SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Neden kaşıntılı meme ve nasıl bu durumda yardım etmeye?

Doğal nedenlerden dolayı, kadın bağımsız kaşıntılı meme yoktur nedenini belirlemek mümkün değildir. Bu nedenle, akıllı çözüm sadece neden boğaz ve açıklamaz uzmanı hitap etmektir kaşıntılı meme, aynı zamanda nasıl bu sorunla başa çıkmak için size. Ancak, sorunu gidermek için kök nedenini bilmek gerekir. Ve aşağıdaki gibi olabilir:

1) Alerji. Bazen kaşıntı ortak alerji ve kaşıntı sadece meme, ama bütün meme değildir neden olabilir. Günümüzde insanlar genellikle göğüs üzerinde o kaşıntılı meme uygulanması sonucunda, düşük kaliteli mal ve doğal olmayan karşılaşmak çünkü bu tür reaksiyonlar, iç çamaşırı kumaş nedeniyle olabilir, rahatsız eğer deriyi tahriş sütyen, giymek. Ayrıca alerjik reaksiyon çamaşır yıkamak için veya antibiyotik veya kozmetik dahil olmak üzere bazı ilaçlar, ilgili toz oluşur.

2) yaklaşan adet. Ne zaman progesteron hormonunun kan düzeylerinde aylık artışlar arifesinde, daha sonra meme uçları, bu nedenle, kuru caizse. Bir bu yerlerde deri ve çok ince, özellikle kış sezonunda, o kadar hassastır. Yani bir ipucu neden kaşıntılı Meme. daha çok sıvı tüketmeleri veya adet öncesi cildi nemlendirmek gerekir.

3) Gebelik ve laktasyon. Tipik haliyle, bu kez bu özellikle hoş olmasa bile, normal. Meme bezlerinin böylece meme, cilt, artan süt oluşturulmasında aktif olan ve bir kadının göğüslerinde neden kaşıntılı meme olan germek ve çizilmeye eğilimindedir. O tarak arzu olmadığını dikkate almak önemlidir ve krem sorunlu yeri karalamaya iyidir. Böyle kaşıntı da çocuğun gebe kalma bir işaretidir. Bu nedenle, hatta test öncesinde buna azami dikkat etmelidir.

dermatit 4) bulunması. neden rahatsızlık iltihaplı deri lezyonları, olarak, hemen güvenle bir tanı koymak ve gerekli tedaviyi reçete bir dermatolog, danışmalısınız. Böylece, aynı döküntü olabilir, görünümünü de çizilmişse açıklıyor ve sadece memesi. kaşıntı ek olarak meydana gelir ve bu nedenle ısırgan ile temas adı benzer kabarcıklar olabilir.

5) ardıç. Gönderenin ismi o emziren anneler hakkında olacağı açıktır kez. Bu gibi durumlarda, sadece kaşıntılı meme kapatmak bilmiyor. Buna şişme kaplama kabarcıklar veya ölçekleri ilave edilir. Olası göğüs ağrısı, şiddetli ve çok fazla değil. maya sorunu çözmek için yardım jinekolog gerekiyor.

Nasıl yardımcı olmak?

Bir kadın demektir neden meme kaşıntı sorusuna, ilgilendiği Eklediginizde kadın meme sorunları çok ciddi olarak, bir doktora ihtiyacım kez. Özetlemek gerekirse: ortaya vermedi böyle beceriksizlik için sırayla, düzgün kendine dikkat, makyaj alınan ve uygulanan ilaç takip, iç çamaşırı seçmek papatya göğüs kaynatma silin, hem de genel olarak gerekiyor ve ufak bir şüphe varsa hemen yardım isteyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.