İş Fırsatları

Umut verici iş? herhangi bir alanda teknoloji ile bağlantılı her şey

Gelecekteki şans daha sıcak gülümsüyor içine kim bakabilirsiniz. varlığının gelecek yıla kadar kayıtlı üç şirketin ortalama başarıyla sadece biri hayatta gelmiştir. Ne iş yenilgiyi açıklar ve nasıl belirlemek için neyi faaliyet alanı vaat eden bir iş olacak?

Bir iş kalitesini başlatmak gereğini nitelendiren, psikolog özel zekâ ve dirayet vurgu yanı sıra sezgi olun. Bu nedir? Bu tam da umut verici bir iş yaratacak olan niteliklerdir. Piyasa durumu anlamak yeteneği, müşteri ve tüketicilerin ihtiyaçlarını dikkate hissediyorum. Onlar için zaman işe yaraması için kullanılmayan fırsatlar ve niş görmek için geleceğe bakmak üzere bilgi ve becerilerini uygulayabilme yeteneği - Bunları yapmak ve iş perspektif geliştirmeye başaranların ayıran şeydir.

Tabii ki, geleneksel vardır işin formları, hiç onların aciliyet ve alaka kaybetmek olası değildir. örnek, ekmek, şekerleme, temel malların üretiminde, gıda için - bu çok yenilik değil bağlıdır hangi alanları ve kalite. kazanır Diğer alanlarda, kim önde, bir veya iki adımda güvenebilir bilir. Her şeyden önce bu: ilişkili anahtar "start-up" ile, dikkat hizmet sektöründe ve bilgi teknolojisi. bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar için pazarın doyma mobil her türlü giderek daha popüler hale gelmektedir ile uygulamalar ve programlar. Örneğin, mobil uygulama üzerinden bir taksi ya da toplu taşıma bir zamanlama.

Çevrimiçi gelişmek ve umut verici bir iş olarak tarif edilebilir diğer iş modelleri. Örneğin, yemek dağıtımını pizza ve evde, grup satın alma siteleri, kupon indirim ... Ama ne, ayrı ustaca fikirlerden sağlamak portalları, ne derece umut verici bir iş olsa da olmasa karlı ve belirler? Örneğin, bu liderler arasında birçok sosyal ağ siteleri "VKontakte", "Sınıf arkadaşları" ve "Facebook" iki ya da üç, çağrılabilir. zaman, çaba ve para önemli bir yatırım gerektirir yeni gelen seviyor ile rekabet etmek. Bununla birlikte, yeni sosyal ağlar sürekli yaratılır.

Ümitli iş alanları dikkate bütün tüketicilerin ortak ihtiyaçlarını değil, aynı zamanda belirli bir kitlenin ihtiyaçlarını sadece alır. Bunlar bilim ve teknolojinin en son başarıları temelinde uygulanmalıdır. Buna ek olarak, müstakbel iş - kimin ürünler insanlar uzun, daha ekonomik, daha iyi yaşamasına izin biri. Bu örneğin, indirim kuponları sunan sitelerin her türlü, çok popülerdir, tesadüf değil. Benzer bir rol "ters müzayedeler" ve grup satın alma portalları tarafından oynanır. Geri yükleme ve sağlığı korumak olduğunu söylemek güvenlidir - bu oluşturmak ve gelecek vaat eden iş geliştirmek için yöndür. 2013 bu alandaki yenilikçi projeler bir dizi gördü: online danışma gelen diyet seçimi ve sipariş DNA testleri. ilginç projelerin sürü beslenme alanında girişimci sunuyoruz. Örneğin, bitmiş tabak kalori sayma sürpriz değil, ama buzdolabında ne olduğu reçete çizim yukarı, özel bir program yapabilirsiniz. olursa olsun ürünü dokunmayın hayatın hangi alanına, yüksek teknoloji ile ilişkili herhangi bir şekilde iş sözü verdi. kaçınılmazdır kez bu ruhu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.