SağlıkMüstahzarlar

"Vitaprinol" (mum): Doktorların yorumlar kullanma talimatı

kadının genel sağlığı önemli bir bileşenidir samimidir. tüm dış genital doğru bakım tatsız hastalıkların çok önlemek için. İlaçlar Kişisel hijyen amaçlı ve ilgili düzeltin pek çok sorun vardır. Ve en popüler biri "Vitaprinol" (mumlar) 'dir. Tüketici yorumları ve doktorlar bu nispeten iyi Kazanılan demektir. Hijyen ek olarak, Candles'ın Vitaprinol "(diğer ilaçlarla birlikte) üreme sisteminin bazı hastalıkları tedavi etmek için kullanılabilir.

genel açıklama

Bu ilaç kapsülleri ve kremler şeklinde piyasada olabilir yerleştirilemez. Ama en büyük hekimler arasında popülerlik ve hastalarının bu mumları "Vitaprinol" hak ediyordu. tıbbın Bu form kullanılması en uygundur.

"Vitaprinol" fitil temel aktif maddelerdir:

 • sedir veya çam oleoresini özü;
 • kakao yağı;
 • hint yağı;
 • fitosporin.

Hastaların farklı yaş gruplarında yaptığı testler gerçekleştirdik doktorlar bu ilacı hakkında farklı görüş, kesinlikle doğal bileşimi kesin çünkü, her şeyden önce, geliştirmiştir. Oleoresin sedir yanı sıra çam özü, doğal antioksidanlar ve hatta oldukça şiddetli iltihap kaldırabilirsiniz. Kakao yağı kandaki kolesterol seviyesini azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda, hücre nem kaybını önler.

hint yağı kullanımı, diğer şeylerin yanı sıra, kas ağrıları ortadan kaldırabilir olmasıdır. İlaçlar "Vitaprinol" (mumlar) için, doktorlar ancak, geçerli değildir, pek çok hastalıkta iyi değerlendirmeleri ve büyük yardım aldı.

fitosporin nedir?

Bu bileşenlerin kompozisyonda bulunması iyi değerlendirmeleri özellikle hekimler ve onların hastaları "Vitaprinol" aracı kazanmıştır için öyle. Fitosporin - İnsan steroid hormon oluşumu, D vitamini ve safra asitlerinin sorumlu bir maddedir. Onlar da bu önemli işlevi, sitokin üretiminin düzenlenmesi gerçekleştirin. Fitosporin ve doku hücrelerinin membran oluşumu katılabilir. fitosporin, neredeyse varolmayan içeren ilaçların Rus pazarında "Vitaprinola" ek olarak.

Özel olarak, hekim için yararlı olan bu maddeler, insan bağışıklık sistemi inanıyoruz. aksamalar sonra ikinci sağlık sorunları bir çok neden olabilir. bağışıklık sistemi hatalı olduğunu, ya da gövde ya da tersi patolojik süreçler "göz ardı" başlar - "yabancılık" şüphesi normal hücrelere saldırı. Bütün bu gibi üzerine kronik yorgunluk, alerjiler, artrit, sedef hastalığı, ve benzeri gibi sorunları ile doludur. D.

İnsan bağışıklık sistemi özel maddelerin çalışmaları Sorumlu - sitokinler. Bu küçük moleküller, vücudun, hücre-hücre ve sistem-arası işlemleri düzenleyen bir. sitokinin etkisi yüksek ölçüde yönlendirilmiş. Nedenle kendi ürünlerini kontrol etmek çok önemlidir. önce de belirtildiği gibi, cevabın, için, mum "Vitaprinol" fitosporin bir parçasıdır. sitokin üretimi düzenlenmesi, bu maddeler, kronik inflamasyon ve immün yetmezlik ortadan kaldırır.

İlaç üretildiği gibi?

Özel bir teknoloji ile bu ilacı yap:

 • Genç dalları temel yağlar kurtarmak için-sıyırma buhara maruz köknar;
 • lipofilik fraksiyondan ekstre dalları;
 • asidik bileşenler nötralize eder.

sonuçta elde edilen nötr Bu işlemlerin bir kısmı olduğu ve mumlar hazırlanması için bir temel olarak kullanılır.

İlaç doktorlar tarafından verilir zaman?

jinekoloji, üroloji ve proktoloji - Eh temelde doktorlar üç branş gelen "Vitaprinol" (mum) geribildirim hak ediyordu. Gerçek hastalığının tedavisi için doktorlar değil tarafından kullanılan bir araçtır. Tabletleri veya alma enjeksiyonları - doktorlar bir hastada hastalığın belirtilerinden bazıları zaten var olduğunda yani, ancak ilaç başlamak için yeterli ciddi değildir, sınır ülkeleri ile başta sadece tavsiye mum uygulayın. Ayrıca, bu araç karmaşık tedavilere ek olarak atanabilir.

Özellikle, jinekologlar "Vitaprinol" yorumun iyi kıvılcım hak. Kadınlar için, onlar gibi hastalıklarda doktorlar tarafından kullanılabilir:

 • adneksit;
 • yumurtalık kisti;
 • miyom;
 • coleitis;
 • endometrit;
 • Servikal erozyon;
 • polipler;
 • menstrüel bozukluklar.

Başka hastalık hangi tedavinin etkinliği iyi "Vitaprinol" (mum) değerlendirmeleri kazandık - endometriozis. Bu durumda, maddenin faydalı etkisinin birincil olarak kadınlarda hormon dengesini düzenlenmesinde kendini gösterir.

