MaliBankalar

Tasarruf Bankası emeklilik finanse kısmı: yorumlar

Emeklilik tasarruf oluşumu ile akıllıca ele alınmalıdır. Eğer belgeleri imzalamak önce yani, öyle ayrıntılı olarak şirketin geçmişini incelemek ve yatırım koşullarını keşfetmek için gereklidir. fonların Birikim sadece kamu veya özel PF başa çıkabilirim. altında Tasarruf Bankası emeklilik finanse bölümü tarafından sunulmaktadır koşulları hakkında daha fazla ayrıntı, okumaya devam edin.

SPC Güvenlik

Sberbank - kredi kurumları değil, aynı zamanda NPF sadece içerir Rusya'nın en büyük finans grubu. İkincisi 1995 yılında kuruldu. Bir lisans yalnız 2009 yılında alınan bir emeklilik tasarruf işletmek. Vakıf aşağıdaki hizmetleri vermektedir:

1. Sivil toplum emeklilik faydaları bireylere.

Böyle zorunlu programlar için 2. Sigorta:

 • Yatırım fonları birikmiş;
 • Tek ödeme veya kullanım süresi periyodik faydalar;
 • Hükümet programları için eş finansman hükümler.

Ulusal Derecelendirme Kuruluşu Fonu'na "Bir ++" en yüksek notu. Açık finansal performans organizasyonun kurum web sitesinde bulunabilir.

2013 yılında, NPF SC tasarruflarını listeledik vatandaşlarının sayısı 1.000.000. Adam oldu. Ve bir buçuk yıl içinde rakamın ikiye söyledi. 2013 yılında tasarrufların toplam değeri -. 72 milyon ovuşturun. 4 yıl önce ortaya% 52, ortalama enflasyon oranları dikkate yatırım toplam getiri - 33,88%.

koşullar

örgütün olasılığı diğer benzer kurumlara kıyasla biraz daha geniş olduğu için Tasarruf Bankası emeklilik finanse kısmı daha fazla gelir getirecektir. NPF para transferi için şunları yapmalısınız:

 • pasaport ve SNILS ile şirket şube temas;
 • Emeklilik sigortası (OPS) bir anlaşma imzalamak için;
 • Özel vakıf para transferi yapılması için PF hükümeti bir bildiri yazmak.

Belgeler her yılın 31 Aralık tarihine kadar kabul edilir.

Sberbank aracılığıyla bir yararı

yılda bir kez olabilir NPF için emeklilik fonlu kısmını çevirin. fonların birikimi için bir örgüt olarak seçerek Sberbank, müşteri o önümüzdeki ödeme için bekleyen doğrultusunda ayakta durmak zorunda olmayacak gerçeğine güvenebilirsiniz. Tüm fonlar haritanın Tasarruf Bankası doğrudan aktarılır. kayıt hizmetleri pasaport ve bir sertifika ile departmanı başvurmalısınız için, ödeme bilgilerini edinme ve yeni ayrıntılar için emekli ikramiyesi transferi PF bildirmek için özel bir formu doldurmak. Bundan sonra, müşteriler, herhangi yakın ATM aracılığıyla para nakit internet dengesini göz hareketi OJSC "Rusya'nın Sberbank" açıldı hesabında tutarlar hakkında SMS uyarıları yapılandırabilir.

Söz konusu emeklilik finanse parçası

2015 yılında tartışmalara ücretleri birikimi iptal etmek Hükümetin istekli bir sürü neden oldu. Maliye Bakanlığına göre, bu önlem 370 milyon $ bütçe geliri getirecektir. Ruble. Yılda ama sonra Devlet 3 trilyon yatırım için tasarruf yönetir "uzun" para NPF ve Vneshtorgbank, kaynağını ortadan kaybolur. ovun. Yerli şirketlerinde.

Ekonomistler hemen panik geliyordu. 10 yıllık% 25'e yedek oranında bir azalmaya yol açacak birikimli kısmını iptal edin. Sigorta Emeklilik 2018 yılına kadar yeterli olmayabilir bütçe fonları pahasına dizine eklenmiştir. emeklilere yeniden başlatma toplamı ödemeler sonucunda düşecektir. RPF artık yükü ile başa çıkmak. federal bütçeden finanse ödemelerin yarısı. Ülkede Komplike demografik durum, Rusların emekli erken çıkış (63-64 karşı 55 ve 60 yaş AB ülkeleri), ve gölge yüksek payı ekonomide sadece NPF üzerindeki yükü artırır. Bu federal bütçeden transferler de artacağı anlamına gelmektedir.

argümanlar

değişiklik yapmak için tek nedeni yatırımlar üzerinde olumsuz reel getiri olabilir. % 46 - son 5 yılda, Vneshtorgbank karlılık% 28.9 ve enflasyon oranı oldu. Ülkede kalıcı kriz durumu yalnızca daha kötüye. yorum ve sosyologların raporlarına göre, insanlar NPF güvenmiyorum ve her yıl teker teker değiştirin. Sonuç olarak, kuruluşlar varlıklarını yeniden değerlendirmek gerekir. onlar fırsat yok uzun vadeli projelerde yatırım yapın.

