InternetForum

Nasıl "Sınıf arkadaşları" bir hesap silerim?

İnternet günümüzde yaygın hale gelmiştir. Birçok iletişim ağıyla gün çalışmaları sırasında görevine devam ve bir dizüstü bilgisayar ile yatakta neredeyse biter başlar.

Beklendiği gibi, Rus şirketlerinin yarısından fazlası iş yerinde sosyal paylaşım sitelerine çalışanlarına erişimi yasaklamış. Bazıları daha da ileri gitmek - yöneticileri hesabı silmek çalışanları gerektirir. "Sınıf arkadaşları", "Vkontakte", "Facebook" ve bunların bir kısmı için diğer sosyal ağlar kullanıcılara tutmak için elbette çalışıyoruz. yeni oyunlar, heyecan verici sekme, telefon görüşmeleri ve saat film yapmak için yeteneği vardır. Kar daha çok kullanıcı, büyük olur. Gelir 2001 yılında neredeyse 4 milyar rubleye ulaştı tek "Odnoklassniki" dir. Yani o iş ya da emekli veya "Sınıf arkadaşları" bir hesabı silmek anlamaya çıkıyor.

Öte yandan, tehlikeye profilleri hakkında hikayeler, görünmez, fotoğraflara, en azından, endişe verici, internet ve diğer bilgileri gönderildi. Agresif reklam, gruba sürekli obsesif davetiye, yetkilendirme profili sürekli cep telefonu kullanarak geldiğiniz için ister.

Şebekenin düşmanı temizlemek göründüğünde şeyler kötüleşir. Bu profiller, sadece size şahsen değil, aynı zamanda tüm arkadaşlara forumlarında kötü şeyler yazma değiştirir, "Sınıf arkadaşları" sitesinde kayıtlı. Bu durumda Hesabı kaldır genellikle tek çıkış yoludur. "Kara liste" yaptıktan sonra can sıkıcı ziyaretçi farklı bir isim altında gitmek başlar. Hatta sitenin kişisel ismin değiştirilmesi sonucunu vermez. Profiliniz hala orijinal veriler için arama açılacaktır. Muhtemelen yine yönetim bloğu profiline şikayette yapma ama bundan sonra tekrar o kişiyi yukarı önler?

Aynı zamanda, kapatma profili için hizmetlerin en ödenir. Birçok kez, kopyalanan ağ kişisel alanda olmak, fotoğraf, üzerinde hesap olarak kabul kayıp arkadaş ve tanıdıklar bulmak söylüyorlar. Şimdi durum değişti ve "Sınıf arkadaşları" bir hesabı silmek için nasıl düşünceler vardır.

Bu adımı atmaya cesaret önce, olası tüm sonuçları dikkate alınması gerekmektedir. profilin çıkarılması forumlarda irretrievably Yüklenen fotoğrafları, kişileri, yazışmalar, mesajlar, diğer yararlı bilgileri kaybolmaya birlikte, her şeyden önce. O kontrolü ve kolayca tüm nüansları çoğaltmak gibi görünüyor ilk bakışta sadece olduğunu. Her zaman bir şey kayıp veya son anda unutulmuş.

Buna ek olarak, "Sınıf arkadaşları" bağladılar telefon numarasını bir profil, daha sonra bu sayı ile yeniden kayıt eğer sadece üç ay sonra mümkün olacaktır. Dedikleri gibi yiğitliği kez sıçrama önce bak.

Yani, tüm "artıları" ve "eksileri" olarak kabul edilir. emekli karar kabul edilir. Bu son adımı atmak için sadece kalır. Ve şimdi site "Odnoklassniki" butonuna profil yok silmek çıkıyor. Nasıl daha sonra devam etmek? Bir hesabı nasıl silerim "Sınıf arkadaşları" in? İşte size basit bir kılavuzdur.

  • İlk ihtiyaç altındaki ana profilinizdeki "Yönetmelikler" adlı bir öğe bulmak ve bu bölümdeki girmek için.
  • hizmetleri, terimler, kurallar vs. ilgili açıklamaların yer aldığı sayfayı Görüntülenen Bunların hiçbiri okumak edilmemelidir. ve sonuna kadar kaydırır, "aboneliğini hizmetler" bölümünü bulun tıklayın.
  • Yeni bir pencere "Profilinizi silmek istediğiniz nedenini girin." Görünür Basarak silme bir şifre girmek ve onaylamak için gerekli olan "Sonsuza silin."
  • Bundan sonra, profil silinecektir.

Tabii ki, siz "Sınıf arkadaşları" bir hesabı silmek için nasıl karar vermek zorunda olduğunda durum yapmak istiyorum mümkün olduğunca nadiren bir araya geldi. Sonuçta, çoğu kullanıcı bu sosyal ağ sitesinde geri arkadaşlarına gelip silin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.