Entelektüel gelişimiAstroloji

Taş kehribar Şifa. Eski çağlardan beri gelen Güneş hediye

Gizemli taş kehribar, bütün taşlar belki de en ilginç. adı birçok mitler, efsaneler ve inançlar ile ilişkili organik kökenli Taş. yeni gizemler bir dizi içerdiğinden Şimdiye kadar, özelliklerini inceleyen bilimciler için bir sır olarak kalır. o kavak ağaçlarının dönüştü ve kardeşi yas, reçine damlacıkları terlemek başladı Phaeton kız kardeş, gözyaşları - Eski Yunan efsanesine biri taş kehribar söylüyor. Helios oğlu arabasına dizginlerini tutmak mümkün olduğu için Zeus tarafından cezalandırıldı. Bu suç için Phaethon o kayaların karşı çöktü yere, atıldı. Kız kardeşi üzülen güneş tanrısının kızı, ölen yas, güzel kavak dönüştü. Onların acı gözyaşları sıcak, içinde dönerek, altlarında aktı nehre düştü sunny stone. Dağın kurtulan yapacak güçten bulma, yeniden hayata başlamak için şansı sunuyor: O zamandan beri, güneş taş ve üzüntü insanlar kaybı ağrı ile baş yardımcı olur.

Amber - kaya özellikleri yaygın tıp ve endüstride bilinen, aslında kozalaklı bir reçinedir. Çünkü bu mineralin farklı renk ve tonları bir yeri vardır. yıllar birçoğu milyonlarca önce kozalaklı ağaçlar , izole reçine kalıp büyür. Geçmiş yüzyılda, bazen kara, deniz kaplanacak için kullanılır ve bir reçine oa yumuşak şekil verme, su ile yıkandı, ağaçlarda kalmıştır. parçaları sertleştirilmiş ve daha sonra kıyıya atılmış soğuk deniz dalgalarının itibaren. Güneş taştan, berrak sarı, kırmızı ve hatta siyah çeşidi vardır. İlköğretim mevduat - mineral oluşumları en sık onlar takı ve el sanatları için uygun değildir, bir on derinlemesine üzerindedir. endüstriyel tıp katılan Böyle kehribar. mücevherin envanterinin% 90 Baltık Denizi kıyısında (Kaliningrad ve Baltık) üzerine yerleştirilmektedir. Bu mineral 250 türleri bilinmektedir.

Taş. ihtişamıyla Amber

Muskalar ve takılar, boncuklar, yüzük, bilezik, heykel ve heykelcikler, kutular, vazolar, enfiye kutuları, şamdanlar, tespih, hem de parasal birimin bir analog - bu kehribar veya onun varlığı ile yapılan ve çok ticaret çevrelerinde takdir edilmiştir. bunu yapmak için Antik Roma asalet açısından zengin sıkıca moda Baltık açgözlü taş, kabartmalar, çeşitli iç öğeleri, ancak tüm süslemelerinin en, kase ve gemiler. hanedan üyeleri tarafından giyilen Rising Sun amber cherry renginin ülkede. Ünlü mimari anıt Kehribar Odası'nda kehribar yapılmış mozaik paneller oluşur.

taş Şifa. bekçi sağlığı üzerinde Amber

Hatta eski zamanlarda bu taşın şifa özellikleri hakkında biliyordu. Tüm hastalıklar için her derde deva. Birçok önlenmesi için yanınızda taşımak. Bu rahatlatır ve zihinsel bozukluklar, tedavi prostatit ve böbrek taşları karşı korur. Güneşli doktor yoksul görme ve kalp hastalığı, kanama, mide ve akciğer ile baş edebiliyor. Besin, viral hastalıkların vertigo, ve ek olarak, toz taş kırıkları ve yaraların uygulanır.

amber büyülü özellikleri

Gazetenin sahibi taşı, güzellik verir şans ve sevgi çekiyor, ilgisizlik ve depresyon tedavi eder. Amber galip nitelikleri sahibini verir ve düşmanları, kötü büyü korur. uzun ve mutlu bir hayat, aşk ve sadakat, çiftçiler - - zengin bir hasat ve zenginlik Kolay teslimat kehribar bekleyen anneler, gelin ve damat vaat ediyor.

Astroloji ve kehribar

Taş, ibret vardır - Leo, liderlik ve ulusal tanınma onun güneş takımyıldızı vardır. güç ve iktidar - Bu kadınlara karşı cins, erkeklere cinsel çekicilik verir. Genellikle, kehribar tüm Boğa ve Oğlak hariç uyuyor. En Aries ve İkizler Baltık mineral tercih edilir.

mutluluk bir parça

Eğer, Baltık Denizi kıyısında vakit şansınızı deneyin edersek, mutluluk bir parça olsun. kum veya Denizde, yüzeyde veya yosun içinde derinlikte kayaların bir yerde sizin için güneş hediye bekliyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.