Ayrıca, çoğunlukla mayadan doktorları "Vitaprinol" (Mum) tarafından reçete edilir. Sadece iyi olduğu gibi, böyle bir sorun bunları kullanmış hastaların Yorumlar. Bu mumlar gayet davranılır Kandidiyaz.

Ürologlar gibi hastalıkların, örneğin, bu ilaç kullanıyor:

 • prostat ve prostatit adenoma;
 • erektil fonksiyon bozukluğu;
 • sistit ve üretrit;
 • piyelonefrit.

Aynı zamanda "Vitaprinol" erkeklerde kısırlık için (mum) bazen kullanılır. Bu durumda, bunların olumlu etkisi kandaki testosteron seviyesini yükselterek öncelikle kendini gösterir.

"Vitoprinol" - mumlar, Proktolog doktorlar da gibi hastalıklarda kullanılabilir, iyi kazanmak yorumları:

 • Anal kaşıntı;
 • Crohn hastalığı;
 • polipler ve paraproctitis.

Doktorlar her üç uzmanlık bazen mum "Vitaprinol" ve kanserin önlenmesi için kullanırlar.

Olası yan etkiler

İyi doktorlar nedeniyle verimlilik görmesi, sadece bu fitiller hakkında konuşur. nadiren hastalara herhangi bir yan etkisi var çünkü mumlar "Vitaprinol" doktorların Büyük görünümü de yaşandı.

Bazı kliniklerde, doktorlar farklı yaş gruplarının hastalar üzerinde ilacın testler gerçekleştirdik. Bu durumda, doktorlar 100 hasta yan etkilerinin dışında fark etmişti "Vitaprinol" iki ya da üç en fazla bulunmuyor.

Bu ilacın en yaygın yan etkiler, alerjik reaksiyonlar vardır. Bazen bazı hastalarda, doktorlara göre, bu mumlar sadece rahatsızlık ve neden olabilir. bileşenlere Bu durumda, hem de alerji olarak, "Vitaprinol" doktor kullanılması terk etmek tavsiye etti.

Kontrendikasyonlar

Kullanım doktorlara göre, işte bu her yaştan insanlar bu yüzden, mümkün olduğu anlamına gelir. onun kontrendikasyonlar kullanılamaz. Daha önce bahsedildiği gibi sadece, onun bileşenlerine "Vitaprinol" alerji atanmamış.

Kullanımdan önce, kabartmak mum cildin küçük bir yama (kulak memesi veya dudak köşeleri) önerilir. önlemek ve seçilen siteler herhangi bir rahatsızlık olmaz yalnızca hastalık izin tedavisinde bir fitil kullanın.

kullanma talimatları

Kullanımı kolay - bu da o hekim ve hastalarının mum "Vitaprinol" iyi değerlendirmeleri kazandıran şey. kullanımlarına ilişkin talimatlar çok basittir. günde hemen hemen tüm hastalıklar bir mum koymak için tavsiye edilir zaman. Akşam tercihen Do it - yatmadan önce. mumlar doktorlar yaklaşık 10 cm derinliğe tavsiye yatırın. Treat "Vitaprinolom" oranı genellikle 10 gündür.

çeşitli hastalıkların önlenmesi için, bu mumlar aynı tabii ilkbahar ve sonbaharda genellikle kullanılmaktadır.

hastalıkların bazı türlerinde, doktorlar aynı zaman kapsülleri "Vitaprinol" nde Suppositor bu hastaları reçete edebilir. Bu terapi, örneğin, gerçekleştirilir, zaman:

 • prostat kanseri;
 • cinsel işlev bozukluğu;
 • polipler;
 • adet düzensizliği.

"Vitaprinol" (mum): Doktorların yorum

Böylece, bu ilaç doktorlar hakkında görüş iyi oldu. jinekologlar, üroloji, proktolojide Onun şüphesiz avantajı, eylem ve minimal yan etkileri etkinliğine ek olarak şunları içerir:

 • çok işlevli;
 • Birçok modern ilaçlarla birlikte karmaşık kullanım.

Bazen "Vitaprinol" doktorlar hastaların vücutta kolesterol metabolizmasının normale dönmesi için reçete. Bu durumda, ilaç da oldukça kuvvetli pozitif bir etki sağlayabilir. Buna ek olarak, çok sayıda doktor tarafından belirtildiği gibi, hasta eş zamanlı olarak mide-bağırsak yoluna normalleştirir ve cilt durumunu iyileştirir.

doktorlar ve hastalar kendilerini Mumların tek dezavantajı nispeten yüksek maliyeti inanıyoruz. bazı doktorlar hak ve hastalar "Vitaprinol" (mum) yorumlar çok iyi değildir Sadece için. fitiller 10 adet paket için fiyat yaklaşık 750-800 ruble olduğunu.

Birçok doktor, özellikle iyi etkisine göre bu mumlar yaşlı bir hastasının vücudunda olabilir.

yerine bir sonuca ait

Yani, biz "Vitaprinol" mumlar (açıklama, yemek tarifleri, uygulaması) bulundu. Doktorların İncelemeler bakılırsa, oldukça etkili olduğu anlamına gelir. Ama hastanın vücudu, sorunsuz çalışır halde bazı hastalarda ona idiosyncrasy görünebilir. Bu nedenle, hepsi aynı sadece doktora danıştıktan sonra "Vitaprinol" değerinde fitiller kullanılması.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.