Gıda ve içecekTatlılar

Bayat (barlar tahıllar ile müsli): açıklama, tatlar, görüşler

Birçoğumuz çocukluk tahıl o firmanın inanç oluşmuş olması - bu tatsız var. Ve belki de o yüzden gerçekten, Bayat değilse - sağlıklı ve lezzetli tatlılar hakkında bir fikir döndü tahıllar, ile barlar. Onlar mucizevi fayda ve keyif birleşmiş. Ve yine bu biridir şüphe herkese - farklı tatlar ile, müsli barlar deneyin.

marka Bayat Tarihi

Son 30 yıldır Bayat çubuklar dünya çapında yüksek talep vardır. Tüm tahıllar dayalı Amerika davranır ilk üretimine geçen yüzyılın bütün 70 yıl başladı. Daha sonra bu fikir çubuğu bayat kuruldu 1984 yılında, Bad Schwartau Alman fabrikasında Almanya, kabul.

O zamandan beri, marka gelişmeye devam eder ve ürünleri yüksek müşteri gereksinimlerini karşılamak için etkinleştirmek için, sıkı kalite kontrol uzmanları uğrarlar.

Corny bar aralığı

ürünlerin iki tip ticari markası altında Bayat Rusya'da satılmaktadır. bunların her aralığını düşünün.

Barlar abartılı değil büyük, 50 g ağırlığında, her biri tatlar şu çizgi ile temsil edilen:

 • kızılcık;
 • muz çikolata;
 • Hindistan cevizi çikolata;
 • sütlü çikolata;
 • fındık;
 • fıstık, çikolata;
 • üzümlü-cevizli.

Klasik süt ve kakao: Bayat Süt çubukları iki tatlar ile temsil edilmektedir. Bu her biri 30 gram her ağırlığındaki küçük bireysel paketlerde satılmaktadır.

Tahıllar dayalı ürünler, Corny (barlar), piyasada sunulan tüm seçeneklerin en iyisi güvenli, çevre dostu olan ürünlerdir. Varsa (R) - kalite ve güvenilirlik kefil bir tür. Ürün koruyucu maddeler, boyalar ve GMO içermez. yulaf, pirinç, mısır, buğday ve arpa: Corny çubuklar içerir tahıllar beş çeşit bileşim. Bunlar yavaş karbonhidrat değerli bir kaynaktır. Buna ek olarak, barlar meyve, fındık, bal ve çikolata içerir.

Bayat Büyük - farklı tatlar ile çubukları: kompozisyon, besin değeri, kalori

50 g her bir ayrı ayrı tartmak paketlerde satılmaktadır kalın çizgiler, meyve ve ceviz çikolata aromalı çeşitli ile sunulmaktadır. Onlar kompozisyonda farklı görüşler ve kalori var. en bu çizginin her Bayat tadı tartışalım.

 • Çubuklar zevkle kızılcık kavrulmuş tahıllar, bal, şeker ve kurutulmuş kızılcık (en az% 11) dilimleri oluşmaktadır. Bu tatlı kalori içeriği 388 100 g kcal
 • Bayat Büyük zevkle muz ve çikolata - tüm tahıllar, karışımı çikolatalı süt ve dilimler kurutulmuş muz şeker şurubu içinde. Kalori bu 438 100 g kcal
 • Hindistan cevizi-çikolata - tahıllar ile kombinasyon halinde ince bir süt hindistan cevizi lezzet bar. Bu ürün besin değeri 100 g 461 kcal
 • Bar sütlü çikolata aromalı içeride tam tahıl içeren ve hassas bir süt lezzet çikolata vardır. Bu tatlının Kalori içeriği 448 kcal olduğunu.
 • tahıllar ve fındık ile Bar - tam çalışma günü için enerji en iyi kaynaktır. Böyle bir ürünün bir parçası olarak lezzetli ve sağlıklı fındık, en az% 10 ihtiva etmektedir.
 • Bayat büyük yer fıstığı ve% 50 fıstık ve çikolata ağırlıkça yaklaşık geleneksel tahıl karışımı dışında çikolata. Bu "enerji mix" kalori içeriği 100 g 482 kcal
 • Müsli bar Bayat - tek bir üründe tam tahıllar, fındık, kuru üzüm, çikolata bir arada. Bu süper kullanışlı kalori tatlı 100 gram başına 418 kalori

tatlar her biri birbirinden farklıdır, bu nedenle, objektif ürün yelpazesini değerlendirmek için, her şeyi denemek gerekir.

Sütlü Bayat çubuklar

bal ile daha lezzetli ılık süt ne olabilir? süt, Sadece lezzetli ve sağlıklı çubuğu Corny Süt mısır gevreği, kepekli tahıllar, bal ve pirinç ununu tost. Bu ürünün tüm avantajları bileşim içinde yer alır. Birlikte değerli bir diyet lifleri ile kemiklerin dişlerin büyüme ve güçlendirilmesi için gerekli kalsiyum 443 mg içerir.

Sütün tadı, kakao Corny Süt Cacao'ya ile bir cami çubuğunu sevmeyenler Tümü. Onun narin lezzet ve aroma herhangi alıcıya bu tatlı zevk kayıtsız bırakmayacaktır.

Bayat Barlar: müşteri yorumları

Kural olarak, alıcılar barlar Corny olumlu cevap verir. Bunlar Alman üreticinin ürünlerinin tat, aroma ve kompozisyon gibi. Alıcılar bu tam tahıllar, meyveler, fındık ve çikolata İdeal oranını barlar not edin. Bu çay ve kahve, gün boyu enerji için değerli bir kaynak için büyük bir zevktir. Bayat - Uzun söndürme açlık için diyet lifi içeriği nedeniyle barlar,. Alıcılar bu tür cips ve kraker gibi zararlı atıştırmalıklar, için mükemmel bir alternatif diyoruz.

negatif değerlendirmeleri arasında er ya da geç aşırı kilo sonuçlanan yüksek kalorili marka ürünlerini ayırt edebilir. Buna ek olarak, ellerinde çikolata erime bar, böylece olamaz hiçbir bez yoktur.

Genelde markanın ürünleri hızlı bir doyurucu açlık için idealdir, ama düzenli kullanım için tavsiye edilmez olduğunu kaydetti edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.