Ev ve AileAksesuarlar

E14 LED Lamba: temel özellikler

E14 LED lamba LED aydınlatma teknolojisine dayalı geliştirilen tüm ürünlerin en popüler modellerden biridir. Bu geleneksel akkor lambaların için mükemmel bir alternatiftir ve iyi bir rekabet LED lambalar olduğunu. Nedeniyle ekonomik üzere elektrik enerjisi, tüketimi , uzun ömrü ve parlak ışık tür lambalar giderek çeşitli amaçlar için hafif sigara içen bir birincil kaynağı olarak görülüyor.

Uygulama alanları

İnsan gözü güneş ışığına iyi yanıt verir. Bu nedenle, doğal yakın bir elektrik lambasından yayılan fazla ışık, uzun çalışma günlerinde için daha rahat bizim duygular. Yani led lamba LED E14, yumuşak ışık sayesinde, önemli ölçüde göz yorgunluğunu azaltmak ve dolayısıyla yorgunluk bir kişiyi korumak için izin verir.

yerleşim bölgelerinde genel aydınlatma uygulamaları oluşturulması, karmaşık endüstriyel, acil ve sokak aydınlatma organizasyonu, koruyucu yangın, aydınlatma türleri yaratılması olarak kullanılan - tüm bu alanlarda olabilir de verimli enerji tasarruflu LED E14 lambaları kullanın.

Bugün 100 ila 150 ruble mevcut toplu tüketiciler arasında değişir fiyat hangi lamba E14 LED. Bu lambalar neredeyse tüm büyük perakende zincirleri, kamu ve eğlence işyerlerinde kurulur. Girişimciler yükü kendin sürekli bakım ve geleneksel akkor lambaların değiştirilmesi için bir kez daha tekrar, kabul edilebilir bir maliyetle LED aydınlatma yüklemek için daha ucuz olduğunu anlıyoruz.

E14 LED lamba: ayarları

LED enerji tasarruflu lamba E14 şu özellikleri:

 • baz türü: E14;
 • çalışma gerilimi: 220V;
 • Glow: Sıcak 3200 K;
 • çalışır durumda vücut sıcaklığı: 40 ° C;
 • süresi: yaklaşık 50 000 saat;
 • Parlaklığı ayarlamak için güçlü olmak.

LED'in avantajları E14 soğanları

LED lamba E14 7W yenilikçi analog standart akkor lamba tipi E14 kap geliştirilen ve daha önce yaygın floresan ışık kaynaklarıyla rekabet edebilir.

Yukarıda bahsedilen aydınlatma teknolojilerine kıyasla LED lambaların başlıca avantajları şunlardır:

 1. daha az güç tüketimi.
 2. Bir varlığı düz açı , aydınlatma alanında hiçbir gölge efekti parlar.
 3. yönetmelik imkanı ile maksimum parlama ürünü.
 4. değiştirmeye gerek kalmadan Gerçekten etkileyici servis ömrü.
 5. stabil bir çalışma sıcaklığı korumak için yeteneği.
 6. Zararlı maddeler ve potansiyel olarak tehlikeli bileşenlerin bulunmaması.

LED'in Dezavantajları E14 soğanları

bariz avantajları en geniş sayıda yenilikçi durumu ve kullanılabilirliği rağmen, insan eliyle yaratılan Başka bir teknoloji gibi, LED lamba kusurları var. Burada her şeyden önce ısı çıkarılması için gereksinimleri yetmezliği ile yapılan lambalar kullanıldığında etkinliği ve yaşam süresi bir azalma sağlamaktır.

Bunun yanı sıra, keskin bir azalma ömrü LED ışık kaynağının Yukarıdaki 60 ° C ve bir ortamda bir sıcaklık sürekli kullanımda gözlenebilir.

Sonunda bazı rahatsızlık kullanıcı özel araçlar dağıtmak için durumlarda çok parlak, kör edici bir ışık varlığını, ışık seviyesi ve göz koruması düzenlenmesi getirebilir.

kartuş seçimi

LED lamba rağmen E14 istikrarlı çalışma sıcaklığını korumak yeteneğine sahiptir ve aynı zamanda bu tür bir seçenek seçiminde daha iyi aydınlatma seramik, porselen patronları tercihi değildir vermek, aşırı ısınmaya karşı korumalıdır.

Porselen kartuşları plastik muadillerine göre daha uzun bir ömre sahiptir. E14 lambaları için en yaygın seramik kartuşlar kapağı katlanmış vida temas bakır ya da pirinç yaprakları, bahar ve etek, bağlı bir seramik gövdenin oluşmaktadır.

Genellikle etek kartuşun en sorunlu unsuru olmasıdır. Yumuşak alüminyumdan yapılmış bir etek ile kartuş seçimi bir sürü sorun teslim edebilir. Metalin uyum lambanın sıkılıp tekrar sökülmesi ile küçük dikenler yol açar. unscrewing Çoğu zaman, ayna eleman sadece kaide üzerinde kalır.

E14 mümkün olduğunca uzun süre için hizmet etmek LED lamba, çeliği veya paslanmaz çelikten yapılmış bir etek ile bir seramik kartuş seçmek daha iyidir. Aynı zamanda, az dayanıklı ve dayanıksız Alüminyum malzemeden detaylar için tipik olan sarı rengin metalle kartuşları satın kaçınmalıdır.

Ek kalite LED ampuller E14

LED lamba E14 (mum) ek kullanıcı özellikleri bir dizi ile karakterizedir. Bunlar arasında dikkati çekiyor:

 • Düşük tüketimi ile birlikte elektrik en verimli akış;
 • damla ve güç dalgalanmaları düzgün çalışması neredeyse tam bağımsızlık;
 • açık ve kapalı anahtarlama karşı en yüksek frekans;
 • mekanik hasar ve titreşim karşı koruma;
 • titreşimsiz etkisi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.