ÇirkinlikBahçıvanlık

Bahçe için ağaçları nasıl seçilir

Ne ağaçlar dikmek ülkede? Güzellik banliyö bölgesi değil sadece parlak çiçekli yatak ve bakımlı yatak bağlı olduğu anlaşılmaktadır. Sağlıklı önemli bir rol ve düzgün dikilen ağaçlar oynayın. Öncelikle sitede zaten büyüyen bitkiler ile uğraşmak gerekir. Bazıları yaşlı veya hasta ise, o zaman her durumda bir süre sonra ölecektir çünkü söküp daha iyidir. Sırada ne var? Sonra da tam olarak ağaçları büyümek istediklerini karar vermelidir. Bir meyve ve iğne veya yaprak döken olarak uygun vermek. Birkaç faktörlerin rol oynayabilir: sizin tercihi ve sitenin işlevselliği ve boş alan boyutları olduğunu.

Elbette sitesi size bazı değere sahip olduğu. Diğerleri, tam tersine, bir aşık kendi elleriyle yetiştirilen bir kırpma övünme ederken Birisi sadece geri kalanı için bir konut (hayır yatak ve diğer işleri) alır. Bu konunun bir yüzü. İkinci bir yan - boyut ve yapıları bunun üzerindeki büyüklükte bir kesit. O kadar yer küçük ama ev kalitesinin inşa edilmiştir ve sadece yetiştirilen edilebileceğini olur süs ağaçları ülke (aşağıdaki fotoğrafa bakınız).

sizin için ağaçlar hızla büyüdü önemlidir, o zaman mürver, fındık, kuş kiraz, veya sahte turuncu seçin. dekorasyon Aşıklar düşük büyüyen kozalaklı dikkat etmek gerekir. Yine de, banliyö alanları ile daha yakından meyve ağaçları ile ilişkili. bunu bir daha makul ve etkili bir çözüm vermek. Ve çiçek bahçesi ve meyve kendi zevkine güzelliğini hayran olabilir.

ağaçların herhangi satın almak için yerel iklime uyarlanmış çeşitleri vardır ekili olarak yerel kreşe gitmek en iyisidir. Orada bazı şeyleri öğrenebilirsiniz. Örneğin, ne kadar kararlı Bölgenizde yaygın olan don, haşere ve hastalık öncesinde ağacı. Bu meyve bitkiler ise, elbette, meyve tadı, verimlilik için önemlidir ve. verme için kalan ağaçlar muazzam boyutta olmamalıdır. Aksi takdirde, orman çalıların sitenizi açmak ve sitelerini gölgeleme üzerinde komşuları ile kavga yol açabilir. Bu nedenle, seçilen bitkiler büyümeye ne kadar büyük sorun.

Gerçekten çok büyük bir ağaç büyümek istiyorsanız Ama, bu bir manzara teknikleri hatta küçük bir alanda bunu yapmaktır. kompozisyon küçük bitkiler ile çevrili, büyük bir ağacın oluşmaktadır. Bu tür bir durum için de uygun olabilir Sibirya köknar. İlk olarak, onun piramit taçlandırmak, ikinci olarak, 30 metre yüksekliğe ulaşır ve. düşük büyüyen bitkiler gibi, yavaş büyüyen cüce ladin kullanabilirsiniz. iğne yapraklı ve birleştiren yaprak döken ağaçlar dikkatli olmalıdır. yüksek yaprak döken altında cüce kozalaklı yerleştirilemez. Yapraklar sonbahar sonbahar üzerindeki kozalaklı zararlı bir etkiye.

Eğer seçerseniz meyve ağaçları bahçe için, farklı çeşitleri satın. Bu, iyi tozlaşma teşvik edecektir. birbirlerine fide çok yakın tüm zaten olgun ağacın büyüklüğüne bağlıdır, yerleştirilemez. Bitkiler normal etmişse, o zaman üç metrelik bir mesafede ekilir. çit, onlar da üç metreden daha yakın olmalıdır, dışlama komşuları ile anlaşa. Ama çit yeşillik için büyük yatak veya yatak alabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, seçenekler çok, sadece önceliklerin ve hareket etmeye başlaması gerekiyor!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.