MaliSigorta

Bölgesel sigortası "Asko", Çelyabinsk

Bu faaliyet yapan büyük ulusal şirketlerin yanı sıra, sigorta gibi, bölgesel vardır. Yani, Çelyabinsk bölgesel şirket "YUZHURAL-Asco" tanınıyor. Onun Hakkında bu makalede ele alacağız.

Şirket genel bakış

Bu şirket Yuzhnouralsk, bölgedeki sigorta pazarında bir liderdir. faaliyetlerinin başlangıcı 1990 ile ilgili. zamanla küçük personeli itibaren büyük bir şirket haline gelmiştir. "YUZHURAL-Asko" Böyle MTPL sigorta, mülkiyet, ulaşım, hukuki sorumluluk, kaza, LCA olarak sigorta birçok türleri ile ilgilenir.

şirket Chelyabinsk merkezli. temsilciliklerin listesi bu şirketin web sitesinde görülen ve "Asko" sigorta tutmak için elverişli olacak uygun bir konuma seçmemde edilebilir oldukça büyük. Çelyabinsk (şirket ofis konumları sigorta poliçeleri yerleştirilir) - "Asco" var tek yer. Şirket Çelyabinsk ve Kurgan bölgelerinde ofisleri bulunmaktadır unutulmamalıdır. Ve Yekaterinburg, Krasnodar,-Rostov on Don-ve diğer Rus kentlerinin şehirde.

Şirketin politikası "Asko": sigorta

Chelyabinsk önemli sanayi merkezidir. tüm federal SK temsilidir yoktur. Ama sigorta, "Asko" (Çelyabinsk) CTP için yerel pazarın yaklaşık% 70'ini kapsar olduğunu istatistik yok. Bu federal zorunlu sigorta konunun politikası satışında Sigorta ve ek sigorta sunmasından öncelikle kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, bir kişinin politikası için daha ödemek zorundadır. Ayrıca, bazı federal şirketleri sigorta almak segment araçların altını çizmiştir.

"Asco" (Chelyabinsk) O çalışmıyor. Şirketin yönetim farklı bir yol seçmiştir. Ofisler herhangi bir ek ürün empoze olmadan, sigorta herkes kazanır. insanlar sabah erken veya geç sözleşme için geceleri onların dönüş almak zorunda Bu bağlamda, zor günler gelişti. Şu anda, bu arada, şirketin müşterilerinin olumsuz değerlendirme çok oldu. Bunun nedeni bu tür sigorta gibi hizmetlerin piyasaya durumun anlayış eksikliğine oldu.

"Asco" (Çelyabinsk): Müşteri yorumları

Şirket "Asko" bir politika çıkarmaya istekli insanların çok sayıda beri, olumsuz eleştiriler aldı, Şirket formlarının açık vardır. Sonra liderlik kupon müşteri hizmetleri sistemi götürüldü.

teşekkürler onların sıkı çalışma ve stres, şirket müşterileri ile samimi ilişkiler kurmayı başardı çünkü ile özel şükran, şirket için müşterilerine cevap verdi.

MTPL politikaları eksikliği yerleşim

gone açığı MTPL politikaları - Son yıllarda durum değişti. Bunun nedeni Rusya Federasyonu'nun sorunlu bölgelerde durumu çözmek için röntgen alınan önlemler etmektir. PCA "Tek ajan" sistemi geliştirilmiş ve uygulanmıştır. Onun özü ofiste müşteriyle irtibata zaman o sigorta bu anlaşma katılmış olan her sigortacı rastgele seçim politikasını alır gerçeği yatıyor. Çelyabinsk böylece ek teminat formları CTP poliçe yanı sıra ülkenin diğer problem alanlarını almaya başladı.

Buna ek olarak, şimdi sigorta şirketleri elektronik MTPL poliçesi satmak zorundadırlar. Vatandaşların bazı kategorileri için böyle sigorta uygundur. "Asco" (Çelyabinsk) ayrıca poliçe için hizmet bu tür sunmaktadır - Bir sorumluluk sigorta poliçesi aracı ihtiyacı herkes, şirketin web sitesini ziyaret bir hesap oluşturmak ve belirli bir formu doldurduktan sonra politika elektronik bir sürümünü yazdırmak için olabilir.

Yeni şube açılışı

"YUZHURAL-ASKO" sigorta pazarında güvenilir bir firma haline gelmiştir. Birçok kişi bunu güven ve burada sözleşme girmek istiyorum. iştirakleri coğrafyasını genişletir. 2016 yılında, ofisler yani Soçi ve Krasnodar şehirlerde, Krasnodar bölgesinde açılmıştır. Ayrıca Rostov-on-Don görev kazanmıştır.

Şirketin hisseleri

"YUZHURAL-Asko" düzenli müşterileri için etkinlikleri tutar. Bu nedenle, sigortacılar indirim almak için veya çekilişlere katılma fırsatı var. Kural olarak, onlar önemli tarihlere sınırlı. Örneğin, Chelyabinsk modern yenileme ile şirketin yeni daire 25 yıldönümü oynandı. beraberlik mülkiyet sigortası politikası vardı etmiş müşteriler arasında yapılmıştır.

Şirketin web sitesi MTPL, CASCO, mülkiyet ve gönüllü sağlık sigortası programları için sigorta poliçeleri elektronik ödeme yapabilirsiniz. Eğer sigorta veya sigortalı olay ile ilgili sorularınız varsa, "Asco" Şirket çağrı merkezini (sigorta, Chelyabinsk) çağırabilir. Telefon resmi web sitesinde ve politika üzerinde yazılı karakterler sunulmuştur. Eğer herhangi bir zamanda çağrı böylece çağrı merkezi, gece gündüz çalışır.

sigorta ürünlerinin özellikleri

Bu "YUZHURAL-Asko" müşterilerine umurunda fazlalaştı ve sözleşmede dikkat değerdir sigorta ürünleri için faydaları da vardır. Örneğin, bir serbest çağrısı ile, sorumluluk sigortası poliçe aracı satın müşteriler ortalama komiseri. Ve sigortacılar, "anti-mite" sözleşme sorunu ile "Asko" sözleşme, immünglobülin kliniklerinde kullanılabilirliği hakkında emin olabilirsiniz. Şirket ayrıca diğer sigorta türleri üzerinde oranlarını takip etti. Örneğin, federal sigorta şirketleri daha düşük bir kural olarak KASKO sigortası maliyeti,. Düzenli müşteriler için Hull nakit olarak ödeme imkanı kalmıştır.

Bir sözleşme için bir şirket seçerken mülkiyet, sağlık veya hukuki sorumluluk sigorta korumasının varyantı olarak "Asko" dikkate alınması gerekir. Bu fazla 25 yıldır var olan güvenilir bir IC, haline gelmiştir, bu ülke genelinde temsilcilik ve şube çok sayıda vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.