BilgisayarlarEkipman

Bilgisayarlar için en iyi 10 web tarayıcıları

Her yıl İnternetin etkin kullanımı için farklı sistemlerin çok. 2017 olarak, bilgisayar tarayıcıları sayısı önemli ölçüde artmıştır. Bu yazıda ilk 10 tarayıcılarda sunulacak, kullanıcılar tanınan en uygun, verimli ve hızlı.

Avant Browser

bilgisayarlar için en iyi 10 tarayıcılar haksız yere az bilinen Web tarayıcısı Avant açar. Gecko, Webkit ve Trident: Bu motorların hepsine üzerinde çalışan oldukça akıllı ve kolay bir tarayıcıdır. GNU lisansı altında dağıtılan gibi program tamamen ücretsizdir. Bu fazlalaştı, ancak, diğer programlardan tarayıcı tarafından sağlanan bazı fonksiyonların çoğaltılması. Yani, Mozilla ve Opera gibi bu tür tanınmış tarayıcıların yapısının kuvvetli hatırlatan unsurların Avant birçok. Internet Explorer tarafından uygulanan bir tarayıcı tarafından temsil edilen eklentiler ve ayarlar.

Ne Avant kopyalar birçok diğer Web tarayıcıları fonksiyonel unsurları, bu programın alakasız ya da "ikinci sınıf" olduğu anlamına gelmez. Tam tersine, daha iyi bilinen tarayıcılarından tüm iyi bileşenlerini bir araya Avant İnternet erişimi için çok iyi bir seçenek oluşturur. Ayrıca program mutlaka kayda değer olacağını orijinal erdemlerin bir dizi içerir. Bu nedenle, aşağıda belirtilen hususlara dikkat edilmelidir:

 • tarayıcılarının ana avantajı sistem kaynaklarının son derece düşük tüketimi;
 • Varsayılan tarayıcı yüklü Reklam bloklamasında;
 • Hızla sitesi sayfalarının bir ekran görüntüsü almak yeteneğine sahiptir;
 • popüler alanlara atlamak mümkündür;
 • arayüz kurmak çok kolaydır - Kullanıcıların yaklaşık 30 farklı derileri yükleme seçeneği vardır;
 • tarayıcı derhal başlatılır.

Böylece, Avant bilgisayarlar için en iyi 10 en iyi web tarayıcılarında onuncu yerde gurur duymaktadır.

Pale Moon Tarayıcı

bilgisayarlar için en iyi 10 tarayıcılarda dokuzuncu yerde az bilinen, ama çok kaliteli web tarayıcısı Pale Moon ( "Pale Moon") koymak gerekir. Hemen tarayıcı ünlü Mozilla tarayıcı kaynak koduna dayalı olduğu unutulmamalıdır.

"Pale Moon" ana özelliği ve aynı zamanda, ana avantajı - iç iyileştirmeler bir dizi bulunmasıdır. Nedeniyle Web tarayıcısı tarafından sağlanan belirli özellikler, bir dizi interneti kullanarak çok daha rahat ve verimli olur. Pale Moon bile büyük tarayıcıları ile karşılaştırıldığında, talimatlar SSE2 tipi kümesi kaliteli ve dolayısıyla programın performansı ile son işlemci üzerinde çalışıyor çok yüksektir.

Pale Moon Fierfox farklı nedir? Nedeniyle ne sebepler göz altında tarayıcıya tercih vermelidir? Aşağıdaki farkları "Ay" İnternet ayırmak gerekir:

 • bir ebeveyn kontrolü ve Active X işlevi vardır;
 • indirdikten sonra tarama dosyalarını devre dışı;
 • onların aktif anahtarı ile önizleme sekmelerin eklendi fonksiyonu;
 • Oldukça modern bir işlemci gerektirir.

