Sanat ve EğlenceLiteratür

Bilgelik Güzel sözler

Hayat şimdi ve sonra önemli sürprizler bizlere sunuyor. Biz biter gerçekten hiç soruların yanıtlarını aramaya zorlanmaktadır. Bilim adamları, yazarlar, şairler ve filozoflar Wise kelimeler hayalimizde yaşamaya devam ediyor. Onlar zorlukların üstesinden insan yardım varlığını süslemek için herkesi ilham edebiliyoruz. hayatı hakkında bilgelik Kelimeler daha iyi yaşadığımız her günün değerini vurgulamak edilemedi gerçekleştiği olay, olmak.

"Onun için mutluluk ne anlama geldiğini herkese sor ve onu yoksun öğrenmek"

Herkes mutluluk kavramına kendi fikrini koyar. Muhtemelen, tek tek her biri için gerçeğini kabul etmeye değil imkansızdır. Size kabul edilemez olarak başka bir kişi ihtiyaç ve yaşam üzerine kendi görüşlerini empoze o kendi başına karar edilmemelidir. Hiç kimse adresinde talimatları veya gösterimde dinlemek seviyor.

O gördüğü gibi seni öz mutluluk hakkında spesifik bir soruyu bir kişiyi sormak denerseniz, büyük olasılıkla, farklı insanlardan farklı görüşler alacak. Her biri farklı kendi refahını nasıl görünmesi gerektiğini düşünün. hayatın anlamı ve tezahürleri konusunda bilgelik Kelimeler yanı mümkün destek olarak bu fikir.

"Dediklerini dinlemek ve yazmak ve gözlemlemek ve hissetmek yok, olayları anlamak için"

İnsanların bazen durumu dramatize etmeye eğilimli olduğunu bir sır değil. Bazıları aynı anda sinirleri ve diğerlerini bozulmadan, kendilerini yemeye anlamıyla başlar, bu oturumda çok iyi bulunmaktadır. Bu durumda, makul düşünmek ve neden özelliklerini korudukları çok önemlidir. Bu nedenle, sadece sağlık kaybedebilir çünkü gerek yok sürekli kendilerini hile.

bunlar endişe az sanki biraz uzak gerçekleşen olayları izlemek öğrenin. o bir şey söylemek önemlidir, ancak bazı durumlarda sessiz kalması iyi olduğunda hissetmek mümkün. Bazı düşünürlerin Wise kelimeler bize belirli bir adıma taahhüt önce düşünmek için bir çok yapmak.

"Bir rüya gerçek mi, sonra size gülerlerdi biri, haset başlar"

üzücü hikaye - Bir kişi boşu boşuna bir hayat yaşadığını fark ettiğinde budur. O işlenen fiillerin tövbe etmek, olanlardan dolayı üzgün hissedebilir ama böyle bir davranışın şey değiştiremez. Her birimizin görevi hayatında potansiyellerini tam gerçekleştirmektir. Hepimiz yetenekleri ve yetenekleri var. Wise sözler onları dinlemek ve bunları takip etmek istiyorum yönünde.

"Bu dünyada sevgi ve ölüm hariç her şey için arama yapabilirsiniz"

Aslında bu iki oluşumun, beklemeyin, özellikle kendileri tarafından geliyor. aşk ve ölümle ilgili bilgelik Kelimeler göstermek gerçek değerini hayatı. Bir kişinin harika bir duygu ya da sevilen bir kişinin kaybı yaşandığı deneyimli, bu farklı gerçekliği algılamaya başlar. o sanki gibi durumlarda, dünyanın yeniden açılır.

Böylece, derin felsefi ifadeleri yaşam, ölüm, aşk ve kendini gerçekleştirme konusunda genellikle olayları yeniden düşünmek kendileri için varlık büyük önem belirlemek ve her an takdir öğrenmek için sıradan insanlara yardım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.