Kendini yetiştirmePsikoloji

Bir kişinin el yazısı doğasını belirler? Kolay!

Psikologlar uzun bir kişinin karakteri el yazısıyla doğrudan yansır olduğunu kanıtlamıştır. Psikolojiyi anlamak için dikkate hatlarının hareketini bastırma kuvveti, yazı stili, satır konumunu ve harflerin boyutunu almaya - el yazısı önemli şey, yeterince kolaydır.

Kaligrafi yazı. Mükemmel pürüzsüz ve net el yazısı yazan adam, muhtemelen, yeterince sahip düşük özsaygı ve zayıf karakter. Sık sık zorluklar dışında bir geri ve ciddi kararlar ihtiyacını dikkate almaktadır. Bu bakılmaksızın sosyal statü ve zenginlik, benzer el yazısı olan tüm kişiler için geçerlidir. Hat ayrıca bu kişinin sıkıntı ya da tehlike durumunda onu koruyamaz, liderin arkasında yaşama geçmesi tercih ettiğini göstermektedir. Hayatının sakin ve mevcut karakter arasında hatalardan kaçınmak için her ne pahasına çalışıyor. onlar üstlerine reddetme cesaret edemez, çünkü bu durumda, kişinin bu tür aile babası ve değerli çalışanın mükemmel olur.

Çoğu zaman küçük el yazısı sahipleri vardır. Bir kişinin karakteri bu tip el yazısı ile güvenle kolay kabul edilebilir. Böyle insanların ayırt edici özelliği - olağanüstü zeka. Onlar, yaşamları ve başkalarının davranışlarında en küçük değişikliklere dikkat doğruluğunu tercih ve çok iyi huylu karaktere sahiptir. Bir Var mizah duygusu, , bir çok arkadaşı büyük şirketlerde sosyalleşmek seviyorum. Özellikle elin bu tip insanlar hemen yanıt gerektiren durumlarda, hemen herşeyi kontrol, komuta başlamasıdır.

Büyük eliyle kişiler her zaman canlılık doludur. Bu tip el yazısı ile bir kişinin karakter herhangi bir durum yardımcı olmak için durmadan çalışıyor yansıtılır iyi olarak tanımlanır. Onun sahipleri yüksek entelektüel yetenekleri vardır. Büyük el yazısıyla bir kişinin genellikle naif ve insanlarda iyi yetişmiş bilmiyorum şekilde Fakat bu nitelikler rağmen, bunlar, manipüle etmek çok kolaydır.

Ayrıca önemli ayrıca el yazısı eğimidir. Bir erkek sağa eğimli yazıyor, o zaman büyük ihtimalle o kızgınlık belli derecesine sahiptir. O ufak bir bahane de suç alır ve iç kızgınlık biriktirir. sola Yalın inandırıcı kişiliğe gösterir. Böylece insanlar gösteriş ve herhangi bir şirket merkezinde olma eğilimindedirler. Onlar her zaman başkalarından dikkatini çekmeye çalışmaktadırlar. devirme olmadan el yazısı güçlü karakterli bir kişidir. Çoğu zaman bu grubun lideri olur ve o hayattan ne istediğini tam olarak bilir.

her zaman acelesi okunaksız el yazısı sahipleri. Belirlemek çok kolaydır kişinin karakterini o kaos içinde yaşayan ve çoğu kez nedeniyle acele'nin geri dönüşler yaşaması özgü olduğu gibi, bu tip el yazısı ile. Böyle insanlar sürekli işlediği, en saçma niyetlerinin onları şüphe, başkalarını güvenmiyorum döküntü eylemleri. Bu durumda, okunaksız el yazısı ile kişi sorumlu kendilerine verilen görevi yerine.

el yazısı Psikoloji harflerin büyüklüğü ve harfin anlaşılabilirliği üzerinde sadece dayalı değil, aynı zamanda basınç gibi faktörleri içerir. mektubu Eğer kişi kuvvetle sap üzerinde bastırır, sonra büyük olasılıkla bu otoriterlik eğilimli. O doğruluğu ve netlik için tercih konularda acele sevmez. Zayıf bir basınçla el yazısı sahipleri sürekli ödün eğilimli olur. onlar anlaşmazlık şey daha iyi bir zaman bulmuyorum, ama sadece gitmesini olarak. Yeterince iradesi yok ama muhatap ince bir ruh hissetmek mümkün.

Karakter insan el yazısı da hatların konumu ve aralarındaki mesafe gibi faktörler ile tayin edilebilir. Bir kişinin satırlar arasında yeterince büyük bir marjları yaparsa, daha büyük olasılıkla o oldukça düzgün iyi organize olduğunu ve mükemmel ondan önce açılması umutları temsil eder. eşitsiz büyüklükte girinti, kişi dağınık olduğunda bu durumda, ve biraz bezalaberen.

çizgi çizgi üzerine çıkarsa, biz bir kişi iyimser ve sınırsız enerjiye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Inin metni bir kötümser daha gözler önüne sermektedir.

Şimdi El yazısıyla bir kişinin karakterini belirlemek için, ve kolayca herhangi bir bireyin sırlarını idrak nasıl biliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.