ÇirkinlikInşaat

Doyurucu tabanları nedir?

Hizala kat görünse olarak o kadar kolay değildir. Bu bile zor profesyonelleri başa karmaşık bir süreçtir. Piyasa göründü sonra Ama bütün karmaşıklığı önemli ölçüde azalır Doyurucu zemin. Şu anda, pürüzsüz ve bağımsız bir yüzey yapabilirsiniz.

Ne Doyurucu tabanları? Bu, bazı kusurları çok büyük değildir gizlemek için yüzeyine uygulanan sıvı bir çözümdür. Tabandan bitirmek bitirmek için kullanılır. Karışımın ana avantajlarından biri, kullanımı kolay ve yüksek katılaşma oranıdır. çok büyük kalınlıkta nedeniyle çok sık düşük tavanlı odalarda kullanılır.

için zemin align bir çözüm, silindir kapasitesi ve matkap kafası: Belirli bir araç kümesi gerekir. Doyurucu tabanları serilir önce, tozdan yüzeyini temizlemek gerekir. Buna ek olarak, herhangi bir delik olmamalıdır. Bundan sonra kat çok kalın astar katmanı kapsar gerekmez. Tüm niteliksel yapılmalıdır anlaşılmaktadır. Aksi takdirde, çalışmanın sonucu mutlu değiller.

yüzeyin hazırlanması ile ilgili tüm başlangıç çalışma yapılacaktır sonra, çözeltinin hazırlanması için, doğrudan devam etmek için gereklidir. Bu kuru karışım suyla karıştırmak için gereğini satın alındı belirleyin. Ambalaj üzerinde yazılı talimatları takip etmek gereklidir. Kap, ilk su ekleyin ve daha sonra karışımın kendisi dökmek gerektiği anlaşılmalıdır. kendiliğinden tesviye alan zemin edinilen homojenlik karışımı için, bir matkap kullanarak karıştırın dikkatle gereklidir. Çözelti hızla kalınlaşmasına yeteneğine sahip olduğu gerçeğini göz önüne alındığında, aynı anda kullanmaya gereklidir.

Dairenin kendiliğinden yayılan zemin hazır olduğu ardından son aşama, karışımın atmaktadır. Bunun için, aynı kısımların yüzeyi üzerinde elde edilen çözelti dökmek için gereklidir. Bir sonraki kısım önceki kısmın yanında doluydu ki dökün gerektiriyordu. Bu kat kalınlığı daha büyük 50 milimetre olması gerektiği akılda tutulmalıdır. istenen kalınlığı elde etmek için, kirpi rulo kullanmak gereklidir. Buna ek olarak, onun yardımıyla Eğer hava kabarcıkları kurtulabilirsiniz. Karışım yayıldıktan sonra, tamamen kuruyana kadar beklemek gereklidir. Bu katmana ve hava şartlarına göre üç on dört gün arasında sürebilir. Zemin kurur Sadece sonra, sen zemin kaplamaları montajı gidebilirsiniz.

yüzeyi tesviye bu çalışmada tamamen bitti. Eğer bir karışım seçmek bilmiyorum, kolayca gerekli tüm niteliklere sahip olan kendiliğinden yayılan zemin "madenciler" edinebilirler. Gerekli Tüm süreç bir ortak ile paketleme yapmak olduğunu anlamak da gereklidir. Bu ihtiyaç, hızlı koyulaştırıcı karışımından ortaya çıkar. pürüzsüz duruma yüzeyini getirmekte İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.