Böylece, Pale Moon Web tarayıcısı Mozilla tarayıcısı oldukça iyi bir alternatiftir. "Aysal tarayıcı" ana özelliği önemli ölçüde internetin etkin kullanımını engelleyecek tüm gereksiz ve gereksiz ayrıntılar, olmayışıdır. Bu durumda, program, sadece oldukça güçlü bilgisayarın teknik şartname üzerinde çalışır. Sonuç olarak, Pale Moon bilgisayarlar için en iyi tarayıcıların ilk 10 saygın dokuzuncu gerçekleşti.

Qupzilla

bilgisayarlar için en iyi 10 popüler web tarayıcılarında Sekizinci çok hafif ve çevik Web tarayıcısı Qupzilla olduğunu. Bu tarayıcılarının ana avantajı hemen her platform için Çek yüksek kaliteli iyileştirmedir. Qupzilla - onun programı yapısında son derece kolay ve basit. Kullanıcı temel amacı internette metin belgelerini inceleyen yerine ağır uygulamalarla çalışıyorsa, tarayıcı sundu - iyi seçeneği.

diğer Web uygulamalarından söz konusu program hakkında farklı nedir? Evet, hemen hemen hiçbir şey. Aynı simgeler, sekmeler, tarih, ve indirme sistemi - bu açıdan Qup geliştiriciler özgünlüğü ile parlamaya çalışmayın. Qupzilla şirketi Çek İnternet teknoloji uzmanlarını ve programcıları planlarken hız ve işlevsellik kurulması için, ilk etapta inşa etmeye çalıştı. Biz etkili bir şekilde herhangi bir reklam engellemek için izin veren bir kalite tarayıcı adblok var. Ve teşekkürler yerleşik Okuyucu RSS, kullanıcı bir Web tarayıcısı zamanında son haberleri öğrenmek mümkün olacak görür. Buna ek olarak, tarayıcı kısayol işlevi vardır. kullanıcı hızla ve kolayca tercihinize tarayıcınızın ana sayfasını donatabilirsiniz.

Quipzilla Neden ilk 10 web tarayıcılarında sekizinci sırada yer alıyor? İlk olarak, tarayıcı çok iyi Rus vatandaşlar arasında bilinmemektedir. İkincisi, hâlâ en kısa sürede bunu düzeltmek için mal olacağını bazı büyük kusuru vardır. Yani, tarayıcılarının ana dezavantajları sık güncellemeler bulunmaması ve en estetik görünüm değil.

K-Meleon

PC için en iyi 10 tarayıcılarda yedinci sırada çok eski, ama oldukça yüksek kaliteli tarayıcı K-Meleon olduğunu. Bu program muhtemelen her kişi aktif olarak 2000'li yılların başında interneti kullanılan unutulmamalıdır. tarayıcısı Sunan 2001 yılında doğdu ve hala, hatta en ünlü ve modern web tarayıcıları birçok popülaritesi aşağı kalır değil edilmiştir. Ürünün kaliteli sebebi nedir? İlk olarak, sabit güncellemeler. K-Meleon sürekli yükseltiliyor. tarayıcı Mozilla ile aynı motor üzerinde çalışır, ancak, son gelen önemli farklılıklar vardır. Ana ve en önemli fark, - bu bilgisayar kaynaklarının ekonomik bir harcamasıdır.

Tarayıcı, rakiplerinin aksine birçok çok az gerektirir: Sadece RAM küçük bir bölümünü ve işlemcinin küçük tüketimini. K-Meleon Web Tarayıcısı bir diğer önemli avantajı PC'nin yerli arayüzü kullanmak yeteneğidir. arayüzünde, çok büyük tasarruf harcanan olabilir zaman ve kaynak bu basit işlevi sayesinde. Bu hız ve işin kalitesini artırır. ve makro Eşsiz sistem sayesinde her - herhangi bir kullanıcı kendileri için tarayıcıyı kişiselleştirmek yapabiliyor.

