywood Hills'de gömüldü. Biz atölyedeki arkadaşları, akrabaları ve meslektaşları veda geldi.

Sonuç olarak

Biz o yaşamış okudu ve nasıl sinema Britani Merfi vurmak nerede anlattı. aktris ölüm nedeni de bizim tarafımızdan açıklandı. Ona sonsuz hafıza ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.