GüzellikBakım ürünleri

Guerlain Idylle ile İç ahenk

O zamandan beri, 2009 yılında, yorum bu tatlar "için gazellerden şarkı" bitmiyor parfüm Guerlain «Idylle» yeni bir hat başlattı. Her moda evi Jean-Paul Guerlain hanedanının son Scion katıldı genç ve hırslı Perfumer Terri Vasser geldi gerçeği ile başladı. Vasseur pek çok açıdan başarılı bir başlangıç gelecekteki kariyer belirler biliyordu ve bu nedenle ilk "İdil" yapmaya çalıştı bir başyapıt oldu. Ad flakonun içeriği karşılar: İlk notları Barış, yaşam sevincini, iç uyumu hissediyorum.

Guerlain Idylle genç ve aktif, modern kadının bir hedef kitleye yönelik olmasına rağmen, o eski mitoloji Wasser ilham bulundu. koku güzel Danae için Zeus'un aşık efsanesi esinlenmiş. altın yağmur, metresi yatağında üzerine serpilir "Tanrıların babası" dönüştü. Bu nedenle, parfüm hemen değerli lüks olarak karakterize edilir. O Kitsch gösterişli değil değil, ayrıntı vermedi. Tarih kırılgan aşk lehine baskın nota gül olduğu bir kompozisyonda somutlaşan. Ve bir değil diğer çiçek kokuları ve Şipre anlaşmaları ile birlikte bu idil yaratmak, onların çeşitleri, çeşitli.

Simyacı Terri Vasser sevginin gerçek iksiri icat etti. gül deneme, bu çiçek kokular ek olarak, parfüm ve meyve gibi çeşitleri, izole etmektir. Böylece, Guerlain Idylle temeli, Bulgaristan 2008 hasadından yaprakları lay olgun ahududu ve egzotik lychee renklerini taşır. Meyve akorları ile de Plessis Robinson dereceli - Buna başka çiçek gül eklendi. yasemin olarak iç içe çiçek buketi, Belaya Liliya, vadinin yumuşak bahar zambak, frezya bahar lila ve Şakayık sıkı, rafine. Bütün bunlar berrak, taze çiçek yağmur misk ve paçuli sıcak, baygın yatağa döküldü.

büyüleyici Guerlain Idylle lüks, unutulmaz kompozisyonu. O hayran olmamak mümkün değil. Alkollü sahibini kendi cazibesi ve sihirli cazibe gücüne sessiz güven bir aura sağlarlar. Zephyr, yasemin bir ipucu ile paçuli biraz tatlı, sıcaklık çevreleyen sıçrama. Gül baskın yankı titreştiğinde, yavaş yavaş söndürüldü. çiçek aranjmanları bir aşığı tasarımcısı Ora Ito tarafından oluşturulan direnç lezzet (yapı kehribar içerdiğinden) yanı sıra büyük bir şişe, işaretleyin.

Guerlain Idylle koku tuvalet ve şeklinde yayımlanan parfümlü su. Bu koku kırk yıl altındaki kadınlar için en uygun olan ve bu günlük çıkış hem de özel günler için uygundur. bahar esintisi bir ipek eşarp çırpınan gibi kolay ve romantik - akşam önlük kompozisyonuna değerli kaşmir gibi lüks ve kentsel giysiler "sesleri".

Efsanevi olarak iki video, yeni parfüm reklamını aşk çiftler caz gitaristi Tom Dyutronk ve aktris oynadığı (Zeus ve Danae) Nora Arnezeder, moda evi varyasyonları aldı. «Idylle Duet» ve «Idylle Eau Sublime»: 2011'de, Guerlain iki kompozisyonlar sunuldu. Onlar ilahi Sıçrama yağmur kavramını korumak değil, aynı zamanda «Jasmin-Lilas» denir "Duet", içinde, ruhu var "Binbir Gece". Daha önce yalnızca Hindu dini ritüelleri kullanılan olmuştu Hint yasemin sambac Sweet kokular, gerçekten devrimcidir. Onların kışkırtıcı languor iffet narin yumuşatılmış beyaz leylak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.