SeyahatOteller

Misafir evi "Irina", Lazarevskoye: genel bakış, açıklama ve yorumlar

Krasnodar bölge Karadeniz kıyılarının Resorts hep turistler arasında büyük popülerlik keyif aldık. Sonuçta, bu yerlerde bir adam bir dinlenmeye ihtiyacı tüm bu vardır: Temiz deniz, güzel doğası, subtropikal bitki örtüsü, eşsiz iklimi, sağlıklı hava, iyi altyapı ve her zevke ve cebe uygun konaklama geniş bir ürün yelpazesi.

yerleşim Lazarevskoe, Soçi

Krasnodar bölgesinin tatil Arasında Büyükşehir Soçi aittir Lazarevskoye özel bir yeri pitoresk köy, kaplar.

Geliştirilen çare altyapı turist dev akışının bu samimi sahil kasabasında çekti.

Lazarevsky özel bir cazibe - sağ kıyıda bulunan modern bir rekreasyon parkı. büyük bir dönme dolap, Rusya'da en büyüğüdür - parkın vurgulamak. Nefesin uzakta tekerleğin üstünde kendini bulduğunda. deniz manzarası ve dağlar sadece eşsiz.

Dışında büyük gelen dönme dolap Lazarev set üzerinde kitle sürmek, salıncaklar ve kavşakları çalışır. Parkta Akşam çeşitli yarışmalar, disko ve hatta en zorlu turist tatmin edecek diğer eğlence etkinlikleri düzenlemektedir.

Köyde Plajlar - Karadeniz kıyısındaki en iyilerinden. su sporları çeşitli, yat ve katamaran tekne gezileri tam olarak turistlere mevcuttur. Deniz - tüm bir peri masalı. uçurumlar olmadan düz bir taban, su her taş görünür olduğu şekilde saf.

Özel yerleşim sektörü

mülkiyetin büyük miktarda misafirlerine köyü Lazarevskoe sunmaktadır. Lüks otel, motel, tatil köyleri ve büyük oteller ve özel sektörden çok sayıda aday. Özel konuk evleri köyün her köşesinde kiraladı. Yarışma oldukça büyük olduğu gibi arayan Her sahibi, kalmak için en rahat koşulları yaratmak için.

Temel olarak, özel oteller yazlık tipi iki ya da üç kat ve küçük bina, ancak rafine bölge vardır. Yararları konuk evleri: Tarh, alp slaytlar, çimler, banklar ve çardaklarla ile rahat avlular. yarda barbekü genellikle yılında kendi yemeklerini ortak bir mutfak vardır. Çoğu konuk evleri kendi bahçesi var.

özel sektör için tipik uygun fiyatlarla ve standart yaşam koşulları, ancak artan konfor odalar, lüks daire ve süit neredeyse her evde dinlenme mevcuttur.

Konuk evleri kendi isimleri var. Birçoğu sadece kendi sahiplerinin isimleri - "Elena", "Anna", "İrina", "Roma", vb. Çoğu zaman, bir isim köye geri kalanı çeşitli yerlerde tekrarlanır ve yalnızca adrese birini diğerinden ayırt etmek.

Özel misafirhane Nakhimov Street "Irina" (Lazarevskoye)

Lazarevskoye köyünde adı "Irene" altında Mini-otel onlar biraz benzer, ancak her birinin kendi huyların var, birkaç idi.

Böylece, sokakta Nakhimov içinde, köyün ana merkez plajına yüz metre mesafede yer almaktadır misafirhane "İrina" (Lazarevskoye), güzel balkon ile Mighty yazlık olduğunu. misafirhane Dört katlı ve tavan arasında bir oda vardır.

yarda barbekü, bahçe mobilyaları için bir alan, donanımlı, orada peyzajlı yaz mutfak self-catering.

evdeki odalar, oda özellikleri çok rahat ve geniştir. Ayrıca, her odada eğlence için bir yer var mı hangi bir balkon var.

