SağlıkMüstahzarlar

Kadın sağlığı koruma günü, "Mastodinon" (Kullanım Talimatları)

"Mastodinon" - homeopatik ilaç, etkin bir mücadele adet döngüsü bozuklukları, sarı cismin yetmezliği nedeniyle fibrokistik meme hastalığı, hem de kısırlık. Bu hem de önemli ölçüde adet öncesi sendromu düzgünleştirdiğine döngüsel ve menstruasyon süresini normalleştirir. ilaca Ekli "Mastodinon" talimatı baş demektir detaylı belirtileri açıklar. Bu baş ağrısı, migren, meme hassasiyeti, ve genel şişlik, hem de âdet arifesinde pek çok kadın tarafından belirtilmektedir dengesiz ruh halini içerir.

nedeniyle yeteneği ilacın etkisi ciddi kadınların sağlık ve gebe kabiliyetlerini etkileyen prolaktin hormonu kan seviyelerini düzenleyen. onun seviyesini arttırmak veya hiperprolaktinemi, dişi üreme alanında ciddi bozukluklara karşılık gelir. Bunun sonuçları farklı olabilir: cinsel isteğin azalması, adet sıvısının rahatsızlık periyodiklik ve süresi, kısırlık. Buna ek olarak, kandaki yüksek prolaktin olan kadınların% 20-25 erkek hormon ve hirsutizm (aşın vücut kıllarının) yüksek seviyeleri, hem de birden çok akne (akne) idi. Aynı ilacı "Mastodinon" (kullanım klavuzu detaylı delil anlatılmaktadır) Alma bu bozukluklar ile başa çıkabilir. Buna ek olarak, uygulama sonucu fibrokistik meme hastalığı gerileme. Şu anlaşılmalıdır: Biz doğrusu neden şiddetli hiperprolaktinemi daha düzeltilebilir sözde işlevsel artış prolaktin seviyeleri bahsediyoruz hipofiz tümörleri.

İlaç "Mastodinon" talimatı şu şekilde açıklanmaktadır: o ilaç bitkilerinin özlerini içeren - çok renkli iris, zambak kaplan, siklamen Avrupa, Vitex kutsal, aynı zamanda "iffetli ağaç" ve otunun vasilistnikovidnogo olarak da bilinir. Tablet formu ve alkol damlacıkları içinde ilaçla. "Mastodinon" bir tablet ya da (kullanımdan önce suya düştü sarsılır) 30 damla günde iki kez, sabah ve akşam atayın. ilaç kurs üç aydan az değildir. Çoğu hasta altı ile sekiz hafta sonra gözle görülür bir iyileşme fark, ancak İlacı bitmiyor. hoş olmayan semptomlar tekrar gelip, doktorunuz tedavinin sonunda bu ilacı atar başvurmalıdır. olan bir bileşim doğal ham maddelere dayanan bir "Mastodinon", ancak, kontrolsüz alınamaz.

İlacın kontrendikasyonlar gebelik ve emzirme vardır. Buna ek olarak, o kadar alınmalıdır çaresine, bileşenlerinin olası idiyosenkrazi olduğunu. Bu deri döküntüleri, mide ağrısı, bulantı, baş ağrısı şeklinde kendini gösterebilir. Bu durumda, ilaç doktorunuza danışmadan önce durdurulur. Hastanın herhangi bir kronik karaciğer hastalığı varsa ek olarak, bu profesyonel itibar, tayin ajan bildirmelidir. "Mastodinon" 12 yaşından küçük kızlar tedavisinde kullanılmaz.

İlaç "Mastodinon" diğer ilaçların verilmesini engellemez her durumda (kullanım talimatları ile doğrudan buna karşılık gelir) ve bunlara bir alternatif değildir. Tipik haliyle, bu menstrüel bozukluklar veya mastit semptomatik tedavisine yöneliktir işlemi diğer ilaçlar ile kombinasyon halinde uygulanır. Bu araç bitki parçası ve reçetesiz bir eczanede yayımlanan olmasına rağmen, "Mastodinon" al, damla ya da doktor tavsiyesi olmadan tabletlerin olmamalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.