Gıda ve içecekŞarap ve alkollü içkiler

Bira Kesme: içecek hazırlama sırlarını

Tanınmış Bond deyişle, Dzheyms Bond: "Shake ama (sarsılan karıştırılmış değil) karışmaz!" Aynı sloganı, muhtemelen yalnızca seçebilirsiniz içki biraz farklı tür için ayarlanmış ve çalışıyoruz olanlar bira kesme yapmak - onun notlarının bazı orijinal içki.

özü ve felsefesi

açık ve koyu katmanları arasında net sınır varlığında içki bir ayırt edici özelliği. Işık ve dünyanın karanlık başından arasına kadar yin ve yang arasındaki gibi. karışmaz bira Kesme, açıkça estetik doluluk tür kokteyl vurgulayan bira cam ayırt edilmelidir. Prensip olarak, (özellikle aynı üreticinin) farklı bira mükemmel dolayı, benzer formülasyona birbiriyle birleştirilir. Sadece farklı içeceklerin yoğunlukta. Bu yapının bir çip bileşenleri arasındaki sınır aslında görünür olmasıdır. Ve bu oldukça zaman alıcı bir işlemdir, ancak emin belirli becerilere sahip bir bira kesim yapacaktır. Bir kez daha becerilerini vurgulamak, barmenler ile geldi söylenir. Ve biz deneyin.

Nasıl daha az yoğun olan bira belirlemek için?

Çok basit! Katıların etiketinde belirtilen yüzde yüksek, bu nedenle daha yoğundur. Başka - bira daha yüksek derecede daha az yoğundur yüzden. birinci kesme bira aynı sıcaklık koşullarına bağlı olarak daha sonra, (düşük) daha yoğun - en azından (en yüksek). Dolayısıyla, artık bir daha yoğun köpüklü içecek seçmek için biliyorum. Biz pişirme başlar.

Bira kesim nasıl yapılır: adım adım kılavuzun

Biz (eğer (birbirleriyle iyi uymuyor, hiç benzer formülasyon şey, ama katkı şeklinde bazı ayrıntılar olabilir) geniş bir bira bardağı ve kaşık koyu bir bira bardağı ve lager yarım litre, tercihen aynı üreticinin ihtiyaç hiçbir özel, başarıyla) ortak yemek odası kullanabilirsiniz. Bir viraj ortasında orada bir bira kesmek için özel bir kaşık anda, camın kenarında asmak için uygun.

  1. Bira Bira birinci tabakaya, daha yoğun tutarlılık bir bardağa dökün. Köpüklerin büyük miktarda oluşmasına neden olmayacak şekilde biz, bir cam duvara yapıyoruz (kendi tabaka en fazla 2 cm olmalıdır). Bizim ilk katmanın "sakin" olarak yaklaşık 30-60 saniye bekler.
  2. Sonraki - üstündeki cam ortasında uzanmış ters kaşık, ikinci bira dökmek - damlama. Önceki tabakadan Köpük ayrıca önlenmesi karıştırma işlemi, püskürtme damla yumuşatmak gerekir. biranın ikinci katman 3-5 santimetreye dizilmiş zaman dökmek çok cesur ve hızlıdır. Tam bir yöntem bile belirli bir beceri bir kaşık olmadan olabilir.

Yani kesme bira nasıl yapabilirsiniz. o beceri ve dikkat gerektirir rağmen hazırlık tarifi, çok basittir.

sırlar

Ve şimdi, sonunda, barmenler birkaç sırları:

  1. Alt tabaka bira soğutulur için sıcak, üst için daha güçlüdür. Sonra kesinlikle soğuk bir bira altta kalacak yoktur.
  2. İkinci tabaka köpüğün, bira yayılmış kaşık önceden karıştırılmış başlayabilir. Biz birkaç santimetre yayıldı ve sonra dökün. Sonuç: garanti ayırma tabakaları.
  3. Bir kamışla içmek ister Lezzetli içecek (arkadaşlarınızı eğlendirmek)! Yeni bir tat algılama, bir tabaka cihazı hareket ettirmek mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.