Entelektüel gelişimiAstroloji

Aşk ve evlilik uyumluluğu İdeal tandem Başak ve Başak,

Tipik olarak, aynı işaretler nadiren aşk ve evlilik dar yolda yakınsama ve barışçıl, dostça el ele gidin. Mutlu istisna tek işarettir - Başak. lovebirds bir çift gibi Virgin ikisi, can coo hayatı boyunca bir şubesinde. Ve bunlardan biri günde birbirini kriko için acele edeceği çok olası değildir. Küçük, ama orada.

Aşık Bakire

Yani, Başak ve Başak. Uyumluluk onlarla lehine hayata karşı birçok ortak tutum dayanmaktadır. Bu işaret, akılcı, çok pragmatik olduğu ileri adımların bir sürü her durumu hesaplar. Bakireler arasında öyle Şaşılacak kadar çok oyuncu ve poker oyuncuları. Güçlü bir analitik zihin ile, Zodyak'ın bu sektörde doğmuş erkek ve kadınlar, sağlanabilir nerede ve bunlar arasındakilerin olası gerginlik veya yanlış anlama. Ve doğal olarak, güvenle keskin köşeleri ve yanlış anlamaları önlemek. daha Başak ve Başak birbirine uygun? Aşkın Uyumluluk onlar temel ve dürüstlükle birleştirdik. Gıda, hizmetlerin maliyetini, aile ve ev bakımı, büyük ev aletleri satın vb: Bir çift önerilen ortak yaşamın önemli anlarını önceden görüşür Bir sözleşme, genellikle titizlikle tüm noktaları gözlemlemek. Böylece, kavgalar nedenlerinden birçok diğer çiftler için ortak ilişkiyi netleştirmek, bunlar tanım gereği ortaya çıkmaz.

Birkaç "Başak ve Başak" aşk Uyumluluk ortak ekonomik çıkarları birleştirdiği. birlikte yaşamak karar verdikten sonra, onlar ince yağlanmış bir makine gibi hayatınızı ayarlayacaktır. onlar aile içinde oynamak Her rol, bunları tam olarak tatmin edecektir. Bu ihtar fazlalaştı. Bu burcun Erkekler ve kadınlar bağımsızdır ve piously kendi kişisel özgürlük, özel uzay korumak. Ve diger insanlara saygı biliyorum. Birbirlerini coexist karışmaz çünkü önceden birbirine paralel anlaşılan sektörleri ve diğer durumlarda yaşayan kesişir.

Bazen bir veya işaretin başka temsilcisi hassasiyet ve incelik bir dokunuş eksik kişilerarası ilişkilerde getirerek daha duyarlılık ve romantizm vardır. Sonra bir çift ikinci ve Bakire duygularını derecesini artırır. Ve son olarak, birliğin uyum içinde "Başak ve Başak" uyumluluk sevgi ve evlilik, o onlardan canlı bir ilgi seks yapmak oynar. Bu çok dizginsiz işareti yaşamın tüm zevklerini yararlanma zevk. Ve seks onlardan biri olarak biliniyor. Erkekler, kadınlar gibi genellikle kurtarılmış tecrübe, bir zenginlik var ve birbirlerine samimi zevkler bir sürü verebilir. Yani, çift burç, Başak ve Başak haklı mükemmel, zekice eşleşti takım olacaktır.

Durum kontrolden çıkınca

Ama Bakire arkasına bakmadan kaçmaya zamanlar vardır. Biz unutmamalıyız ki son derece savunmasız alıngan ve işareti maalesef dar görüşlü. bunlardan biri diğerinin pahasına kendi işlerini düzenlemek başlarsa bir erkek ya da kadın, aşırı bencillik gösterecektir eğer - yaralı şahıs hemen hesaplamak hile hissedeceksiniz. Bu davranış ihanet olarak algılanacaktır. Ve herhangi ihanet çok titiz kişiyi affedemem. Yeni aile yuva arayışı içinde o dağılım güvercin. Ancak, bazen kolayca appeased ve Başak edilir. 2013 yılı Kara Yılan, onun özel bir güç ile, sadece off-olağan şeylere iter.

Sonuçlar nelerdir? mutlu olmak için, Bakire birbirimize karşı dürüst olmalıdır. Ve gerçekten seviyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.