Neden K-Meleon sadece PC için en iyi 10 tarayıcılarda yedinci sırada yer almaktadır? İlk olarak, web tarayıcısı tarafından sunulan önemli bir dezavantaj çok basit ve bu nedenle en estetik olarak hoş bir tasarım. Örneğin .. Ancak, tüm sorunlar zamanında güncellemeleri yardımıyla zamanında düzeltilir vb metinler, resimler, yanlış bir yansıması: İkinci program minör hataların bir numarası vardır.

yandex Tarayıcı

Bu, son olarak, daha iyi bilinen programlar listesine gidip edilir. Sadece 2012 yılında - PC için en iyi 10 tarayıcılarda altıncı yerde bir zaman önce yayımlanan ünlü "Yandex Browser" alır. Ne Web tarayıcısı, ne gibi avantajlar ve elindeki dezavantajları ayırır?

Göze çarpan ilk şey - gerçekten yüksek bir güvenlik seviyesi bu. Program çok kaliteli ve dikkatli herhangi bir zararlı unsurların varlığı için tüm indirmeleri ve dosyaları kontrol eder. "Yandex Browser" ile çalışırken bazı bilgisayar virüsü toplayın kadar basit değil: iyi inşa tarama mekanizması güvenilir zarar kullanıcıyı korur.

Bir Web tarayıcısında bazı büyük eklemeler dikmek. Bu kalite AdBlocker ve "video için aydınlatma", "modunu okuma" ve benzerleri. D. Takviyeler her an devre dışı bırakılabilir gibi şık parçalar. Ayrıca tarayıcı çok yüksek kaliteli tercüman, sisteme daha aşağı bir yol inşa edilmiştir unutulmamalıdır "Google".

Şimdi programın eksiklikleri gitmek için değer "yandex.browser" 2017 yılında ilk 10 tarayıcılarda altıncı yere tam olarak neden açıkça göstermektedir. tarayıcılarının ana dezavantajı ilk ve en - bu "Yandex" nin müdahaleci bir servistir. Birçok "Yandeks.Bara" nefret aynı adı taşıyan arama hattı, - anlamlı genel oldukça iyi tarayıcıda, izlenimi bozabilir hepsi. İkinci çekince geçmişinizi görüntülerken oluşabilecek olası sorunlar ile ilişkilidir. Ancak, zamanında yazılım güncellemeleri durumu iyileştirmek için niteliksel sağlar.

TOR

Beşinci yerde en "tehlikeli" ve pek çok ülke web tarayıcısının yetkililer tarafından nefret olduğunu. TOR her şeyden önce internet ağının birçok kullanıcı, kilitler ve yasakları çok sayıda almak kabiliyeti bilinmektedir. Program insanlar sözde "Siyah internete" gitmek için izin verir düşünün - kullanılabilir alan herkes için değil.

Tarayıcı TOR - İnternetin tüm sayfaları görüntülerken kullanıcı güvenliğini sağlamak için araçlar kümesinin bir türüdür. tarayıcı tarafından sunulan tüm ağda vatandaş tam gizli verebilmektedir. TOR Fierfox benzer. ayarları, kalite ve gizlilik t geniş bir yelpazede Bu genişletilmiş destek. D.

Bu tarayıcı sıradan İnternet kullanıcı ihtiyaç olası değildir. Yani, PC'ler için bir üst-10 hızlı tarayıcılar varsa, TOR tam son onu alacaktı. Bu programı optimize etmez pratik yavaş, çok yavaş ilerler, ve. Ancak, büyük dezavantajı kalitesi kullanım güvenliği, geniş seçenekleri ve hatta internetin en "karanlık" köşelerinde alma olanağıyla ile dengelenmiştir.

Kural olarak, TOR bir USB sürücüden çalışır. Ancak bu durumda, hiç kimse bu programın herhangi vatandaş kullanma imkanı öğrenmek mümkün olacak. Başka bir soru - bütün bunlar sıradan internet kullanıcısı için gerekli olup olmadığı. Adalet Peşinde pek hassas verilere veya belirsiz sayfalarda önemsiyor. Çünkü kötü PC için optimize edilmiş bu olmakla birlikte, çok güvenli bir TOR 2016 veya 2017 yılında ilk 10 tarayıcılarda beşinci sırada yer aldı.

