IlişkilerKarşılamak

Nasıl kıza özür?

Nasıl kıza özür dile? Kolay gibi görünüyor - "özür" ve hazır söyledi. Ama işte oradaydı. Doğaları gereği, kadınlar yaptığı konuşmada en ufak hayal kırıklığı, kızgınlık ve diğer haksızlıkları yaşandığı erkeklere oranla çok daha nettir. Nedenle kız af kazanmak için birçok şansı için bütün strateji geliştirmek için gereklidir.

Ama önce, kız af olabilir neden en anlayalım. Büyük olasılıkla, bu davranışları (dikkatsizlik ya da daha ciddi bir suç) zarar too. O daha iyi tedaviyi hak aynı zamanda duygu, kez sizin kavga yüzlerce geçiyor. Başka engel bağışlama makyaj ve gurur (daha gurur) ve kız ya annelerin görüş olabilir.

Ama bir şey kesin - bu kıza özür kesinlikle imkansız olsaydı böyle bir durum yoktur. Tüm tabii ki iyi bir bilgi sizin arzu, bağlılık tamamen bağlıdır ve kadınların psikolojisi. Ve ilk iki nitelikleri eğer - Son hakkında kişisel bir şey doğru adrese geldi. Aşağıda, size sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır öneriler sunar.

Nasıl kıza özür: duraklama ıslatmak

Bu arada, bir suç ve özür kesinlikle biraz zaman gerekir. Birincisi, bu süre içinde duygular kız poutihnut ve af almak için daha fazla şansınız olacak. Eğer birkaç gün olmayacak varsa İkincisi, "yaşam belirtileri için sunulan," alındığını güzelliği onun uygunsuz durumları düşünürken, onun suçluluk farkında olduklarını varsayar. O itiraz edecek her durumda olduğunu. "Zamanının" gecikecektir Üçüncüsü, eğer kız şüpheleri eziyet zorunda kalacak - belki o kavga suçlu olduğunu ve bunun "darbeler" gerçekten olduklarını. o o sıkılmış ve son durum senaryosunda de barışmak sunacak olması muhtemeldir.

Bir konuşma tete-a-tete: Nasıl kıza özür

İstenen sürekli duraklama dikkate aldığımızda, arayıp veya affetmek isteyen sms kız arkadaşı yazmayın - bu, moda modern ve bu çok sıradan. Bu etkilemek olamaz. En iyi şey şahsen kıza gelmek olacaktır. Aşırı bir durumda, ona (kağıt üzerinde) bu mektubu yazmak ve kurye ile gönderin.

Aynı zamanda, bir mektupta veya şahsen bir kız bildirmeniz o - bir özel, benzersiz ve size çok fazla. O kimse senden daha daha iyi yapacağını anlamak için, görmeye inanmak gerekir. Bunu düşünmek tüm iyi şeylerin sadece yeteneğinde olan samimiyetle söyle ve tartışma ayrıntılar üzerinde odaklandığını söyledi. yumruklarını kavga dalga yok sonra affedilebilir geldi eğer öyleyse, o (kadınların hatamdı bile) bir yanlış anlama oldu hangi nedeniyle, bir kez daha durumu hatırlamak gerekli değildir. Daha sonra, özür karar verdikten sonra, önsel yanılmışlardı itiraf.

af sor eli boş ve belki de şaşırtıcı iyi gelecek. Çiçek, şeker ve hediyeler - bütün bunlar, tabii ki, gayet iyi ve gereklidir bir kızla ilişkisi. Bütün bu olacak olsa bile Ama, ne zaman barış yapmak. Adil cinsin bazı onların af satın almak için bir girişim olarak kalpten hediyeler algılayabilir gerçeği. Ve onlar son derece tatsız olacak yapmak.

kıza özür Nasıl: dünyayı hislerin hakkında söylemek

Hala henüz seni affetmedi varsa, onun hayal gücü, yaratıcılık ve beceriklilik ile ona sürpriz deneyin. Onun pencerelerin altında kaldırıma basit yazıt bitmiyor, daha sonra girişine yakın yerleştirmek gerekir özür onların büyük afiş kalp, bir reklam ajansı sipariş. Ya da o bahanelerinizle tüm meslektaşları, üstlerinin tanık olmaya okuyor ben sevdiğim veya kurumu çalışmak ofis, balonlarla çok büyük sayıda teslim sipariş. Bu gibi durumlarda sadece uygunsuz kendilerini göstermek için tamamen soğuk ve gururlu bir kişi. Sen müzisyenler ile müzakere ve İspanyolca, örneğin, bir serenat gerçekleştirebilir. senin ortak fotoğraf yazdırın. Bunların büyük bir kolaj yapabilir ve girişte veya bir eğitim kurumunda, yaptığı çalışmalarla ilgili olarak ayarlayın. Ve hatta mektup "P" nin ayrı levhalar, "R", "O", "C", "T", "I" ile ilgili yazmak ve bundan önce kendilerine anlatarak geçenlerin verebilir böyle küçük ama sizin için çok önemli Perfomance özü .

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.