ÇirkinlikPest Control

Bir dairede hamamböceği en etkili yolu

Bu erkek arkadaşlarıyla Hoş olmayan komşuluk böceği gibi, çoğu zaman insanın hayatını zehirler. Onlar davet olmadan gel, ama çabuk yerleşti ve tam sahiplerini hissediyorum.

kar hiçbir şey olmasa bile, nerede, hamamböceği her yerde mümkündür tanışın. Bu hoş olmayan birliktelik herhangi aklı başında bir kişi kayıtsız terk edip dışarı dairesinde hamamböceği kurtulmak için hiçbir şekilde bakmak için onu zorlamaz. Yani, hatta dikkate konunun estetik tarafını alarak, hamamböceği kişiyi ödüllendirmek olabilecek birçok bulaşıcı hastalıkların taşıyıcısı olduklarını doğru unutulmamalıdır ediyor. Ama zehir hamamböceği kadar basit değil. Bir böcek anlamıyla yeniden doğmuş gibi, su almak için buna değer. Ama umutsuzluğa kapılmayın. Hamamböceğine karşı araçlar uzun süre bir adam buldum. Bu kalıcı olarak ev dışında kovalamaca davetsiz misafir sağlayacaktır.

bir dairede hamamböceği bir vasıta

hamamböceği en yaygın ve en emin yoldur borik asit. Toz eczaneden satın alınabilir, ucuz, ama "katil". İlacın 150 gram satın almak ve sadece suya herhangi bir şekilde engelleme, yerde serpin gerekiyor. Hamamböcekleri engeli aşmak üzere çalışacaktır ve toz bacak ya da anten üzerine düşer, bu nedenle böcek kaderi önceden tespit edilecektir. Ayrıca, sağlıklı kolonyalistlerin çeşitli enfekte edebilen hamamböceği istilası. Ama hamamböceği bir kişinin onlar gibi ve hızlı bir şekilde onun aldatma açığa vurmaz biliyorum. Bu nedenle, güvenli bir borik asit lezzetli yem hazırlar.

bir daire hamamböceği araçlar basit bir yumurta sarısının yapılabilir ve bu borik asit ilave edilir. Gıda Yoğunluk lapası olarak hazırlanmalıdır. Küçük topları yuvarlayın yaşadığı yerlerde biraz ve yeri kurutun. Hamamböcekleri akıllı, ancak bu durumda onları yok bu çok meraklıdırlar. tek şey var: Bir apartmanda hamamböceği bir araç 3-4 hafta daha eski değil hoş olmayan oda arkadaşı, insanları kurtarmak için.

Mutlaka bireylerin edineceğim bir tuzak yapabilirsiniz. Çok basit. yapabilirsiniz sadece yarım litrelik kavanoz, yüksek cam atın. konteynırın alt kısmına merkezi olarak (kokusu çok hamamböceği çekilir) soğan parçalanır. o kenarlarla temas etmemesine ve bir gemiden kaçmak için böcek yardım etmedi ki yay koymak deneyin. Eğer bitkisel yağ ile yağlayın gerekir kenar olabilir içeride Şimdi, onlar kaygan hale gerekiyor. Hamamböcekleri Eğer kavanozun üstüne fişi yaslanmış, örneğin, bir köprü bir tür yapabilir, daha kolay tuzağına düşmek yapmak. yerinde tuzak yerleştirin ve böcekler birikim sonucu bekleyin. bir dairede hamamböceği Böyle bir araç oldukça etkili ve zararsız olarak kabul edilir.

teklif Mağazaları

Bugün mağazasında Eğer hamamböceği için güvenilir çare satın alabilirsiniz. Böceklerin uygulanmasından sonra bir hafta içinde ölmektedir şırıngalarda Bu toksik jelleri ( "Raptor", "Dohloks", "katil" ve diğ.).

Etkili ve satın alınan tuzağı. Örneğin, hamamböceği "Savaş" böcekler için çeşitli girişli küçük bir kutu olduğu anlamına gelir. Üreticinin ortasında bireysel enfekte ve diğer konjenerlerdır bozar edilir atıfta hangi zehir tuzağı koydu. Aracı çok etkilidir ve herhangi bir işlem gerektirmez. Sadece doğru yerde tuzak sıkışmış ve sonucu bekleyin. İyi avlar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.