mozilla Firefox

"10 windose" top tarayıcılarda Dördüncü yer (veya biraz daha eski sürüm) ünlü Mozilla Firefox sürer. 2017 itibariyle birçok ülkede milyonlarca insan onlarca tarafından kullanılan bir web tarayıcısını temsil etti. Sürekli güncellenen ve programı modernize edilmektedir. Bu faktör tarayıcı çok kaliteli yapar. Başka hangi uygulamanın avantajları çağrılmalıdır?

web tarayıcı denir - internet üzerinde çalışmak için çok esnek ve etkili bir programdır. biraz modası geçmiş bir kavram olmasına rağmen, tarayıcı bildiren basit bir tasarım ve çalışmalarında küçük bir hata, aşağıdaki özelliklere sahiptir edebilirsiniz:

 • Kapsamlı, diğer tarayıcı ayarlarının sistemiyle eşsiz. Sıradan bir İnternet kullanıcısı, kişisel tercihlere göre web tarayıcınızı ayarlamak için her şey neredeyse yoktur.
 • Rahat ve estetik arayüzü. Arama Web tarayıcısı bakmak için tarladan bazı eski moda ve bölünme URL rağmen hala çok güzel ve ilginç kalır.
 • 100 binden fazla. Plugin varlığı.
 • tarayıcı kesinlikle herhangi bir platform üzerinde çalışır.
 • Güvenilirlik ve güvenlik. zararlı bilginin engelleme söz konusu olduğunda Firefox genellikle diğer tarayıcılar ile karşılaştırıldığında yöneltir.
 • En uygun açılış paneli.
 • Bu arka planda sadece bir web browser.

2017 yılında (Windows 10'a, 8 veya 7) üst tarayıcılar on yıl önce tam olarak ilk sırada yer rağmen Yalnızca Firefox, dördüncü sırada yer alıyor. sebebi nedir? Tabii ki, bu yeni, daha gelişmiş ve modern web tarayıcıları ortaya çıkmasıdır. Artı, Firefox belirgin modası geçmiş motoru var. Ancak bu faktörler bu platformda tam olarak milyonlarca kullanıcıya engelleyemedi.

microsoft Kenar

Kenar Web tarayıcısı değil yıllardır kullanıcılar tarafından görülmesini eski Internet Explorer yerini aldı. Kenar haklı üst tarayıcıları üçüncü sıraya yerleştirildi. En iyi seçeneklerden biri - Windows 10 Kenar Web tarayıcısı için. Bu çok güzel bir arayüz, geniş işlevsellik ve ayarları bir dizi ile bir programdır. Bu tarayıcıda son zamanlarda en kaliteli ve en güvenilir ürünlerden biri için beyanda "windose" onda tam bir birleşme oldu. Ne Microsoft, vurgulayabilirsiniz Kenar-saygısı?

 • Mod okunuyor. Tabii ki, bu özellik taze uzaktır. Ancak, bu konuda Kenar kesinlikle tüm rakiplerini geride bıraktı. Burada ve renklerin çeşitli metnin altını çizmek için bir fırsat ve bilginin korunması ve yetenek hızla tüm engelleyici unsurlardan kurtulmak için. Geliştiriciler tarayıcısını kabul ve gerçekten çok kaliteli iş vardı.
 • Hız. tüm eski standartları terk Kenar geliştiriciler tarayıcı Chrome daha hızlı çalışmasını sağlayan yeni bir motor oluşturduk.
 • Sesli Yardımcısı. Cortana yakında Rusya'da gelecek. Ancak, İngilizce konuşan kullanıcılar için, bu gerçek bir keşif ve en çok istenen özelliklerden biridir.

