SağlıkMüstahzarlar

"Iricar": kullanım, fiyat yorumlara talimatlar

.. Dermatit, ekzema, nörodermatit, vb Ve onlar yetişkinler hem de çocuklar gözlenmektedir: Günümüzde çeşitli cilt hastalıklarının daha vakalar daha yaygındır.

Bu sorunların tedavisi için mükemmel bir araç doğal hazırlık "Iricar" olacaktır. Kullanım talimatları, ilaç değerlendirme etkinliği - daha detaylı bu ve diğer sorularda inceleyin.

merhem ya da krem kullanımı için endikasyonlar "Iricar"

"Iricar" (merhem ve krem), anti-inflamatuar anti-alerjik ve kaşıntı giderici bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, bu hastalıkların ortadan kaldırmak için kullanılır:

  • dermatit;
  • egzama;
  • atopik deri iltihabı;
  • atopik dermatit.

aynı hastalığı tedavi diğer ilaçların aksine, "Iricar" (merhem ve krem) bir hormonal ve doğal kökenlidir.

mükemmel cilt hastalıkları veya böcek sokması sonucunda ortaya çıkabilecek kaşıntı ve cilt iltihabı şişme, kızarıklık ortadan kaldırır anlamına gelir. Buna ek olarak, uzun süreli kullanımı "Iricar" ortadan kaldırır ve ilişkili kaşıntı ve çizilmeye problemlerin bir sonucu olarak: deri kalınlaşması ve soyma.

İlaç eylemler çok yavaşça, böylece aynı zamanda ciltte, vücudun alanlara sadece başvurusunu izin verdi.

merhem ve krem Arasında "Iricar" bazı farklılıklar vardır. krem - - dermatit tedavisinde, kızarıklık ve ödem üstesinden gelebilen ilaç "Iricar" diğer form da merhem yaygın olarak ifade deri ve kuruluk soyulması için kullanılmaktadır.

Nedeniyle iyi tolere etmek uzun bir süre boyunca kullanılabilir anlamına gelir.

Merhem ve krem "Iricar" salım formu

Orada olduğu için satış hazırlığı bir karton kutu içinde paketlenir:

  • merhem ya da krem "Iricar" alüminyum boru (50 g);
  • İlacın kullanımı için talimatlar.

Aktif bileşen (ana eriyik), lanolin alkol, merhem, arıtılmış su, sıvı parafin, lanolin: merhem olarak "Iricar", aşağıdaki bileşenleri içerir. Merhem açık sarı bir renge ve pürüzsüz bir kıvama sahiptir.

cream "Iricar" aktif madde (ana eriyik), potasyum hidroksit, etilen glikol mono- ve distearat, kendiliğinden emülsifiye (Drago), sıvı parafin, gliserol, arıtılmış su, benzil alkol, izopromilistat içerir. Krem parlak, sarımsı bir renge sahiptir.

Merhem ve krem "Iricar": Kullanım ve dozaj talimatları

Herhangi bir özel karşı-krem veya merhem yokluğunda "Iricar" cilde günde üç kez temizlemek için ince bir tabaka uygulanır. ilacı çok daha büyük bir terapötik etki için, hafif ve düz hareketlerini kullanarak derilerine gerekir.

Bu dozaj yetişkin ve bir yıldan daha büyük çocuklar için tasarlanmıştır. emziren bir yaşın altındaki çocuklar ve hamile kadınlar için gerekli doz dikkate bir organizmanın tüm özelliklerini alarak bireysel olarak hekim seçilir.

Kontrendikasyonlar ve merhem ve krem özellikleri "Iricar"

1 yaşın altındaki çocukların tedavisi için ilaç kullanımı tavsiye edilmez.

Gebelik ve emzirme döneminde fonların kullanımı sadece doktora danıştıktan sonra mümkündür.

Alkol lanolin bazlı merhem veya bir: Toplama kullanımı bileşenlerine aşırı duyarlılığı olan insanlar için kontrendikedir anlamına benzil alkol krem.

İlacın yan etkileri bileşenlerinden herhangi bir alerjik reaksiyon şeklinde ortaya çıkabilir, ancak bu çok nadiren gerçekleşir. ihtiyaç bozulması durumunda olumsuz etkileri ve ilacın olası değiştirilmesini ortadan kaldırmak için bir doktora danışmak.

Diğer ilaçlarla Test ilaç etkileşimi yürütülen edilmemiştir.

Saklama koşulları ve "Iricar" Merhem, krem son kullanma tarihi

fonlar reçetesiz açık pazarda mevcuttur.

Bir 0'dan az bir sıcaklıkta ve en fazla 25 derece Celsius saklanmalıdır.

Raf ömrü 5 yıl merhem olduğunu. 3 yıl - Krema "Iricar" daha az biraz tuttu. Her iki durumda da, ilaç açık boru birinci açıklık 6 aya kadar saklanabilir.

Kesinlikle son kullanma tarihinden sonra fonları kullanmak yasaktır!

Merhem ve krem "Iricar": fiyatı

"Iricar" Rusya'da değil yapılır ve Avrupa'da (Almanya'da, daha doğrusu) olmasına rağmen, değeri gereğinden yüksek kabul edilemez.

merhem fiyatı paket başına aralığı 284-365 ruble içindedir. krem neredeyse yarısı daha fazladır ve bunun maliyeti paket başına 748-769 ruble gelir.

kremler ve merhemler "Iricar" kullanımı hakkında Müşteri yorumları

Pozitif çoğu durumda ilacın ilgili görüşler. Memnun müşteriler eylem ve etkinlik hakkında yüksek hız "Iricar" anlamına söyle. Yorumlar iyileştirmeler ellerde egzama durumunda krem kullanarak ikinci gününde gözlenmiştir öneririz: belirgin kaşıntı azaltır. Sadece beş gün sonra, ellerinde deri durumunu geliştirmiştir. Sonuç olarak, tüm yıl boyunca hastalığın tedavisi kendini gösterebilir durdurdu. Ve bu krem "Iricar" kullanımı öncesinde hastanede, tedavi, önemli sonuçlar getirmemiştir gerçeğini verilen.

İlacın "Iricar" bir diğer önemli yararı - fiyatı. Gerçekten de, yüksek performans ve uygun fiyat aralığında oranı memnun etmek başarısız olamaz.

Gerekli dozaj doktor tarafından reçete unutursam veya krem veya merhem, (her pakette ise) kılavuzuna hakkında "Iricar" Ek bilgi ilgileniyorsanız kurtarmaya gelir. Onlar üreticisinin adı ile başlayan ve bir süre ve depolama koşulları ile biten hazırlık hakkında gerekli tüm bilgileri dikkat çekti.

Herkes doğal olarak para en etkili ve zararsız olduğunu bilir. "Iricar" Bu kurala istisna değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.