Haber ve ToplumÜnlüler

Berta Vaskes: biyografisi ve onun kişisel hayatı ayrıntıları

dünyanın her yerinden kız arkadaşı favori kızlar, en ünlü İspanyol oyunculardan biri - Mario Casas Berta Vaskes Ukrayna sermaye geliyor koyu tenli güzellik. O yarım Etiyopya ve yarım Ukraynalı olduğunu. Kanlar karıştırma sonucunda egzotik melez inanılmaz güzelliği doğdu. Tabii ki, o Mario gibi yakışıklı bir adama aşık düşebilir.

gizemli Burt

O sadece yirmi beş yıldı. Bu Fernando Gonzalez Molina tarafından filmin yayımlanmasından sonra popüler oldu "Karda Palmiye ağaçları." Bundan önce bu konuda çok az duymuşsunuzdur. Filmde ayrıca özellikle gençler arasında, Berte Vaskes oldukça yaygın bir popülerlik getirdi. Ve ün daha da büyük o milyonlarca favori yakışıklı Casas ile görüşmek üzere olduğunu eklemiştir. Yine de, bu onun geçmiş üzerinde durmak ve daha da genç bir erkekle ilişkisini reklamını sevmiyorum kız kategorisine aittir.

biyografi

Fotoğraflarını makalesinde yayınlandı Berta Vaskes, zaten 1992 baharında Kiev, belirtildiği gibi, doğdu. Annem Ukraynalı olduğunu ve babasının üzerine - Etiyopya. Doğumda, kız adını Birtukan Tibebe verildi. Baba, o görmemişti dedi. o sadece 3 yaşındayken, o evlatlık ailesi Elche kentinde, İspanya'da yaşamaya gitti birlikte tamamen bilinmeyen nedenler (o hayatının bu gözenek hakkında hiçbir şey hatırlamadığını söylüyor) kabul edildi, ve. Bert hep o "çocuk evlat" biliyordu, ama ona yeni ebeveynler için onu eğitim ve ruhsal gelişimini yapıyor, ısı daha tedavi. müzik, şarkı, dans: Hatta ile Bertu Vaskes bebeklik sanatını çekti. O güzel seslendirdi ve dans etti.

Berty Vaskes hayatında Yaratıcılık

Çocukluğundan beri, o harika bir müzik kulağına yanı sıra tat, o her zaman seçilmiş ve dinlenen ve sonra çağdaş ve klasik repertuar hem ince işleri yürütmek cevap alamayan sayesinde vardı. Bertha büyüdü, çoğu o seksi ses ve kadifemsi tını vardı ona. Aynı zamanda dans ciddiye düşkün ritmini hissetmek harika, çok sünek ve esnek oldu. O bile televizyon projesi "Ses" nin İspanyolca versiyonunda katılmaya çalıştı. Ancak, jüri üyelerinin hiçbirinin kör seçmeler sırasında kendisine dönmedi ve o yarışma dışı bırakıldı. Eğer çok daha iyi ona verildi, gördüğünüz gibi Sonra, bir oyuncu olarak kendini denemeye karar verdi ve.

Berta Vaskes: Filmografi

Hareketleri eğitimi almış sonra, o çeşitli film ve dizi katılmaya denemeye başladı. İlk başta, o baş edebiliyor, hangi sadece tesadüfi roller aldı. Ve 2015 yılında, o serinin Vis a Vis ( «Vis") filmindeki ilk önemli rolünü aldı onun iki sezon ortaya çıktı. Son olarak, kız tam mükemmel görünüm avantajlarını göstermek için, tabii ki, kendini kanıtlamak için onun oyunculuk yeteneğini seyirci göstermek ve başardı. Vazquez de film L'Ajan kratkometrazhnom rol aldı. Bu arada, bu yönetmeni olarak kendisinin eşsiz yapılan İspanyol ait aktris kökeni Penelope Cruz. Aktris ayrıca şöhret dünyasına, onun için, filmler En tu cabeza Las pequeñas cosas bir sıçrama tahtası ancak pist rol aldı ve başarı filmde işti "karda Palmiye ağaçları." Nihayet, o oynadığı rol var!

Filmde, süper savaş onun yurt içinde kocasıyla birlikte uçmaya engelledi evli Afrikalı Amerikalı kadınlar olarak harekete geçti. Bu yüzden çocukları yalnız kalır ve bir kez daha kocasını görmeyi umuyor. Ve bu, bütün kalbim çocuklarına adamış ve, olsa bile bir süre yeni bir ailesi alır, ama onun Afrikalı-Amerikalı kadın yardım ediyor sonra. Yani, filmde ardından karakterleri Mario Kasasa ve evli Berty Vaskes ve bir mesafede birbirlerini sevdiklerini devam sonsuza ayırdı. Bu resim başarılı sadece kariyer açısından Bertha içindi. Bu adamın ilişkilerini yasallaştırmak için acele hala olmasa bile, onun şimdiki sevgilisi görürdüm.

