Kariyerİşe Alım

Nasıl bir röportaj geçmek? başarı sırları

Bir iş görüşme - işveren ve yeni bir çalışanın başvuru kararı ile sonuçlandı başvuranın toplantıya. Nasıl mülakatta başarılı bir iş başvurusu sırasında? Çok basit kurallar bir dizi takip etmek önemlidir.

işveren ile ilk "buluşma" telefon, bir röportajda atanması sorusu üzerine düzenlenmektedir. Başvuru ilk görüşünde, bu noktada kurdu. Telefonda, sen, pozisyon tam adını belirtmek işin geleceği hakkında temel soruları sormalıyız. Bu işi sığdırmak ve iş ilgiden önleyebilir nüansları tartışmak eğer hemen bakın. Bu zamandan hem de işverenin zaman hem tasarruf yardımcı olacaktır. Umut vermeyen toplantı fayda nadiren.

şirket, telefon numarası, muhatap adına tam adını yazın. görüşme kimin yapacağının da sor. Çok iyi, şahsen eğer ad ve soyadı ile kendisine bakın. ofis veya diğer mekan adresini belirtmek unutmayın.

Hemen telefon görüşmesi sonrasında toplantı için ayrıntılı bir hazırlık başlar. röportaj geçmesi konusunda bilgi sorulan soruları okuyabilir, işveren düşünün, giyim hazırlayın.

Yani telefonla tüm başlangıç soruları karar verdik. Gerekli belgelerin hazırlanmasında Engage: bir özgeçmiş ve özgeçmişini olun. Bu bir işveren gerektirmez bile, eldeki olduğunu daha iyidir. Buna ek olarak, eğitim, mevcut sertifikalar, ruhsat ve benzeri şeyler üzerinde bir pasaport, diploma (veya diploma) hazırlayın. sertifikaların herhangi Bu bölükte yapmak arıyorlar pozisyona alakalı değilse, evde bırakın.

Şirketin faaliyetleri de iyi bir görünüm, nereye görüşmeye gitmek yoktur. röportaj geçmesi konusunda daha düşünerek, çalışmalarında işverenin ilgi göstermesi gerektiğini unutmayın. işletmenin siteyi keşfedin, onun aktivite ve tarihin yönü hakkında bilgi. bu bilgi çalışmıyor uygulanacak bile, muhtemelen gelecekte yararlı olacaktır.

röportaj Nasıl zamanında kendisine gelenlere biliyorum. Eğer geç, büyük olasılıkla, çalışma ile veda etmek zorunda kalacak. Bir görüşme için güzergah planlayın. Bu ileride gelip koridorda beklemek daha iyidir, kalktıktan ve heyecan verici yüzündeki teri silerek heyecanı var. Yine Yolda, sık sorulan sorulara yanıt yanı sıra kendi sorularını hazırlayacak düşünüyorum. Önemli olan cevaplar doğru olduğudur. Gerçekleri süslemek ve daha elverişli bir ışıkta kendini koymak, bir şey icat etmek istenmez. Yine, o gerçekten onun şirket ilgilenen fark böylece kişiyle konuşmak ve çözmeye çalışıyoruz. Onların eksiklikleri ve erdemler, başarısızlıkları ve başarıları hakkında daha önce yapılan çalışmalar hakkında soruları cevaplamak için çok dikkatli olmak gerekir.

Eğer kötü hazırlanmış ve şirket hakkında sorular sormaya hazırlanan değilse bu konuda bir şey bilmiyorum çünkü nasıl, görüşme geçmek? ilk şey sakin olmak. Eğer unuttuysanız veya öğrenmek için başarısız ne Tümü, işvereniniz ile kontrol edebilirsiniz. Büyük olasılıkla, o hoşuna gidecek. Bir soru üzerine, özlü ve sakin ol. kelimeleri-parazitleri ve kuru cevapları kaçının. şimdi bir iş görüşmesine geçmek biliyorum çünkü kendinden emin ve cesur hissedin ve tüm çıkması gerekiyor!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.