Sanat ve EğlenceLiteratür

Kirill Benediktov: biyografi ve eserleri

Kirill Benediktov - Rus tarihçi ve siyaset bilimci ve bilim kurgu yazarı. Onun edebi kariyeri 90'lı yıllarda başladı ve o zaman bile yazar ilk başarı elde etti. O insan mevcut ve gelecek hakkında ün yaratıcısı kasvetli roman kazandı.

biyografi

Minsk 2 Mart 1969 doğumlu Kirill Benediktov. Yedi yaş Belarus yaşamış kadar, daha sonra ailesi Rus başkentine taşınmıştır. Yazara kendi açıklamaya göre, hayatında ana toplantı 5. sınıf oluştu. Sonra Pedagoji Bilimler Akademisi Tarih öğretmeni derslerine başladı ve tam anlamıyla antik medeniyet aşık ve kayboldu.

Okuldaki sonunda Kirill Benediktov Tarih Moskova Devlet Üniversitesi Bölümü girmeye karar şaşırtıcı değildir. İşte o Latin Amerika'da Kolomb öncesi uygarlıkların araştırma yapan edildi. Ancak, arkeolog Benedict mesleği seçti ve modern ve çağdaş Avrupa ve Amerikan tarihinin eğitimli.

1993 yılında bir kaç saat darbeden önce, hemen mezuniyet sonrası, genç adam barış güçleri ve etnik çatışmaların faaliyetlerini okumaya başladı Belçikalı Koleji, gitti. Ondan sonra da Güney Kore'de çalıştı. Balkanlarda AGİT siyasi faaliyetlerine master tezi koruyabilen. Geçmiş ve günümüz siyaset yazarı alanında kazanılan bilgi onları daha gerçekçi ve canlı hale onun kitaplarında kullanır.

oluşturma

Kirill Benediktov ilk olarak 1990 yılında yayınlanan, ölü şehrine ithaf hikayesi idi. Bu yazara gerçek onur ve tanınması "Asgard'da Savaşı", "gecenin Will getirdi sadece iki kitap, geldikten sonra." ölümsüz canavar ve faşist intikam Bu hikayeler büyük bir başarı idi ve kurgu alanında birçok ödül kazandı. Yazar, "Kuşatma'nın" ve yazarı olarak proje "Köken" katılan "Fikirler Bekçisi."

Buna ek olarak, gazete "Vzglyad" orada Benediktova editoryal sütun. Ve Russia.ru bizim sermayenin mistik yerler hakkında anlatır kanal yayını "Moskova Siyah Kalp", bıraktı.

kimin kitaplar büyük ilgi bugün, onun edebi kariyeri için defalarca yazarların ödül almıştır Benediktin Kirill. Yani, 2010 yılında o Yazarlar Birliği "Ödülü Çehov'un ait" aldı. Törene küçük salonda Yazarlar Merkez Binasından düzenlendi. Benediktin bir düzine romanları ve 20'den fazla hikayeler yazarıdır. Buna ek olarak, "gecenin Ahit," yazar romanı 2008 yılında S. Zhigunov yönettiği film haline getirilmiştir.

"Asgard'ın Savaşı"

Bu kitap 2003 yılında yayımlandı ve hemen yüksek okuyucular tarafından takdir edilmiş ve Rus kurguda farklı ödüllerin önemli sayıda verdi. Olaylar 2053 yılında açılmak. Bu süre boyunca, insanlık birçok savaş ve salgın hayatta kaldı ve Batı demokrasisi düştü. Genetik saflık savunan, faşist örgüt - Artık dünya Beyaz Revival yönetiliyor. Dünya nüfusunun Zaten yarısı gözaltına alınması ve rezervasyonlarında, ama bu yeterli değildir ve bilim adamları nihayet bir son olarak "insana çöp" koymak Beyaz hareketi olacak. terörü - asi bu yeni dünya ile baş etmenin tek bir yolu vardır.

Ana karakter, bir terörist Zero olarak bilinen Albay Vlad Basmanova, "Asgard'ın" tabanına nüfuz ve kod adı "Tollan" altında nesneyi yok etmek ya da milyarlarca insan mahkum edileceği.

"Yılan ve Gelincik"

Kitap 2012 yılında yazılı ve proje "Köken" çerçevesinde yayımlandı. Yazar çünkü Guantanamo kaçma mahkumlara yardım şüphe hizmetinden görevden Smith adında CIA ajanı anlatır. Şu anda, Çinli Chen geliyor. O Smith karşılığında, eski ajan Bin Ladin öldürmek ve teröristlerin Yılan heykelini götürmek, hizmeti tekrar ve yardım sunmaktadır. İşleri kolaylaştırmak için, Chen Yılan etkisini bloke etmelidir Smith rakam Mongoose verir. İşi gerçekleştirmek için, o İsrailli komando, Amerikan kürk mühürler ve lanet mafya yüzleşmek zorunda kalacak.

kitap "Yılan ve Gelincik" okuyuculardan olumlu geribildirim bir sürü aldı. Onlar büyüleyici bir hikaye kaydetti, iyi bir dedektif hikaye ve çekici kahramanı reçete. Genel olarak, tam tersine, Benediktov sadece bir yazar olarak yeteneğini kaybetmemiş yirmi yıl edebi kariyeri için olduğu sonucuna, ancak, bu geliştirmek ve geliştirmeye devam etmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.