Haber ve ToplumDoğa

Kaç dişler büyük ve küçük panda?

Belki pandanın bakışta hareketsiz kalan dünyada hiçbir kişi yoktur. Bunlar tembel beceriksiz meraklı ayılar sadece kendi çocuksu ve inanılmaz dış merkezli fethetmek. Her lokma zevk, bunlar munching, bambu çubukları çiğnemek şekilde baktığımızda, birçok kişi gülümsemeye başlar.

Ve bu yavrularını bakarak gelen herkes bir panda kaç diş merak olur? pala - o kadar ustalıkla insanlar balta ya da özel bir bıçak doğrama bambu çubukları ısırmaya yönetir gibi? Bu makale, bu ilginç sorulara cevap çalışacağız.

pandalar

Gelen sipariş anlamak ne kadar dişler pandalar, fotoğraflar hangisinin ortaya konulmasına içinde makale, sen zorunluluk ilk söz o bu türleri ayıları doğa vardır iki: küçük (kırmızı) Panda ve büyük.

Büyük küçük kopyasını - O kırmızı panda diyemeyiz. Hayır. Onlar ve diğer ceket renk ve çok farklı yemek ve daha az dişleri: Bu ayılar büyük adamlar çok farklıdır. Bu nedenle, soru ayrı ayrı her tür içindir cevap.

Kaç dişler kırmızı panda içinde (küçük)?

Küçük panda büyük boyutlara farklılık Süresi: - kutu onun yaklaşık 5 kg ağırlık ortalama ve en fazla 51-65 cm vücut büyüklüğüne göre, tanım ile kendilerini bambu çubuk ortadan kaldırmak ve kesmek için mümkün değildir. Ancak, tembel ayıların favori lezzeti bitkinin genç sürgünler vardır. Kırmızı panda onların yiyecek geri kalanını tercih eder.

küçük dişler 38 ağzında bu yapraklar ve diğer bitki "nefis" taşlama için panda bulunmaktadır. Mini ayıların ceket rengi onlar da kırmızı denmesinin nedeni ise açık kırmızı, koyu kahverengi, gelen olduğuna dikkat edilmelidir. Birçok diş olduklarını bilgiye göre, panda kaç sorulduğunda bilim adamları aksi kanıtlanana çünkü bazı doğrulanmamış kaynaklar, sadece 28. Bu görüş, yanlıştır.

Dev panda

Büyük bambu ayısı, siyah ve beyaz renk ile siyah gözlük üzerine gözler - Bu panda isimli tanıdık tüm olarak zıt üzere yeri bir hakkında hangi edildiğine dair yazılı yukarıda. Dev Panda büyüklükte hayvan ve tam adını haklı. Ağırlık yetişkin 100 kg ulaşır.

Ve şimdi zamanı için Last.fm 'gizli kaç diş büyük bir panda? Gibi gelebilir gibi paradoksal ama elli ağırlığında bir bambu ayı, çenelerinde diş sayısı - sadece 40 ila 38 bu rakam küçük gibi görünüyor küçük ayı en ancak 1.5 cm çapında hantal tembellik ile bambu sopa inanılmaz kolaylıkla kemiren. Belki birisi pandanın dişleri çok olmadığını diyecekler, ancak büyük ve tehditkar görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.