Sanat ve EğlenceFilmler

Azog Ahlaksız: Mükemmel kötü Peter Jackson

fanlar verecek çocuk masalı "The Hobbit" nin bir ekran uyarlaması bile ipucu olayların yazarın bir gözden geçirmeye kitapta değildi yeni karakterler, gelen, şaşırtıcı keşifler bir sürü hayret. Belki ana şoklara biri Azog Bozucu Thorin Meşekalkan'ın ana antagonisti oldu. Hemen içten etkileyici orc ölümüyle ilgili üçleme sonunda üzüntü, hayranlar bir daire oluşmuş. Orada neden Nasıl ve Azog büyüleyici böyle bir ölçüde kanıtladı?

Dağı Gundabad dan Ork'unuzu Pale

Her zaman seyirci çok seviyorsa kişiliğe sahip karakterler zevk ve öne çıkarın. Azog Bozucu olumlu Çoğu durumda hedefe ulaşmak o davranır gerçeği olsa özelliksiz kinozlodeev bütün serisi ile, kaybının ana düşman dayanılmaz acı ve üzüntü getirmek. O çekicilik kristal pozitif kahramanı hones bir eşkıya-kaybeden, benzemiyordu. Azog vurgulanan ve makaleleri ve karakteri. O sadece, beyaz Varga oturur kendi geçmişi vardır ve eylem için nedenleri anlamak.

Piter Dzhekson: vaftiz Azog Bozucu

Son ana kadar üçlemesi, Piter Dzhekson yaratıcısı, bu Azog Defiler görüneceğini tam olarak nasıl bilmiyordum unutulmamalıdır. görünüş kavramı bir kahraman için uygun değildir ve ben yenisini geliştirmeye kaşımaya vardı. Ancak, bu kahraman olman nasıl görebilirsiniz izleyici - onun görünümünü Bolgu oğlu Azog gitti. Film yapımcıları aktörün hareketlerinin üzerinde oluşan plastik makyaj ve görüntü yakalama Azog fikrini terk etti.

Bu bolg görünümü miras ve başlangıçta rol Azog için onaylanan sanatçı, birlikte, bu komik. Bunun yerine, Manu Bennett tarafından davet edildi. Bennett oynadığı Filmler, kısa bir süre üçlemenin Jackson üzerindeki çalışmaların başlamasından önce popüler oldu. Belki de TV dizisi "Spartacus: Kan ve Kum", o, Crixus'a rolünde göründü aktör ün katan, o sokaklarda öğrenmeye başladılar. Bundan önce Bennett bölüm ortaya çıktı, ama onun karakterleri tanınabilir idi. Bu ve Mark Antony "kınadı" in: "Savaşçı Prenses Zeyna" ve Paco serisinde. üçlemesinin numunenin üzerine "The Hobbit" Manu Bennett sadece popüler TV dizisinin bir dalga davet edildi "Spartacus". O rolü Azog için seçmelere ama şans başka aktördü. Ve yine, sonunda, sanatçının rolü onu buldu.

Piter Dzhekson orjinali ile gevşek başarmış ve bu sitem koydular sürmekte olduğu. o kafa Thror, Thorin'in dede kesti rağmen Azog, iyi bir hobbit hakkında bir peri masalı anlatır hangi olaylardan önce çatışmada öldürüldü kitaba göre. Jackson ona uzun bir ömür, intikam, olağanüstü yetenekleri stratejist ve komutan için motive verdi Azog geliştirmiş ve görüntüye ekledi. çocuk kitabında kısacık söz itibaren o parlak ve karizmatik karakteri geliştirdi.

Manu Bennett hakkında bir yol Azog üzerinde çalışıyor

Ilk bakışta göründüğünden daha Azog Defiler oynayan aktör, daha karakterini etkilemiş olması mümkündür. Bennett damarlarındaki Maori, yerli kanı akar olması Yeni Zelanda halkı. davranış Azog bazen otantik militan duruş ve yüz ifadeleri atlar. Sadece bir dövme gibi görünüyor ritüel kazıma Maori, şaşırtıcı derecede yaygın şüpheyle simetrik yara izleri orc.

Azog Bozucu Bennett ilginç bir deneyim reenkarnasyon haline geldi. Her aktör organik hareketleri müdahale sürecinde oynamak edilir. ilk bölümü çekerken, Manu Bennett olarak bir kere bile silahlı çatışma çekilen sahneyi rağmen Thorin'i oynadığı Richard Armitage ile bir araya geldi. Onlar sadece galası öncesinde bir araya geldi.

aktör tarafından kabul gibi, reenkarnasyon sanatına yepyeni bir yaklaşımdır. Ancak, o bile Varga modellerinde sürme sahnede bir partner yokluğu ile ve, inandırıcı oynamak mümkün oldu.

Soluk Orc beklenmedik başarısı

Ortalama orklardan ile karşılaştırıldığında Azog bile aristokrat görünüyor. Kendi şekilde güzel. mühendisleri ses Düşük kadifemsi ses, neden, notlar leopar hırıltı örgü goosebumps duyarlı seyirci. Manu Bennett belirtti olduktan sonra onun beyaz varga takma adını Daisy (Papatya), fan yaratıcılık İnternet dalgasını verdi. Fanlar dostluğu onun garip beyaz Varg ve Azog Defiler nasıl başladığını hikayesini boyadı. Aktör sette bile tişört yazıyı icat söyledi: "Varg - bir ork en iyi arkadaş"

Fantezi seyirci zekice Piter Dzhekson başladı ve yetenek Manu Bennett somutlaşan işi bitirmek. Görüntü Azog o komutan yetenekleri ile çarpılır onların açık erkeklik, intikam obsesif arzusu ile izleyici çeker, bütün renkleri oynadı. Belki Soluk Ork filmi olmadan kadar büyüleyici olmazdı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.