Sanat ve EğlenceFilmler

"Hedefi görüyorum." Aktörler ve roller

Savaş filmlerinin hayranları arasında büyük beğeni gören resim "Görev gördüğüm" kullanıyor. Oyuncular, kendileri için son derece zor bir yol seçen yedi kızın hikayesini izleyiciye sundular. Genç kahramanlar İkinci Dünya Savaşı'nın başında keskin nişancılar okulundan mezun olmuş ve önlerine geçtiler. Düşmanla bire bir vardı. Ne yapılmalı? Öldürmek mi, yoksa ölenlerle mi tanışmak?

"Amacım var". Heyecanlı filmin oyuncuları

Yani, daha fazlası. "Hedefe bakın" filminde kim oynadı? Aktörler oldukça ünlüdür ve yeteneklidir. Bunlar Alexander Bulichev ( Sizova Mila), Shiyapova Elvira (Morozova Zoya), Tsyplakova Elena (Aldonina), Udovik Sergey (Sirotin), Anisimova Natalia (Rebrova Olga), Obidor Varvara (Morozova Masha) ve diğerleri. Kısacası yıldız kompozisyonu.

Alexandra Bulycheva

"Gördüğüm Amacı" filminde aktörler kesinlikle her şeyi canlandı. Bununla birlikte, tabii ki, onların arka planına karşı öne çıkıyor, ana karakter Alexander Bulychev tarafından oynanıyor. 1987'de Glazov'da doğan aktris. Okul yıllarında piyano eğitimi almış, aerobik, atletizm, eskrim, atış, paraşüt ve atlı spor uygulamaları yapmıştır. Çocuk korosunda şarkı söyledi.

Televizyon kariyeri 2007 yılında kanal Muz-TV'de başladı. Bundan sonra, gelecek yıldız "Moscow" programında TNT kanalı üzerinde çalıştı. Kullanım Talimatları ".

Metalurji mühendisi diplomasına sahip olan Şchukin Tiyatro Enstitüsü öğrencisi oldu. Çalışmalar sırasında 7 TV ve NTV kanallarında önde gelen TV programlarıyla çalışmaya devam etti.

Filmdeki ilk rol 2007'de "Dedektifler" dizisinde Alexander'a gitti. Ardından "Anne'yle Nasıl Tanıştığım", "Univer. Yeni pansiyon "," Gerçek erkek "," Trafik ışığı "," Riddle for Faith ".

2013'te kız, "Gördüğüm amaç" tiyatrounda önemli bir rol aldı. Bu İskender'in rolü onun atletik eğitimine başladı. Her hileci aktris ikame edilmeden bağımsız olarak gerçekleştirdi. Buna ek olarak, o silahların mükemmel kullanımı göstermek başardı.

Elvira Shiyapova

Onlara verilen görevleri tamamlamış aktörlerin "Amaç gördükleri" filminde başarılı bir şekilde başa çıkıldı. Elvira Shiyapova rolü Zoey mükemmel bir şekilde uygundu. Kazan'da bir aktris doğdu. Çocukluğumdan beri tiyatro stüdyosunda eğitim gördüm. 1985'te Kazan Tiyatro Okulu'ndan kırmızı diplomayla mezun oldu. Hemen dağıtım için Yoshkar-Ola'daki Konstantinov adında Akademik Rus Drama Tiyatrosunda çalışmaya başladı. 1988 yılında GITIS'a girdim. Aynı zamanda Bölgesel Drama Tiyatrosunda çalıştı. Tiyatro oğlunun doğumundan sonra geride kaldı.

Elena Tsyplakova

Aktörler "Gördüğüm amaç" filminin en parlakını topladı. Sanatçılardan biri Elena Tsyplakova'dır. Aktris 1958'de Leningrad'da doğdu. Geleceğin yıldızının aileleri ünlü grafik sanatçılarıydı. Yaşam Elena'ya erken yaşlardan itibaren testlere devam etmeye başladı. Babası tüberküloz hastasıydı. Kızının sağlığı için endişelenen anne ve babası, onu altı yaşında bir yatılı okula gönderdi. Elena iki yıl orada geçti.

Lunacharsky Devlet Tiyatro Sanatları Enstitüsü'nde, Bütün Birlik Devlet Enstitüsü Görüntü Yönetmenliği'nde ve VGIK'de okudu. Aynı zamanda Maly Tiyatrosunda oynadı. Onur Sanatçısı ve Rusya Federasyonu Halk Sanatçısı.

"Hedefi görüyorum"

Başka bir nüans. Aynı adı taşıyan bir savaş hakkında tamamen farklı bir film var - "Hedefi görüyorum". Elbette oyuncular ve roller burada tamamen farklı. İki parçalı drama, yeni birlik komutanının görev istasyonuna ulaşmasıyla başlar. Savunma açısından son derece önemli olan özel bir nesnenin montajını yönetmeli. Aniden işçiler için beklenmedik bir bulgu gelir ...

Nikolay Olyalin, Yuri Kritenko, Givi Tokhadze, Nina Antonova, Belokhvostik Valentin, Kalashnikova Galina ve diğer pek çok sanatçının "Ben Gol Görürüm" filminin oyuncuları. Bu resim daha önce anlatılanlardan daha az ilginç. Herkes denedi: senarist, yönetmen ve oyuncular. İlk izleyiciden son dakikaya kadar izleyici filmin içine dalmış, duygularının ve duygularının tüm karakterleriyle yaşıyor. Gözyaşları içerek neredeyse imkansızdır. Bir film izledikten sonra herkes kendi için önemli bir şeyler yapabilir.

Bu tür resimler gösterilmelidir. Özellikle gençler. İnsanların hangi fiyattan anladığımız için halkımız başlarının üstündeki huzur dolu gökyüzüne ulaştı. Sahip olduklarını korumak için. Hayatı boşa harcamamak için boşuna. Vatanlarını sevmek için ve "Bu işi yapabilir miyim?" Sorusuna sıkıca cevap verebilirdim. Genel olarak bakın, pişman olmayacaksınız!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.