Spor ve SağlıkEkipman

Soğan yinelemeli: tasarım, avantajları

Rekürsif yay hafif silahların bilenler arasında en popüler olanıdır. Bu kategorideki ürünleri kullanmaktan Ateşleme tecrübeli avcılar ve profesyonel sporcular saymıyorum bile acemi atıcılar için mükemmel sonuçların elde sağlar.

Bir özyinelemeli yay nedir?

direkt gelen fark özyinelemeli modeli nedir? Öncelikle o ok yönünde bükülmüş omuzlar varlığını dikkati çekiyor. Bir başka özelliği bom yüklemesi altında bir raf orta kesiminde derin bir kesik yapar.

Icat özyinelemeli Asya ustaları yay. o atın üzerinde ateş uygun oldu yüzünden Antik çağda, böyle bir planın hafif silah ağırlıklı süvari kullanılmıştır. O zaman, bir özyinelemeli yay kemik, ahşap ve tendonların yaptı.

Tasarım özellikleri

recurve yay en yeni modelleri katlanabilir omuz ve kol oluşur. Ürünlerin çoğu alandaki kolay taşınması katkıda bulunduğu farklı mütevazı boyutları vardır.

Modern özyinelemeli yaylar hafif ve ancak son derece dayanıklı karbon fiberden yapılmıştır. sap metal ya da ahşap yapılabilir.

avantajları

Farklı soğan avantajları ne özyinelemeli var? Bu planın Ürünler yaygın spor kullanılmaktadır. Özellikle, bu olimpiyatlarda kullanım için onaylanmıştır yay tek türüdür. çekim doğruluğunu artırılmasına katkıda onların ayar noktası manzaraları, plancırların ve clickers, üzerinde büyük etkinlikleri organize olarak.

Av için recurve yay kullanmak deneyimli atıcılar için ana avantajlarından biri, düşük ağırlık vermektedir. Bu planın Ağırlığı Çoğu katlanabilir yapılar fazla 1,5 kg değildir.

Rekürsif yay mümkün küçük hayvanları ve kuşları bahsetmiyorum, oldukça büyük av avı yapan önemli güç var. Kiriş germe sırasında, omuz ters yönde bükülür. kollarını çift iletilen enerji düzleştirme zaman.

Rekürsif yay kompakt tek değil, aynı zamanda en uzak mesafe güçlü, yüksek kaliteli çekimler ürünü olasılığını açacaktır. Buna ek olarak, bu tür cihazlar heyecan seviyesini artırır ve avı daha heyecanlı kılan hızlandırılmış bir oranda, ateş izin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.