Ancak, Kenar hangi raporlama Web tarayıcısı Windows 7, 8 veya Yani 10 için en iyi 10 tarayıcıda üçüncü sırada yer sadece çünkü kesinlikle, bir takım dezavantajları da vardır öne çıkıyor uzantılarının basit eksikliği yanı sıra, en tanıdık ve kullanıcı dostu bir tasarım değil . Geliştiriciler ancak yakın gelecekte mevcut tüm sorunları düzeltmek için söz veriyorum.

opera

Windows 8 veya 7 için en iyi 10 tarayıcılarda İkinciliği tanınmış Opera Web tarayıcısı sürer. 23 yılı aşkın Programı, ancak yalnızca hız kazanıyor ve bu süre içinde daha popüler hale gelmektedir. Bütün bunlar, elbette, tarayıcı kalitesini yükseltmek için izin veren, sürekli ve zamanında güncellemeleri, sayesinde gerçekleşir.

Web tarayıcısı Sunan bazı avantajları ve bazı önemli sakıncaları hem sahiptir. Bu artıları tarayıcı ile başlamalıdır. Burada, aşağıdaki noktaları vurgulanmalıdır:

 • tarayıcı bulut teknolojilerinin pahasına uygulanan turbo modunu destekler. Bu nedenle herhangi sayfalar, sekmeler ve dosyaları hızla ve kolayca görüntülenir. İşte trafiğin önemli tasarruflar dikkati çekiyor.
 • Bağlantı teknolojisi çok çeşitli cihazlardan veri kalitesini senkronize etmenizi sağlar.
 • büyük ölçüde yönetim sürecinin basitleştirilmesi sıcak tuşlarının bir dizi vardır.
 • Web tarayıcısı kaydettiğiniz yer her türlü çok uygun ekspres paneli vardır.
 • "Opera" yüksek performanslı bilgisayar gerektirmez ve RAM az miktarda çalışmasına yapabiliyor.

bunların o ilk 10 tarayıcılarda sadece ikinci yer olduğu için bu durumda, tarayıcı, birkaç dezavantajı vardır:

 • Bir kullanıcı indirme öyküsü olmadan uzun süre aynı tarayıcı ile çalışmak mümkün değildir. Sadece "Opera" dan indirerek ve sorunların önemli sayıda vardır. Sürekli Web tarayıcısı tarafından sunulan güncellemeler salan hala komut çalışmalarında eksiklikleri bir dizi içerir rağmen, WML indirmeleri ve diğer bazı unsurlar oluşturur.
 • "Opera" "kumbara" olarak anılacaktır Bookmarking sisteminin bir türüdür. Karar kendisi oldukça ilginç olmasına rağmen, bu işlevin kötü uygulanması onu tamamen uygun ve yüksek kalitede olmasına izin vermez.

Böylece, Opera ancak kusurları olmaksızın Dünyanın en iyi tarayıcısı biri olmayı sürdürmektedir.

google Chrome

Tabii ki, bu varlığı en iyi web tarayıcısı olarak "krom" dir. O tabii ki, çok iyi hak Windows 10, 8 veya 7 için 2016 yılında üst tarayıcıları girdi Ve: Bu gerçekten kaliteli ve etkili dünyadaki milyonlarca insan tarafından kullanılan bir ürün uyguladı. sakıncaları olmayan bir tarayıcı - Biz "Chrome" diyemem.

O da bazen yavaşlar ve RAM büyük miktarda gerektirir. Ancak, tarayıcı tarafından sunulan tüm avantajları tamamen olası tüm olumsuzlukları kapsamaktadır. Yani bu ne durgunluk işte burada açıklanmıştır:

 • Gerçekten yüksek hız;
 • güvenilirlik ve güvenlik, son teknolojilere göre uygulanan;
 • varlığı modu "Gizli";
 • güzel arayüzü;
 • Güçlü frenler olmadan dengeli işlem;
 • araçların geniş;
 • Ses yardımcısı varlığı;
 • sürekli güncellemeleri kullanıcı müdahale etmeyecek bu nedenle arka planda yürütülen ve;
 • istediğiniz dile otomatik olarak çevrilmiş sayfalar

... ve birçok başka özellik. Krom gerçekten kaliteli bir tarayıcıdır. kullanıcıların çoğunun kanıtlamak için bile gerekli değildir ve bu yüzden çoğu PC'lerde yüklü.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.