Ev ve AileÇocuklar

Bebek Bezleri "Huggies Ultra Konfor" (erkek, kız): yorumlar

Amerikan şirketi uzun tüm dünyada Huggies anne bilinmektedir. "Haggis Ultra Konfor" Birçoğu çocuklarını bezi için satın alınmaktadır. Bu şaşırtıcı değildir, makul bir fiyata kaliteli onların ana motivasyon.

Neden yüksek kaliteli çocuk bezi seçmek önemlidir

Uzun çocuk bezi ve günler gitmiş gazlı bez çocuk bezi. Modern anneler oldukça sonsuz yıkama ve ütüleme üzerinde zaman kaybetmeden yerine, medeniyet yararlarını tercih ediyoruz. Sonuçta, onun sevdiği çocuğun daha fazla zaman geçirmek için izin verir.

Bebek Bezleri "Huggies Ultra Konfor" iyi çocuk atmak ve açmak ve neşeli ve mutlu olacaktır geceleri ve sabah uyanmak anlamına gelir ki, uyku sırasında nemi korur. o uyandığında Ne güzel, çocuk, mutlu bir gülümseme yaktı ve o sadece dil anladığı şey Babbles. Bebek bezi akan izin verilmez Ama eğer kırıntıları iyi dinlenme, ruh halleri ve sinirlilik önlenemez var.

Bebek bezi yürüyüşe üzerindeki işi değilken, Durum düşünün ama dışarısı soğuk ve hasta olabilir.

Bezler, Huggies çeşitleri

 • Bebek. kırıntı prematüre doğmuş ve yaklaşık 2 kg ağırlığındadır olsa bile, ayrıca onun için çocuk bezi satın alabilirsiniz. Bu ürünler 5 kg'a kadar bebekler için tasarlanmış, onlar iyi nemi, ancak ve sıvı bağırsak hareketlerini sadece emerler. Pupochka alan güvenli özel bir ped ile korunmaktadır.
 • "Klasik". Sıvı ne olursa olsun pozisyon çocuğu, sızıntısını giderir eşit olarak dağıtılır. Kemer işlemi güvenli şekilde iyi uzanır ve arka yüzündeki sızıntıyı önler.
 • "Ultra Konfor". Bu çocuk bezi markadan yeni geliştirilmiş bir modeldir. Bebek Bezleri "Huggies Ultra Konfor" mikro gözeneklere sahip pamuk yüzeye sahip, iyi fitilleme ve nefes verir. Anatomik şekil, manşetler, kayış ürünü rahat bir uyum sağlar. Aloe Balm chafing ve tahrişlere karşı korur.
 • "Küçük Volkers." Bu model sadece yerinde muhafaza edilemeyen çocuklar için serbest bırakılır. Açılış bokovinki külot onları daha en aktif Fidget koymak için izin verir.
 • "Sihirli Pantsil." Bunlar cinsiyete göre ayrılır özel pantolon vardır. arkasındaki - erkekler için, emici tabaka, kızlar için nesnenin ön kısmı üzerindedir. küçük Fidgets için idealdir.
 • "Havuz APS". Bu külot pota bebeği alıştırmak sırasında idealdir. Nem hemen emilir ve çocuk bazı rahatsızlık hissedebilirsiniz. Ve orada oldukça doğru bir şey oldu ve lazımlık eğitimi için bir motivasyon olabilir bir sinyal olacaktır. Özel ıslatma desen ortadan kayboluşuna kadar, bu gösterge de tuvalet eğitimi için çocukları teşvik açar.
 • "Kuru Fındık". Bu model pota alışık çocuklar için tasarlanmış, ama kim hala geceleri bir beze ihtiyacım var olduğunu. Neredeyse her zamanki yumuşak ince külot aynı görünüme sahiptir. Bir çocuk kolayca yatmadan önce kendi üstüne koyabilirsin.

Bu aralık Tek tek her bir çocuk için uygun bir ürün seçmenize olanak sağlar.

Külot "Haggis Ultra Konfor": Özellikler

 • anatomik şekli. Bebek Bezleri mükemmel sızıntılarını önleyen bir çocuğa uyacak.
 • özel kavisli rezinochek kullanılabilirliği ayakları üzerinde hassas bebek cildi sürtünme önlemek için yardımcı olur.
 • Koruyucu tabaka havalanan mikroporları vardır.
 • Pampers, "Haggis Ultra Konfor" gerekli konforu sağlayan malzemeyi dokunmak hoş, yumuşak yapılır.
 • Geniş bant, yüksek esnekliğe sahip ve yavaşça istenen konuma ürün giderir.
 • erkekler ve kızlar için Modeller onların anatomik özelliklerini düşünün.

Huggies Bezi geliştirilmiş

Birkaç yıl önce, bebek bezleri "Haggis Ultra Konfor" yararlı yenilikler satın aldı.