Vatandaşlar hükümetin gelecekteki kazanç savurganlık istiyor endişe etmeye başladı. Ama ekonomistler değil savunuyorlar. % 6 içinde oluşturulur Çoğalan bölümü sigorta ödeme tamamlanma gönderilir. Ruslar sadece PF dairesine başvurarak fon transferi hakkında bir açıklama yazmak gerekir. Tasarruf Bankası - maaşının bir kısmını finanse örgütlerinden biri, toplanabilir. Müşteri geribildirim hatta bazen böyle basit bir kayıt prosedürü ile, onların sıkıntıları olduğunu teyit etmektedir. ifadeleri ve para bazen çok uzun bir süre pahasına zamanında ulaşmıyor kabul edilir.

yapı

Birçok kişi hala emekli geleceğini şekillendirmek nasıl tam olarak bilmiyorum. Formula dışa çok korkutucu ve anlaşılmaz görünüyor. Ancak anlaşma buna değer. Üç bileşenden oluşur:

 • Sigorta parçası ücretler (C) aylık ödemeler ile oluşturulur;
 • Temel pansiyon, kişi her durumda alacaksınız hayatımda biraz (B) çalıştı;
 • birikmiş kısım maaş (H)% 6'dır. Bir kişinin bağış yapan bir kuruluş tarafından kendi imha edebiliriz Bu miktar. Bu bir varlık yönetim şirketi (CC) veya NPF olabilir. Bu örneğin, Tasarruf içinde para transferi için mümkündür. emeklilik Tercüme birikimli kısmı kredi kurumu dalına doğrudan verilir.

Bu üç terim daha sonra uzunluk, maaş boyutuna ve diğer nüanslar bağımlı özel fiyatlara çarpılır. aşağıdaki formüle ait bir sonucu olarak formu vardır:

Emeklilik B = K1 x + K2 x K3 x Ci + D.

Hükümet "0" üçüncü terimin katsayısı değiştirmek önerdi.

incelemelerde de belirtildiği gibi, tüm Ruslar Tasarruf Bankası veya başka NPF aylığın birikimli bölümünü sıraladı. VTB para transferi gerçekleştirmesi tercih vatandaşların kategorisi vardır. Bunun gibi "sessiz olanlar" Hükümet emeklilik sigortası finanse kısmını aktarabilirsiniz. Sonuç olarak, ücrete 22% 16'dan% yükselecek. pansiyon toplam miktarı, aynı zamanda, ancak zorunlu küçük yan, değiştirilecektir. Bu yeni reform özüdür. o düşerken. Ama belki kabul sorusu gelecekte tekrar yükselecek.

hizmetin başlıca sorunları

forumlarında üzerinde, uzun dokümantasyon prosedürleri ile ilgili şikayetler çok sayıda bulabilirsiniz. Bir kişinin özel PF veya Ceza Kanununda halktan para transferi isterse, bunu 31 Aralık bu yıl kadar hem yapılarda bir açıklama yazmalısınız. Barajın tamamlanmasıyla alınan borç tutarı ve fon bir bildirim gönderilir hesabına NPF Tasarruf Bankası. emekli Funded kısmı, şu anda% 6 durduğu katkılarıyla yüzdesi sonraki yılın 31 Mart tarihine kadar ödenecektir. Ama kullanıcı yorumları bu terimler sıklıkla ihlal söylüyorlar. Zaman hem organizasyon üzerinde çağırdığında ve paraya ne olduğunu öğrenmek: Burada tek bir şey tavsiyelerde bulunabilir. Eşit sorunlu, emekli yorum bakılırsa başka NPF için Tasarruf Bankası Fon transferi durumunda ortaya çıkar. Bu önceki durumda olduğu gibi aynı kural çalışır. Fonlar 31 Mart gelecek yıla kadar taşınmalıdır. İstemci bu yılın Nisan ayında başvuruda vermişse, o 11 ay beklemek zorunda kalacak.

göre mali tabloların, dönüş Güvenlik NPF yıllık ortalama oran 5-6% 'dir. Ancak yatırım birçok fon programları ve bunların tümü gelir getirecek bir gerçektir. Buna ek olarak, gerçek kişiler genellikle NPF değiştirin. Böyle müşteriler Tasarruf Bankası emeklilik uzun vadeli birikimli kesiminde yatırım edilemez. Yorumlar Ruslar 2011-2012 tasarruf verim sonuçları% 0 olduğunu doğrulamaktadır. Başka NPF fonların kütle transferi yıllarda hoşnutsuz nüfus.

Tasarruf Bankası emeklilik finanse kısmı: müşteri yorumları

hizmetlerin kalitesini ve bilgiye erişim düzeyine yönelik Ruslar yorumlarınızı analiz ettikten sonra, örgütle işbirliği aşağıdaki ana avantajları ayırt edebilirsiniz:

 • Asgari belgelerinin ayarlayın. Anlaşma sadece pasaport ve SNILS gerek imzalamak için.
 • işlem hızı. Müşteri yakındaki banka şubeleri herhangi bir uygulama yazabilirsiniz. Birkaç gün sonra personel aramak ve sözleşmenin imzalanması için bir zaman ayarlayacaktır.
 • bilgilere erişim. Hesap bakiyesi web sitesi SPF üzerinde "Hesabım" aracılığıyla görülebilir.

Dezavantajları (değerlendirme şirketin müşterileri bakılırsa):

 • yatırımın sonuçları hakkında soruşturma hazırlanması 30-60 gündür;
 • sistemde sık teknik arızaları;
 • Güvenlik NPF karlı olsa çalışır ancak Records verim yener.

Sonuç

Ruslar bağımsız olarak emeklilik fonlu kısmında birikmesi yapan hangi kuruluş seçebilirsiniz. ülkenin en büyük NPF biri 1995 yılında Tasarruf Bankası tarafından kurulmuştur. 2013 yılı itibarıyla 1.000.000. Ruslar kendi emeklilik tasarrufları ona emanet ettik. Tesis kârlı faaliyet göstermektedir. organizasyon hakkında Görüşler çok arzulanan bıraktı. Uzun vadede ilişkili çoğu müşteri şikayetleri yatırım fonlarının sonuçları ve başka bir APF itibaren kayıt transferi prosedürün süresi ile ilgili açıklamalarda elde ederiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.