GüzellikSaç

Saç düzleştirme için saç demir Seçimi

Biz kadınlar - gizemli yaratıklar, çok özel, belirli bir mantık var. Uzun saçlı ise - artış - onlar, biçmek kısa eğer gerek. ... düzleştirmek Ve moda trendleri saç İdeal düzgünlüğü gerektirdiği için, onları takip etmek zorunda - Pürüzsüz saç kıvrılıp kıvırcık için kesinlikle gereklidir. Kabinin bir doğrultma - saç modeli seferde gerekebilir yanında prosedür, ucuz değil. Karar - saç demir satın Saç düzleştirme!

Ama kendiliğinden bir satın alma için değil sadece lütfen ama büyük altüst olabilir ve bir çok problemle prnesti, gerekli değildir. Her şey akıllıca ele alınmalıdır! ve doğrultma ve curling için - Günümüzde ploek saç tiplerinin çeşitli vardır. Her iki ve daha birleştirmek cihazlar bile vardır.

saç düzelir pravlno saç demir satın almak için, kapağı ne yapıldığını bilmek gerekir. En basit ve ucuz ütüler - Metal düzleştirme plakaları. bunu fazla iki veya üç kez bir ay kullanmak Ama eğer böyle bir cihaz saçınızı bozar. Böyle bir satın alma sadece kutlama bir tür saç düzeltmek eğer mantıklı. Ama bu durumda bile, bu sorgulanabilir ekonomidir. Aniden, pürüzsüz saçlar onlarla her zaman gitmeye karar sizin gibi pek? Metal kaplama, onları kırılgan ve bölünmüş hale saç kurur.

Bir seramik kaplama daha pahalı olan saç demir saç düzelir, ancak saç yedek. İki ya da üç kez (genellikle hiç tavsiye edilmez) haftada kullanılabilir. Ve seramik kaplama saç uçlarına kökleri tutabilecek kadar iyi pürüzsüz düzleşir - ve mükemmel pürüzsüz hazır koludur!

Ama en iyi bugün kabul edilir turmalin kaplama. Bu kristal yarı değerli yapılmıştır taş turmalin. Ve hatta zaten mermer ve seramik kaplamanın düşündüm. Isıtma sırasında turmalin kaplanması saç iyileştirir negatif iyonlar serbest bırakır. Çömlekçilik, ısıtma hızlı saç düzleştiren ve mermer kalan ısıyı emer. Böylece, saç üzerinde olumsuz etkisi minimuma indirilir. Üstelik son saç düzleştirici bile yukarıda anlatılan özelliklere saç sayesinde canlandırır.

Buna ek olarak, saçın pürüzsüz ve yönetilebilir hale getirmek için tasarlanmış, modern araçları, farklı sıcaklık rejimleri var. Sen kendi kendine ısınma derecesini ayarlamak, ama yine de kapılmak yok ve hemen en ısıyı koyabilirsiniz. Genellikle, çok kıvırcık veya kalın saç düzeltmek için tasarlanmıştır.

Birçok ütü değiştirilebilir ipuçları var. küçük veya büyük dalgalanmalar yaratmak - Onlar da tam tersi saçınızı düzleştirmek, ancak sadece. Yani, "bir, iki" caizse.

Eğer uzun süre doğrultma bir saç gerekir ve düzenli olarak hiçbir fırsatı veya arzu üzerine kendiniz yaparsanız, profesyoneller size yardımcı olacaktır salon, başvurmalısınız.

Eğer saç düzelir saç demir uygulamadan önce Elbette, bunlar özel Isı koruyucu ajan uygulamak gerekir. Bunu yapmak daha hızlı ve verimli saç ve doğrultma korur.

Fiyatlandırma politikası da 3000 ruble kadar basit cihazlar için 800 ruble arasında değişir. Gerçekten, bir şey kazandırır, böylece pürüzsüz ve mükemmel düz ama yok sadece sağlıklı saçlar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.