Sanat ve EğlenceFilmler

Aktris Oksana Skakun: biyografi, kişisel yaşam

Aktris Oksana Skakun Rus dedektif dizilerde ufak roller bir icracı olarak da bilinir. Onun filmleri ve mevcut daha önemli işleri Ama. bir oyuncu bir kariyer ve kişisel yaşam - Makalenin teması.

ilk yıllar

Aktris Oksana Skakun doğdu 1986 yılında. Onun yerli şehir - St. Petersburg. Oksana çocukluk parlak bir görünüm farklıydı çünkü. o on dört yaşında iken Ve bu model ajansı çalışanlarından biri dikkat çekti. Onun tavsiyesi üzerine, mezuniyet sonrası o drama okuluna belgeler açtı. Film aktris Oksana Skakun o bir model olarak çalıştı birkaç yıl içinde yaptığı ilk önce.

Erken kariyer

Oksana giriş sınavlarını geçti ve yönetmen ve öğretmen Yuri Krasovsky liderliğindeki stüdyo girdi. Bu yazının sevilen dizisi kahramanı içinde Başrollerde öğrencilik yıllarında davet edildi. Sadece beş yıl içinde, o otuz projelerinde yer aldı.

İlk öncü rolü aktris Oksana Skakun 2008 yılında oynadı. Boyama "Cevap ver" sonunda bir ruh sağlığı hastanesinde bulur birçok iftiralarını bulmuştur yetenekli bir bilim adamı talihsizlikleri anlatır. kahraman Oksany Skakun - her yerde sevgilisini eşlik oradan kardeşi kurtarır. Sette oyuncu ortakları Valery Nikolaev, başladı Meni Strugachev, Andrew Fedortsov ve Alexei Osipov.

Her şeyden önce, bu makalenin kahraman TV dizisi "Döküm", "Polisler" filminin çekimleri katılmaya bilinmektedir. Herhangi filmde rol son yıllarda Oksana Skakun oynadı?

Filmografi

  1. "Böyle bir iş için."
  2. "Erimiş çevre."
  3. "Mentor".
  4. "Takım".
  5. "Geçmişten Blast".
  6. "Uçurumun Beşiği."
  7. "Deneme süresi".
  8. "Eski eşi."
  9. "Yük".
  10. "Şans kira."

Yarış atı ağırlıklı filme dedektif tarz filme dahil. 2015 yılında, örneğin, o filmin küçük bir rol oynamıştır "akıl hocası". Bu filmde Racehorse striptizci rolü var. Oksana kadar daha ciddi bir çalışma sayılmaz. Bugüne kadar, sinematik dünyada Racehorse öncelikle bir seri oyuncu olarak bilinir.

Kişisel yaşam

doğa Oksana Skakun tarafından bahşedilen Muhteşem görünüyor. Biyografi, bir Külkedisi hikayesi gibi gelişir. Bu sadece Prens aktris beklemedi bu. Ancak, Oksana cazip ve zengin bir Fransız ile St. Petersburg buluştu bir gün, o neredeyse masal inanıyordu.

Son derece hızlı bir şekilde zengin yabancılarla ilişkiler. Fransız sunmak için bir Rus kızı yaptı. O memleketi istikrarlı bir hayat vazgeçti. O zaman Oksana gelen teklifleri yönetim bir sürü aldı. Ancak, o kariyerini oyunculuk ayrılmaya karar verdi ve Fransa'nın güneyindeki taşındı. Oksana ailesine kendini adamaya hazırdı. Ancak yakında, kocası bulunur ve genellikle makul ofiste gecikmeli başladı.

Bu en fazla iki yaşında aldı ve kızı Oksana doğdu - Nicoletta. Ancak onun çocuk oyuncu babası nihayet hayal kırıklığına. Birincisi, o sadık edemedi. İkincisi, ayrılık sonrası o kızının eğitimine katılmayı reddetti.

yani geleceği görenlerinkine gelen yardım istemeye - özel hayatında Başarısızlıkları Oksana geleneksel olmayan seçenek kullanmaya karar gerçeğine yol açtı. O programda yazdığı "medyumlar Savaşı." Oksana talebi üzerine gösterinin iki katılımcılara yanıt verdi. Onlar, onu ziyaret iyiye hayatınızı nasıl değiştirileceği ile ilgili tavsiyeler verdi. Ancak bu bayanlar yardımcı Oksana Skakun onun profilinde yazdığı sosyal ağın daha sonra bir etkisiz olduğunu kanıtladı. Onun kişisel yaşamında her şey aynı kaldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.