İki, üç, dört ve beş kişilik standartları - Bu ana odalarıdır. Odalar taze, gerekli tüm mobilya, konforlu yataklar, modern aletleri yenilenmiştir. Böyle daireler 1200 günde 6000 ruble arasında değişir oda fiyatına insanların mevsime ve sayısına bağlı olarak.

Misafir evi "Irina" (Lazarevskoye, Nakhimov cadde, ev 21 a.) - Bir aile tatili için mükemmel bir yerdir. Bu yerin özelliği köyü çare altyapı ve yol ve demiryolu yakınında yokluğunda olan yakınlığı. bir su parkı, bir kültür parkı, mesire, süpermarketler, restoranlar ve kafeler - yürüme içinde.

Lazarev'in Konuk Evi "Irene" incelemeleri çoğunlukla olumlu. Ziyaretçi mini otel, önemli turistik mekanlara yakınlığı düzenlemesi memnun, ana misafirperverliği ve samimiyet, oda temizliği not edin.

sokakta Calarasi üzerinde Dinlence "Irene"

Bizim tarafımızdan bilinen bir on dakikalık bir yürüyüş olarak sokak Nakhimov mini otel "Irina" şirin konuk evi "Irina" (Lazarevskoye) barındırır. Calarasi - denize inen bir sokak ve her iki tarafta özel mini-oteller ve tatil köyleri bulunmaktadır. Misafir evi "Irina" - kompakt veranda ile küçük, şirin özel iki katlı yazlık. Oteldeki odalar oniki tüm standarttır.

merkezi plaja giden yol, iki dakika "Mıknatıs" Supermarket yürümek yaklaşık 10 dakika sürer. dükkan ve pazara yakın.

Partizan kısmındaki "Irina"

dört yüz metre denizden bulunan tatil köyü Lazarevskoye kalbinde modern üç katlı yazlık, bundan da bir isim bize tanıdık. Partizan "Irina" (Lazarevskoye) Misafirhane kendi veranda, rahat odalar vardır. Samimi hostes İrina Konstantinovna adlandırılır.

Konuk evinin vurgulamak her odada mevcuttur deniz ve köy güzelliği, bakan bir balkon.

Svir Misafirhane "Irina" (Lazarevskoye)

Başka mini otel "Irina" sakin bir park alanı Svirsky geçit bulunmaktadır. Bu konuk evinin en önemli avantajlarından biridir. vadinin Scenic güzellik herhangi turist etkileyecek. Şelale, dağ dere, temiz hava, muhteşem manzarası, ulaşım eksikliği ve şehrin gürültüsünden harika huzurlu bir tatil katkıda bulunur.

yaklaşık yarım saat - Sahil yolu merkezine yaklaşık on dakika sürer. Yürüme - dükkanlar, kafeler, eczaneler, hediyelik eşya, tur.

Misafir evi "Irina" (Lazarevskoye) balkon, balık gölet, küçük bir kafe vardır topraklarında, çiçek gömüldü.

sette özel olanaklar, gerekli mobilya ve ev aletleri ile çift ve üç Standart dışı,. Fiyatlar 900 günde 2500 ruble arasında değişir.

Sen kendi başlarına yemek ya da kafeterya konuk evinde ev yapımı yemeklerin tadını çıkarabilir.

uzakta doğa ile yalnızlık içinde şehir gürültüsünden uzak sakin bir tatil, isterseniz, o zaman misafirhane "İrina" (Lazarevskoye, ul. Svir, ev 21/2) dikkat edin.

özel konuk evlerinde dinlenme Faydaları

Küçük özel konuk evleri tatil köyü Lazarevskoye en popüler ve çeşitli avantajları vardır:

  • tatile uygun fiyatlarla;
  • kullanılabilirliği ve veranda alanı;
  • kendi yemeklerini olasılığı;
  • barbekü için uzay kullanılabilirliği;
  • Odaların az sayıda ve otel sahiplerinin dikkat;
  • Mümkün indirimler kalmayı kolaylaştırır sahipleri tarafından çalıştırın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.