 • Ürünün iç kısmı yumuşak ve daha yumuşak hale geldi.
 • Bir orta fiyatlı çocuk bezi için nadirdir "nefes" katmanı.
 • bacaklar etrafında Bant bağcıklı oldu. Daha iyi uyuyor ve cildi ovmak etmez.
 • Görünüm hemen hemen değişmeden, ürünler daha hafif gölge haline yalnızca o. Komik Disney karakterleri küçük olanlar zevk devam.

erkekler için Bebek Bezleri "Huggies Ultra Konfor"

Doğumdan itibaren, erkekler ve kızlar çok farklı anatomik, karakter ve davranış vardır. Üreticiler Huggies bebek bezi bunu kabul ve cinsiyete dayalı ürünlerini bölünmüş var.

erkekler için Bebek Bezleri "Huggies Ultra Konfor" ayırt edici bir özelliktir, emici tabaka normalden daha önünde yüksektir var. Bu sayede doğru yerde nemi kolaylaştırır. Dıştan, sadece renk düzeni bakımından farklılık, ağaçlar ve mavi daha var.

kızlar için tek kullanımlık çocuk bezleri

Bu çocuklar için alt-bezleri çok farklı değildir: birden çok kez, yumuşak manşetler iyi montaj ayakları bağlı ve sızıntıyı önlemek için kullanılabilir kayışı ve Velcro uzanmaktadır. eğlenceli favori çizgi film karakterleri ile bile sadece resimler ürün pembe yapılır, mevcuttur.

kızlar için tek fark bebek bezleri "Haggis Ultra Konfor" emici tabaka, ürünün ortasında yer olmasıdır. Ne olursa olsun durum yok bebek ne, kuru ve rahat olacaktır.

boyutlar

Her bir paket çocuğun ağırlığına karşılık gelir bir dizi içerir.

 • 3 - 5-9 kg ağırlığındaki çocuklar için.
 • 4 - Uygun çocuk 8-14 kg.
 • 5 - Çocuklar 12-22 kg için.

en Bebeğinizin kendi işlevini yerine 3 numaralı 8 kg ve çocuk bezi ağırlığında diyelim. 4 boyuta taşımak için acele etmeyin. onlar büyük olabileceği için bebek kötü uydurma ve dolayısıyla sızıntı önlenemez olması için. Buna ek olarak, ürünün boyutu daha büyük, bu nedenle daha pahalıdır.

Aynı zamanda, kinked tombul konfor için bacak ve istisnalarla birlikte çocukları daha büyük bir boyutu gerekebilir. Sen böylece çok para harcıyorsun, numune için küçük bir paket satın alabilirsiniz.

doğru bir çocuk bezini değiştirme

erkekler ve kızlar için Bebek Bezleri "Huggies Ultra Konfor" 12 saate kadar dayanabilir. Bu bir gece uykusu için idealdir ve çocuk bezi değiştirmek için bebeği uyandırmamak için izin verir. Ama gündüzleri ürün çocuk aktiftir, özellikle zaten emekleme ve yürüme, oturuyor, sık sık değiştirilmelidir. Bu kalabalık bebek bezi bebek kolaylık sağlamak amacıyla yapılmalıdır dalgın değildir ve dünyayı keşfetmek için ona durmadı. Peki, nasıl doğru yapmak?

gerektiğinde, yıkama, eski bezini çıkarın bebeğin cildi ya da kumaş silin. Bir bebek bezi olmadan 10-15 dakika uzanın çocuğunuzu verin. Eğer tahriş fark ederseniz - durumunda, pudra kullanın cilt soyma daha iyi yağ krem veya bebek yağı. Herhangi tahrişleri için sık sık değişti ve her zaman bir bebek bezi çocuk yıkamak gerekir. banyo otlar infüzyon eklenmesiyle daha iyi performans Akşam resepsiyon, bir papatya veya bir dizi olabilir. eczaneden satın alınabilir doğmuş bebekler için hazır koleksiyonları vardır.

pozitif yorumlar

Güncel bezi "Haggis Ultra Konfor" yorumu çok iyi.

 • Birçok anneler için, bu ürünlerin kullanımı tahrişe ve pişik olmadığını belirtti. Huggies genellikle bir reklam olarak hastanede teklif etti. hiçbir şeyi değiştirmeyi arzu yoktur, kere denedim olması.
 • Aynı zamanda bir gece uykusu için iyi olduğuna dikkat çekmektedir. Gece boyunca bebek kuru ve rahat, sonra da sessizce uyur.
 • anketlere göre birçok alıcı seçimi için temel kriter para için değer oldu. orta sınıf için Bezleri, konforlu ve fonksiyonel daha bu ürünler daha fazlası.
 • Büyük tasarım çocukların ilgisini çeker ve bebek bezi değiştirme işlemi daha eğlenceli hale getirir.

negatif yorum

Herhangi ürünlerinde olduğu gibi, Huggies ve biz bazı yorumlar aldık.

 • Tombul çocuklar için boyutunu seçmek zordur. paket üzerinde numara çocuğun ağırlığına tekabül bile, ürün ovmak ve bacaklar çimdik olabilir.
 • İlk kez düzgün yerleşmiş eğer çok fazla Velcro çubukları, oldukça zor perekleit.
 • uzun süreli temas tahriş. Bu fenomen çocuk alerjik reaksiyonlar eğilimli, özellikle farklı üreticilerin ürünlerinde görülebilir.

Bazı eksikliklerine rağmen, biz kendi fiyat aralığında olduğunu Huggies bebek bezleri yeterli kaliteyi sonucuna varabiliriz. Onlar kuru ve rahat küçük Fidgets için gereken her şeyi sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.