SağlıkAlternatif tıp

Bilezik Byanshi: rahatsızlıklara karşı siyah yeşim

Litoterapi veya çeşitli rahatsızlıkların taşlarla tedavisi, geleneksel olmayan tıpta önemli bir yere sahiptir. Taşların, bir kişide güçlü bir etki yaratacak ve sarsılmış bir sağlığı geri getirebilen kendi enerji alanlarına sahip olduğu düşünülür.

Bu tıbbın en ünlü ilaçlarından biri benzersiz bir siyah yeşimden yapılmış Bianshi'nin bileziktir.

Bianshi Nedir?

Byanshi'nin alışılmadık bir ismi olan siyah yeşim, milyonlarca yıl önce modern Çin topraklarında düşmüş bir göktaşı kalıntısı. Jade, şifa verici özellikleri ve iyi şans getirme yeteneği nedeniyle Çin tıbbı ve kültürüne onurlu bir yer tutmaktadır ve bu kadar nadir bulunan bir çeşitlilik özellikle takdir edilmektedir.

Biansh yatağı neredeyse tamamen geliştirildi, tüm dünyada siyah yeşim ürünleri popüler.

Bilezik Byanshi sağlık için

Byanshi eşsiz bir taştır. Bileşiminde - insan kimyasal elementleri için en önemli - sodyum, potasyum, demir, çinko ve diğerleri.

Biansha'nın siyah nefrite özel bir şifa gücü olduğuna inanılıyor. Bir taş tarafından üretilen kızılötesi radyasyon, bir insan vücudunun IR radyasyonuna kıyasla dalga boyudur. Aynı dalgalar, rezonans etkisine neden olan birbiriyle birleştirilir. Sonuç olarak, taş vücut üzerinde bir enerji etkisi meydana getirir, hücrelerin tonunu ve yaşayabilirliğini arttırır.

Bazı araştırmacılar Bianshi cilt üzerinde taş sürülmesi sonucunda, metabolik süreçler ve tüm vasküler sistem üzerinde yararlı bir etkiye sahip ultrason üretildiğini iddia ediyor.

Bilezik etkisi Byanshi

Araştırmaya göre, siyah nefritin tüm önemli organ sistemleri üzerinde olumlu etkisi var:

• Kan ve lenf dolaşımını normalleştirir, metabolik süreçleri aktive eder, sonuç olarak vücut zararlı maddelerden, zehirlerden çabucak temizlenir;

• Metabolizmanın hızlandırılması aşırı kilo vermeye yardımcı olur;

• güçlü bir immün modülatör etkiye sahiptir;

• Sindirim sistemini harekete geçirir, kabızlığı ortadan kaldırır;

• cilt, saç ve tırnakların durumunu olumlu şekilde etkiler;

• solunum sistemi hastalıklarının seyrini kolaylaştırır;

• gözle görülür bir analjezik etkisi vardır;

• sinir sistemi üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir, rahatlamayı teşvik eder;

• Boşaltım ve üreme sistemlerinin durumunu iyileştirir.

Genel olarak, Biansha'nın eylemi bir nokta değil, genel bir etki. Vücudun tüm sistemlerine bir bütün olarak etki ederek genel durumu iyileştirir ve hastalıkların gelişimini önler, vücut güçlendirilir.

Siyah yeşim'in hastalıklarla mücadeledeki etkinliği, iyileşme etkisini denemiş insanların binlerce minnettar yorumu tarafından doğrulanmaktadır. Pek çok profesyonel doktor, bileziklerin iyileştirici etkisini onaylar.

Eşsiz şifa özelliklerine ek olarak, Byanshi bilezik mükemmel bir dekorasyona sahiptir. En yarı yarı değerli siyah taştan yapılmış zarif ve şık görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.