Sanat ve EğlenceLiteratür

Emma Darcy: Çağdaş Romantik

Ben, güzel karakterler ile, "hafif" bir şey okuma uzakta iken dram, romantizm ve deniz zorunlu mutlu sona biraz aşk? Aynı zamanda tarihsel değil gerçekleri ve şimdiki tercih? Ardından, romanlarında Emmy Darsi ilginizi çekebilir. sevimli erkekler kadınların güçlü ruhunun almak için yarışıyor onun kitaplarının sayfalarında, Külkedisi bir prenses haline gelir ve herkes yolda karşılaşılan engellere rağmen mutluluğu bulur.

Emma Darcy bir kez daha kahraman almasına değil ve birden ortaya dram yaratan değil, bir kitap çok duygusal ve içten yazdı.

Bazı insanlar Literatürde bu tür beyin için çöp ve sakız başka bir şey olduğunu düşünüyorum, ama bazen güzel hayal dünyasında günlük rutinden kaçmak istiyorum. Emma Darcy Okuyucuya da benzer bir fırsat sağlar. Sonuçta, herkes bir peri masalı sever.

yazar hakkında Biraz

Başlangıçta, takma adıyla Emmy Darsi yazarların tandem gizleme - Wendy ve Frank Brennan - Avustralya dan evli bir çift. Garip, ama iki partner aktif kitapların yazılı değil, sadece Wendy yer almış.

Her şey birçok romanistok olduğu gibi başladı: Wendy Frank ile bir araya geldi, evlendi, o bir model anne ve ev kadını haline geldi. Ve bir noktada, ben aşk romanları okuyarak hayran oldu. bir yazar Miranda Lee - Belki, rutinden belki etkilendi kardeşi kaçmak için. Sonuç olarak, kendi bir şey yaratmak için bir arzu vardı, Frank eşi fikrini destekledi ve ilk ortak eşlerin roman 1983 yılında çıktı. kitabın iyi okuyucu yorumu aldı ve Emma Darcy 6 aşk hikayeleri yılda yazmaya başladı.

1995 yılında, Frank Brennan öldü, ama Wendy favori iş bırakmamaya karar verdi ve yazar birine sahiptir çalışmaya devam etmiştir.

Emma Darcy: Romantik

Romancı fazla 64 kitap yazmış, bu yüzden karar ve sağ hikaye seçmek, biraz zor olabilir. Tüm kişisel tercihinize bağlıdır. Ancak beklentiler haklı olduğunu, okuyucular tarafından derlenen üstten kitaplarla başlatmayı deneyin. Aşağıda Emma Darcy tarafından yazılmış en popüler romanlar, bir seçim topladı.

"Billboard ile Melek"

erkek ve kişisel yaşam iyiye gitmiyor ile kız arkadaşının umutsuzca şanssız, o zaman da dinlenmek yok. Endzhi Blessing sabah "harika" yaparak bu ikna etti. değil kalbin zayıf bir manzara - memleketi merkezinde bir reklam banner yüzünü görmek için. Teşekkür kız arkadaşı fotoğrafını berbat. Ya da gerçekten teşekkür ederim? Sonuçta, bu hata kıza adam rüyalar ile bir toplantı yaptı.

"Kadere Güven"

Emma Darcy birçok iyi aşk hikayeleri yazmıştır, ama okuyucuların çoğunluğu yazarın en iyi düşünün.

Kadere inanır mısın? Eğer karşılamak için nadir bir fırsat düşecek olasılık "kendi" adam? Yanlışlıkla Leytom Keryu ile tıbbi merkezin verandasında çarpıştı yok dek Susan gerçekten iman değildir. Gözleri bir an için yalnızca bir araya gelmelerine karşın garip bir duygu vardı. Bu nedir? Samimiyet yoksa sadece cinsel çekim? kader veya heves? anlamak için Susan risk almak zorunda kalacak. Ama oyun kesinlikle değer.

"Robin'in şarkısı"

Biz robin pleasant ses değil, tüyleri çarpıcı ve çünkü bu kuşun kendi parlak arkadaşlar arasında göze batmayan kalır. Ve Dzhenni Ross lakaplı robin, ne modeli görünüyor ya karizma diye övünme olamazdı. Ama oluşturmak ve şarkıları gerçekleştirmek için. Tabii canım. İyi ve nesne iç geçiriyor vardı. Robert Nayt Jenny dikkat çekti ve onun yardım önerdi zaman, o en azından o seviyor karar verdi. Ama bu gerçekten gerekli Robert veya başka bir şey mi?

"Aşk Dolunay"

Bir gün hayatını değiştirebilir miyim? Ve bir gece?

romantik bir konumda okyanus kıyısında - bir aile tatile araya gelerek, Zach ve Katherine tanıdık devam edecek ve aşıkların Bay geceyi birlikte geçirmek karar verirler. artık hormonların bir oyun daha - yine birbirlerini görmek ve ne olduğunu asla ikna gençlerin parçalamak Ertesi sabah,. Ancak, hayat bir şekilde yönetir ve onlara bir şans verin. Yani yeni ve ciddi düzeyde diyalog devam etmek istiyorum sadece olmadığını var ...

"Kuzen-dolandırıcı"

Emma Darcy kesinlikle onu Prens karşılayan modern Külkedisi ilgili güzel hikayeler yaratır. Bu hikaye - henüz romanlarının bu tür başka bir örnek.

O günü sadece iş için gitmedim! Dzhenni Kent, örneğin, onun ölü kız arkadaşı bir isim vermek zorunda kaldı. Sadece Isabella Rossini isim, o Sydney İtalyan çeyreğinde turist portrelerini yazabilir. Adam bu onun kuzeni iddia gelene kadar Ve her şey iyiydi. Yani Jenny veya Isabella kim sadece değil mi?

"Değerinde kadın bekliyor"

Kendi patronu ile aşık? Ve neden olmasın, güzel zeki ve zengin ise. daha çok kalp komuta edemez çünkü. Bu sadece Elizabeth başkanı astlarına dikkat değil mi. Ancak iki denemeden için kardeşi güzellik dikkatini çekmek için. Ve aşk üçgeni kardeşi Elizabeth müdahale etmez hikaye bitti ne olur belli değil. Sadece eksantrik Lucy nihayet kendi duygularını anlamak ve birbirlerine doğru bir adım atmak gençleri yardım etti.

"Mutluluğun tüm renkler"

Dzheyk Karter - Genç ve başarılı bir iş adamı, çağdaş bir tür beyaz atlı bir prens. başarının tüm bileşenleri vardır - zengin, yakışıklı, bekar: Kendi dayanılmaz ve kadınlar arasında popüler hiçbir şüphe bir damla değil. Ne başka bir kadın onun takılar kesinlikle kayıtsız kalan erkeklerin, sürpriz. Ve James zaptedilemez upryamitsu fethetmek için ne olursa olsun içinde karar verir. Baştan bir virtüöz neden için alınır olarak Amy direnecek? Veya James kendisi duramaz?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.