ModaAlışveriş

"Boğa" dövmesi: açıklama, anlam, eskiz

Zodyak işaretleri olan dövmeler çok popüler. Birçoğu onları sıkıntıya karşı koruyucunun bir çeşidi olarak görüyor. Bugünkü makalenin teması, inatçı, güçlü ve maksatlı insanların doğduğu tabelanın simgesi olan "Toros" dövmesidir. Bazen kendilerini süslediklerini ayrıntılı olarak düşünelim.

değer

Boynuzlu bir boğa imgesi ne anlama gelebilir? Bu dövmenin en önemli değeri, sahibinin vurgulamak istediği Boğa işaretidir. Bazen vücut üzerinde böyle bir işaret, sadece doğum tarihini değil, aynı zamanda, sahibinin vurgulamak istediği karakter özelliklerini de ifade edebilir. Boğa burunda bulunan yüzük , alçakgönüllülüğün ve kadere boyun eğmenin simgesi olarak görülebilir. Ancak, davaların büyük çoğunluğunda "Toros" dövme, arzulanan kişiyi nasıl elde edeceğini bilen sahibinin kararlı karakteri hakkında konuşuyor.

Başka bir popüler yorumlama, Altın Çağ'ın hayatı boyunca sevgiyi sembolize eden imgesini içermektedir. Çoğunlukla bu görüntü biraz renk ifade eder, birçoğu kâr amaçlı ticaret ve şehvet ile ilişkilendirir. Ancak, farklı şekilde muamele görebilir: refah için çabalamanın bir işareti olarak.

sembol

Çoğu zaman, bu zodyak takımyıldızını gösteren basit bir lakanik sembolle tanışabilirsiniz - bir daire ve bunun üzerinde yarı dairesel "boynuzlar". Bu basit fakat çok etkili tekniğinde tasarlanan Dövme "Boğa", genellikle her iki cinsiyetten temsilcilerdeki bilek, köprücük kemiğinde, ayak, dirsek ve uylukta yaklaşık aynı frekansta bulunur.

Soyut desen

Soyut kıvrılmış çizgilerden Torosuyu tasvir eden çok güzel dövmelere dönüşebilir. Genellikle bu eskizler derin ayrıntılarda farklılık göstermez ve resmi sadece genel taslaklarda temsil eder. Bu gibi dövmeler genellikle bir renkte yapılır.

Kızlar, ince, süpürme çizgilerini beğenmek için daha fazla çizim zarafeti verirler. Erkekler bazen oldukça "ağır", büyük eskiz çizmeyi tercih eder.

takımyıldız

"Toros" dövme yapmaya karar verenlere alışılmadık bir çözüm, takımyıldızın kendisinin bir görüntüsü olabilir. Birkaç yıldızdan oluşur, bu nedenle çizim kompleksini arayamazsınız. Önemli olan - yıldızların çok dikkatli bir şekilde yapıldığı ve aralarında çizilen çizginin eşit olduğu. Buna ek olarak, dövme makinesine maruz kalması gereken cildin nispeten küçük bir alanı, bu desenin hassas bölgelerde bile olmasını sağlar. İnce ve şık, örneğin omuzun veya dirseğin iç yüzeyinde güzel görünüyor.

gerçekçilik

Toros ile dövme tasarımının çözüldüğü en yaygın stil gerçekçiliktir. Kaslı bir vücut, boynuzlarla taçlandırılmış büyük bir kafa, yanan bir göz - hepsi çok etkileyici görünüyor. Tipik olarak, bu eskizler güçlü cinsiyet tarafından seçilir, oysa kızlar arasında oldukça kararlı bireylerle tanışabilirsiniz.

Böyle bir dövme uygulamak için en popüler yerler göğüs, sırt, omuz üst üçte biri, omuz eklem bölgesi, şimşon, kalçadır.

Böyle etkileyici bir dövme yalnızca kaliteli mürekkep ve teknikle çalışan gerçek bir profesyonel tarafından güvenilir olmalıdır. Boya ne kadar niteliksel olursa, kabartmalı Toros da o kadar gerçekçi görünür. Ve parlaklık uygulamak için beyaz karkas kullanımı görüntüye derinlik ve hacim kazandıracaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.