aşk hikayesi

Mario - çok kız, İspanya'da değil, tüm dünyada sadece favori. Doğal olarak, o kız hiçbir sıkıntısı vardır. Zaman zaman o yeni tutkusu vardır ve bu, elbette, basında yazılı. Berta Vaskes ve Mario Casas karşılamaya başladıktan sonra tüm yerel medya (onunla mümkünse) onun fotoğrafları yaymak ve kız ve bir yıldız çiftine olarak onun biyografi, ilginç gerçekleri yayınlamaya başladı. Önce Bertha, ortağı Maria Valverde ile aktör toplantısı ile tanışmış. Ve aniden yüzüne Berty Vaskes içinde "Karda Palmiye ağaçları" filminde onun yeni workmate ufukta belirir. daha sonra kabul ettiği gibi Mario Casas, o başlangıçta buna dikkat etmedi. Belki de kalbi hala önceki kız arkadaşı tarafından işgal edildi, ancak romantik sahnelerde oynamak zorunda kaldı ve ne zaman o, gerçeklik bir kıvılcım kırdı. Ancak, Casas yakın insanların ifadesine göre, o çünkü Valverde ile mola çok üzülmüştü. Bu nedenle, başlangıçta Bertha olan ilişkisi oldukça mütevazı ve geliştirmek için yavaş. çift Valverde Casas taraftarların binlerce ordusu var ve bunlar, tabii ki, bunları ayrı ayrı görmek istemiyordu.

ilişkiler

Mario ve Berta kez, bildiğiniz gibi, her ne kadar, ilişkilerini reklamını yapmak değil paparazzileri çalışıyor ve benzeri onlar hakkında en azından bazı mahrem bilgi almak hassasiyet anlarında çiftin resim çekmek ve gayret, karşılamaya başladı. D. aktörler de Onlar kendi ilişki hakkında yorum yapmak istemedi. Sonra dedikodu severler belki de ciddi olmadığını söylemek başladı ve Mario Valverde rahatsız etmek Bertha ile toplanır. Belki de tekrar bir araya geldi. Ve aniden, basında, kardeşi İspanyol seks sembolü Sheila ile bir röportaj hangi kardeşinin kız arkadaşı ile ayrıldım 2014 baharında olduğunu söyledi. Burt, Eylül ayında karşılamaya başladı. Bu güzel melez kadın da ayrılırken hiçbir bağlantıya sahip anlamına geliyordu. Yavaş yavaş, kamu seksi İspanyol aktör yeni bir kız arkadaşı vardır fikrine alışmaya başladı. Bertha güzelliğinden dikkatlice alışveriş ve çok güzel buldum. Bahse! Etiyopya ve Ukrayna kanı Karıştırma çok ilginç bir sonuç vardı. O gerçekten çok çekici ve seksi.

tatlı çift

paparazzi bir gün önce çift birlikte İspanya'ya döndüren duymuştu. Havaalanında gençler gazetecileri ve fotoğrafçıları bekliyorlardı. Çiftin ilişkileri bir sır, ancak herhangi bir demonstrasyon sevgisiz, oldukça soğuk tutmaya çalıştık. Kısa bir süre sonra, bir düzenbaz severler öpücük sahneyi yakalamak olabilir. Bundan sonra, Valverde dönüş artık planlı olduğu ortaya çıktı ve çiftler ciddi daha fazlası olduğunu. Yakında Casas ve Berty Vaskes etrafında yutturmaca yatıştı. onun yeni kız arkadaşı ile Mario resimleri, mutlu romantizm güzel melez ve seksi İspanyol şimdi bir kez daha önceki romanı alkışladı olanlar ise, tam tersine, taraftarların memnuniyetsizliği neden olmadı. İlk başta, boş zamanlarını geçirdiği birlikte "birlikte yaşama" değil, resmi resepsiyonlar görünmedi. Ancak, bir yıl sonra biz resepsiyonlar ve sunumlar için birlikte yürümeye başladı. Ve şimdi, sonunda, bu "karda Palmiye ağaçları" prömiyeri zamanı, onları birleştiren biridir. Gerçek hayatta da beraber - Olay zaten film, çift tüm ana karakterler biliyorlardı. onun kişisel hayatı hakkında soru sormak değil - muhabirler durumuna koymak, ancak onlar için çeşitli yayınlar ortak röportaj verdi.

ilk açığa

Onların romantizm başından itibaren 2016, bir buçuk yıl baharında, kız arkadaşı ile ilişkisi, en prestijli İspanyol sürümleri biri kendisi Mario Casas söyledi. Onun o Bert aşık zaman hakkında konuştu bu görüşme sırasında oldu. O da olsa, onunla ilişkilerini yasallaştıran düşünmüyor itiraf ve ilişkileri çok güçlüdür inanmaktadır. Gençler birbirlerini gerçekten çok tutkulu vardır. Bert dünyanın her yerinde Mario takip etmeye hazırdır. Bunlar, dinlenmek, birlikte seyahat yürümek, Madrid, İspanya birlikte yaşamak. Ancak, sunak genç götürecek kadar süre bu ilişkinin olup olmadığı konusunda tahminler, kimse yapmak kadar cesur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.