ÇirkinlikKendin yap

Bir araba için ellerinizle Ev yapımı. örnekler

Sürücülerin çoğu, araban iyi yapmak mevcut, kendi görüşüne göre, eksiklikleri ortadan kaldırmayı eğilimindedir. Ve onlar imal yardımıyla bunu kendi elleriyle için ev yapımı arabalar. Bu yazıda, bize birkaç örnek ele alalım, yazarlar ağını ortaya koymak.

USB soketi

sürücülerle Popüler çeşitli kullanım elektronik ev yapımı arabalar için. Bunun iyi bir örneği elle yerleştirilen bir USB takmak. çakmak kullanmak için her zaman uygun değildir. Ve, bu düzenleme hitap eder.

Piyasada satın alınabilir USB soketi için temel oluşturacaktır. Eğer gereken ilk şey sökmeye etmektir. Tüm plastik kapağın yerinden çıkarılmasına gerek. Sadece çekirdek çalışmak gerekir. plastik kapağın her kesme parçasının çıkışında. Ayrıca çıkış yerleştirileceği delik, uygun olmalıdır. Bu kapak giriş soketi uyacak şekilde dikdörtgen kesit görüyorsunuz. LED ile soket varsa, onun için bir delik yapmak gerekir. kenarları daha estetik görünmesi için zımpara kağıdı ile uyumludur. Ile aynı amaç plastik yapıştırılmış veya vinil yapışkan kağıt olabilir.

bağlantı için PCB tel lehim gerekir, diğer ucu, çakmak bağlanır. Plastik eklenmiş metal klipler ters tarafında. Onların yardımı ile cihaz konsol konektör monte edilir.

Klima 12

oto için elleri ile ev yapımı el altında ne gelen yararlı şeye üretimini göstermektedir. Böylece, masaüstünden radyatörler, klimayı toplayabilir, miktarı 5x5 cm Onun kapasitesini olacak -. 30 watt.

Bu iki radyatör alacaktır. Ayrıca, daha fazla soğutucu sıcak eriyik Peltier elemanı ile bağlı burada. Daha küçük radyatör diğer tarafına takılmıştır. Tüm yapı güç kaynağına bağlanır. özelliği soğutucu hava farklı yönlere gitmek olmasıdır. sıcak - Bir yandan diğer yandan soğuk akışı gider.

Yapışkan gaz kapağı

Birçok sürücü sorun yakıt tankı kapağının kaybı farkındadır. Arabalar bunu çözmek sağlayacak için Ve kendi elleriyle ev yapımı. kolaylaştırın. Bu küçük ama güçlü mıknatıs koymak için kapağın içine olmalıdır. sabit sürücüden Uygun neodim mıknatısı. Yeterince ve yarıları olacaktır.

Arka raf hoparlörler

Kendi elleriyle yardım için ev yapımı arabalar Toplanan ve arka hoparlörleri yüklemek gerekiyorsa ve hiçbir raflar. Bu durumda, raf, geleneksel yonga bir sacdan imal edilmektedir.

Levha büyüklüğü araç bağlıdır, ancak örnek parametrelerinde -. 110h45 cm kalınlıkta oldukça sunta, 2 cm tabaka iki parçaya kesilmiştir olacaktır .. Bunlardan biri yükselecek. İkinci hoparlörler için bir destek olarak görev yapacak. ikinci kısım daha geniş (yaklaşık 40 cm) 'dir. yaprak nemi alamadım Böylece onlar lake ile tedavi edilmesi gerekir.

Böyle Sunta sayfaları gibi dinamikler için stantlar kesmek gerekir. (Mevcut dinamikleri kullanarak) bir şablonu uygulamak başlamak için. Benzer delikler rafta kendisinde hazırlanmaktadır. sahipleri tarafından emniyete podyumlar (onlar 4 adet gerekir.). Sahipleri DSP kalıntılarından kesilebilir. eğim açısı rasgele seçilir. vidalarla bağlantılı parçalar. Bu yapıştırıcı ile önceden kaplanabilir.

podyum hantal için, dolgu maddesi kullanılmıştır. Birkaç dokunma yardımıyla istenilen hacim yaratır. Kurutma işleminden sonra, köpük kesilir. Zashpaklevyvayutsya düzensizlikler ve sürtme zımpara. Ardından hazırlanan deliklere standı dinamikleri olmadığını kontrol etmek gerekir. Her şey iyi ise, iş parçası bir bezle üzerine yapıştırın edilebilir. sadece önden yeterince kınına.

Geleneksel çatılı iki raflar bağlayın. alttan hoparlörlerini bağlama.

kendi elleriyle yapılan araç için ev yapımı, kullanışlı kreasyonları olacaktır. Buna ek olarak, her zaman bir zevk onların emeklerinin sonuçlarına bakmak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.