Spor ve SağlıkEkipman

Bisiklet Stels Navigator 600: özellikler, talimatlar, yorumlar, fotoğraflar

Genellikle bisiklet, aşırı dağ yarışları için tasarlanmış pahalı ve son derece güvenilir modeller ile ilişkili. Bu tür hikayeler profesyonel ve deneyimli biniciler tarafından çalışmak üzere tasarlanmış değişikliklere olarak yakındır. Ancak, Stels Navigator 600. atıfta Anket avantaj ve bu birimin dezavantajları yanı sıra kullanıcı değerlendirmelerini temel alarak bunun bir izlenim anlamanıza yardımcı olacaktır hangi dağ bisikleti bütçe versiyonunu sunan bir küçük niş, vardır.

Modelin Açıklaması

Bisiklet bir "Gornik" giriş seviyesi olarak konumlandırılmış, bu yüzden hemen birçok şey göz önünde tutmak gerekir - ergonomi ve kötü işlevselliğe malzemelerin kalitesi. Bu eksiklikler 13-15 bin masrafını karşılayabilir ki daha. ovuşturun. Bu arada, ortalama yarı örnekler çok daha büyük bir toplam değerlendirilmiştir. Neyse, belirli rezerv Stels Navigator 600 off-road niteliklere sahiptir ve ben kötü performans söylemeliyim. tasarım gelince, o KOÇLARIN klasik üçgen ile temsil edilir. karkas gücünün eleştiri de olsa kullanıcılarına göre, iyi yapılmış. Tekerlek hafifçe da özel amaçlı bisiklet ima hangi yükselmiş. Genel olarak, bütçe kazançlar iyi olduğunu ve seviyerde fanlar ve dağ bisikleti için yeni kişiler tarafından bu modelin dikkatini çekmiştir.

teknik özellikleri

önde gelen üreticileri bisiklet gelen yüksek mukavemetli malzemelerin varlığı ve makine bozulmaz. Artan çalışma kaynakla dayanıklı aparatın seçimi nişan etmezsek, velobayk Stels Navigator 600, aşağıda sunulmuştur hangi özellikleri, bu dikkate değer:

  • Tasarım - boyutları 19 ve 17 inç alüminyum çerçeveler;
  • boşluğu merkezi üstü - sırasıyla 43.2 ve 54 cm;
  • hızları sayısı - 18;
  • ağırlık - 15.4 kg temel ağırlığa sağlayarak;
  • Ön süspansiyon - ZOOM sistemi 386 eklentisi;
  • tekerlekler - Şirketin "Chao Yang" 26 inçlik lastikler;
  • hız değiştiriciler - Şirketin «Shimano» mekanizmaları. FD-TZ31 - Ön RD-TY21 modeli ve arka için.

pozitif yorumlar

Elbette bu edinimi temel olumlu yönü mal edilir. Bu bisiklete mütevazı fiyat etiketi için çok affedildi. Ama başka avantajları vardır olur? Birçok sahipleri bir sonucudur, bisiklet pratiklik olarak, kolaylığı demek ve. Yine çerçeve yapısı, ağırlıkça asgari yük ile sağlanır. Ayrıca güçlü bir kişiliğe sahip iyi tasarım Stels Navigator 600 belirtilmektedir. Ve deneyimli kullanıcılar isteğe ile iyi yapı takdir edecektir disk frenleri. Hemen ben modelin frenler birçok iddialarını sunulan söylemeliyim. Eğer olumlu eleştiriler dönersek, bu onlar için de geçerlidir, ve dayanıklılık ile kullanım kolaylığı. İronik olarak, teknik kusurları hakkında tüm şikayetleri için, bu bisiklet yıllardır kullanılmaktadır.

negatif yorum

Sen V sonları ile temsil edilir belirtilen frenler, ile başlamalıdır. Bazı kullanıcılar mekanizmalar ömrü çok küçük olduğu gerçeğini bahsetmiyorum, zayıf ve etkisiz olduğunu bildirmektedir. Frenleri diğer sahipleri, yetkili operasyona göre ve izin kaynak korumak ve güvenlik kaybetmemek için. Ayrıca, çok sayıda ihbar oranları (18) talep sayısının iki katı bisiklet Stels Navigator 600 ile ilgili talimatlar listelenen imalatçı, gelen öneriler azalttığını.

Yorumlar aslında, sadece ilk 9 hızları güvenle bisiklete korunabilir, göstermektedir. önerilmeyen modlarına hareket ederse, iğrenç gevezeliği sondaj başlar. bisiklet zincirinin bir yorum da vardır. Bazı yüksek hızlı modu anahtarlama mekanizması üzerinde acıyor. Sahipleri de bitirme ve eklemeler de küçük kozmetik kusurları bir dizi söz, ama bu kusurları daha pahalı modellerde mevcuttur.

Kullanım talimatları bisiklet

iyi bir teknik durumun devam etmesi için verilen Koruyucu önlemler, sadece ömrünü uzatmak değil, aynı zamanda güvenli çalışma Stels Navigator 600. Manuel Her sürüşten önce tekerleklerin kalitesi, çubuklar, zincirler, hem de kilit kontrol etmek önerir yapmak lastik basıncını. Çalışma ve vardiya cihazlarla fren mekanizmasını izlemek için aynı derecede önemlidir.

Haftalık tavsiye edilen yağ amortisman elemanlarının yumuşak kumaş ve bisiklet sıkma cıvata gerektiğinde yüzeyi silin. Her ay kontrol frenler ile bisikletin tam denetim yapmak gerekir direksiyon kolonu, vb pedal, konuşmacı, yataklar ve. D. Sadece yüksek kaliteli yağ ve yağlama, hem de orijinal aksesuar sürecinde servisini kullanmak önemlidir.

Ayarlama Talimatları

kullanıcıya özelleştirmek gereken ana bileşenleri şunlardır: koltuk, direksiyon simidi, vites sistemini, sürücü mekanizması. optimum konuma ulaştığında bir şekilde - Koltuk ayarı eksantrikler vasıtasıyla gerçekleştirilmelidir. Doğru kullanıcı Stels Navigator için alt kısmında bulunan 600 pedal topuk oturan alabilirsiniz hangi ayarı düşündü. Dümen de seviye yüksekliği koltuk geçmeyen beklentisi ile ayrı ayrı ayarlanabilir.

tahrik sistemi elemanları tüm grubu, grup için bir zincir, krank bunlar arasında, pedallar, dişli çark mandalları, vb ana gereksinimi temsil eder -. Montaj elemanı. Bu unsurların ve ilgili anahtar operasyon hızlarıyla. Bu durumda, ayar karşılık gelen zincir dişlisi üzerinde çekilir devreyi etkiler. Başlangıçta hızlarının listesini tanımlamak için kullanılır ve onların altında sürücüye ve anahtarın diğer parametreleri ayarlamak edildi.

Sonuç

Dağ bisikleti segmentinde çok değil en fazla 15 bin. Rub maliyet gerçekten güvenilir modeller temsil etti. Bu Stels Navigator 600 geliştiriciler tüketicilere ucuz kaliteli modelini sunarak imkansız birleştirmeyi başarmış anlamına gelmez. Ancak, performans ve sahiplerinin toplam görüşüne bakılırsa, bisiklet güvenilirlik ve işlevsellik dengeli parametreler idi. Bu işlem rahatlığı orijinal tasarım, aşınmaya dayanıklı olarak tasarlanmış olması, bisiklet kullanım olasılığını ve bazı avantajlar eklenmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.