OtomobilArabalar

Motosiklet 600 genel Suzuki GSX-R özellikleri

Suzuki GSX-R 600 - Bu büyük bisiklet, sınıfının en iyi biri. Bu teknik sayesinde gücünü, yüksek hız ve nispeten küçük bir boyuta yarış parça için gayet uygun bir spor bisiklet vardır. Ancak yolculuk sadece hız yarışçılar ve fanlar olamaz - düşük tüketim ve yararlı daha ve şehir sokaklarında az olmayan kompakt boyutu ve şık tasarımı ve yüksek konfor seviyesi uzun yolculuklar için bu bisiklet vazgeçilmez kılıyor.

Her şeyden önce, belki de, Suzuki GSX-R kılığında tüm düpedüz onun sportiflik konusunda çığlıklar unutulmamalıdır. en "yüksek" olan tasarım, elbette vardır. Kolaylaştırılmış şekil, nispeten küçük bir form tek koltuk özel formu - tüm bunları hiçbir koşulda Fark edilmemek için bisiklet vermez. Başka bir kısmı, doğa GSX-R 600 söz yüksek ve belirli bir açı borusuna yükseltilir.

Modelin, diğerleri gibi, kendi artıları ve eksileri olduğunu belirtmek gerekir. Ve bu sıradan yollarda normal hızda hem spor sürüş ve hareket için de geçerlidir.

Yani, yadsınamaz avantajları anlamıyla sadece yüksek hızlarda, bütün vücudu hissedebiliyorum mükemmel dinamiklerini, "sempatik" Yeterince frenler, daha fazla güç, dahil etmek. Buna ek olarak, bu motosiklet bize minimuma sürücü üzerinde headwind etkisini azaltmak için izin büyük bir ön kaporta ve ön cam ile donatılmıştır. Biz çeviklik ve ayarlanabilir uygun ayaklık hakkında unutmamalıyız.

Buna ek olarak, Suzuki GSX-R 600, mükemmel bir yapışma ile donatılmıştır. Neredeyse kurulu ile bir araba gibi - Nedeniyle onun debriyaj "yüzen" gerçeğine, bisiklet fren bile kontrol korur önleyici kilit sistemi.

de bu bisiklet Düşük, ancak birkaçıdır. Bunlar, tabii ki, sadece tek bir sürücü, hatalı yakıt seviyesi göstergesi ve motor sadece yüksek hızlarda gerçekten hoş sondaj olur gerçeğini ağırlayacak küçük bir koltuk için de geçerlidir.

Şimdi teknik özellikleri için. Suzuki GSX-R 600 'de, çok dikkat çekmektedir.

Bu yüzden, bu model ile donatılmış hat-içi, dört zamanlı, 600 cc motor, dört eşit olan silindir sayısı. Bir elektronik ateşleme sistemi, motor özel akışkanlar vasıtasıyla soğutulur. motosiklet "Kalp ait" Güç oldukça büyüktür - bu 124 "atları" ulaşır ve tork 69.6 Nm.

Zincir iletim verilen Sürücü bisiklet manuel altı adım vardır.

Amortisörleri da dikkat çekici. ön süspansiyon ayarı imkanı ile, ters türü ile sunulmaktadır. Arka bir sarkaç ayarlanabilir amortisör oluşur.

Disk frenler, ön - Radyal.

motosiklet Suzuki GSX-R 600 boyutları (en azından bir bisiklet güç için) çok kompakt. Onun uzunluğu yüksekliği 1.13 metredir, iki metreden daha biraz daha olduğunu ve yerden yükseklik 13 santimetre. Bu teknikte Ağırlık ölçüde bunlardan yönetimini basitleştiren düşüktür. O 187 kilogramdır.

hızla saatte 260 kilometre eşit çok iyi hız yapabilecek, çünkü Suzuki GSX-R 600 memnun ve fanları harekete geçirmek için Emin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.