Sanat ve EğlenceSanat

Bir kağıt Dragon kalem çekici bir görünüm Şekil

Kalem çizim - basit, ilk bakışta, bir iş. Ancak, hayatın siyah beyaz-çizimde nefes amacıyla, çok çalışmaya değer. Ve ne olursa beklediğiniz sonucu görmek için - ejderha kalem çizimleri, basit bir çiçek ya da giyim kroki: ihtiyacının en gerçekçi görünümü yüksek kaliteli kağıt üzerinde stok için, farklı sertlikte kalemler, Elbette, sabır silgi vb.

efsane canlandı

Sen ejderha kalem çizimlerini vurdu asla? Tabii ki, biz her detay, her gölge belirli bir konumdaki tam düşer ve her ayrıntı dikkate değer bir açıklıkla çizilir profesyonel çalışmaları, bahsediyoruz. Ancak, ulaşamayacağı, ilk bakışta, profesyonellik görüntü - o umutsuzluk için bir sebep değil ve bir sanatçı olarak kariyerine vazgeçmek. Amacıyla bir ejderha çizmek için, ancak birkaç kurallara uymalı. Ve gerçeği bırakmak hayal edelim.

Vücutta ejderha kalem serpantin zarafet, kavisli boyun çizimlere bak - çiziminizde düz çizgiler olmalıdır. Uzatılmış burun, geniş burun delikleri, keskin uzun dişleri, yuvarlak veya sinsice gözler daralmış kedi gibi öğrencilerle - hayal açmak kertenkele ve dinozorlar birleştirir. Güçlü pençeleri - onlar size kalmış ne olacağını: uzun veya kısa, bükülmüş ya da doğruldu - Ana şey değil bıçakları, pençeleri kadar keskin onlara vermeyi unutmayın. Ayrıca kararınızı - senin ejderha kanatlarını Olacak. Kural olarak, onlar çok büyük kanatları gibidir yarasa, ancak ekstra pençeleri ile sezon onları - ve efsane daha gerçek hale gelecektir.

detayları hakkında unutmayın

ejderha şematik gösterimini bitirdikten sonra, sizin kara kalem resim hayat getiren küçük şeyler için gidin. Eğer olursa olsun fizibilite, çizmek Hayvanlar açıkça okunabilir olmalıdır. Bir namlu ile başla: terazi çizin, başını ve omurga sırtı süslemeleri gözleri ve dişleri vurgulayan (çok yumuşak çizgileri önlemek, bu kıl olsun). Bir ateş püskürten ejderha ister misin? burnundan duman ve ağzından alevler İstenilen efekti elde yardımcı olur. Boyun bir tabak giymiş, ve ölçekler ile vücudu kaplar - onların şekil sizin hayal sadece bağlı! kırışıklıkların ağı ile onları karşılamak ve kuyruk güzel taç "topuzu" olabilir - kanatları tekrar yaşayın.

canlandırın

kalem ejderha da çizimler daha yaşasaydı için hacmi hakkında unutma. farklı sertlikte kalem kullanılarak istenen etkiyi elde edebilir: hafif bölümleri çizin hafif bir kalem (lH, 2H, 3H), ama küçük ayrıntıları ve gövdenin "gölgeli" - yumuşak (2B, 3B, 5B). parlamayı unutmayın: pürüzsüz terazi mutlaka güneş ışığı yansıtmalıdır. ejderha bile daha gerçekçi görünüyor böylece - Ve tabii ki, senin "canlılar" başlığı altında bir gölge ekleyin. Şimdi, kalem üç boyutlu çizimleri çizmek için onların el denemek için korkmayın biliyorum - ki buradan şimdi bakışını delici atmak ilk defa, beşinci veya onuncu sayfasını başarılı olmasa bile efsanevi yaratık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.