Haber ve ToplumÜnlüler

Alyona Sterligov: biyografi, çocuk

Rus işadamı Alman Lvovich Sterligov sadece mali başarı için (Rusya'da ilk yasal dolar milyonerleri olan), aynı zamanda, çünkü sıradan insanların anlamak için kullanılabilir çerçeve uymuyor onun eksantrik davranış meşhur oldu. Gerçekten zengin olmak, o ruble birkaç yıl geçirdi ve sonra iflas etti, ailesini alıp ormanda yaşamaya başladı. yeni evlerine olarak hiçbir su ve merkezi ısıtma vardı. lüks alışık Eşi Herman, bir eşarp giymek ateşle basit tencerede yemek pişirmek ve evde çocuk sahibi istedi.

Çocuk erkek, ev eğitime dönük nasıl bir makineli tüfek ve kılıç ustası ateş etmelerini öğretmiştir. TV'de, elbette, onlar da bir diş temizlik gibi, unutmak zorunda kaldı. Sterligov çocuklarını Mazlumun ve karısını dövüyor Söylentiler hızla medyada yayıldı. Herman eşi - Alena, kindar eleştirmenler cevap verdi ve ironik olarak adlandırılır onların sevgi ve aile hayatı hakkında bir kitap yazdı "Adamı dayak ... Ne Alman Sterligov ile geçti" Kitabın Sunumu Kiev'de gerçekleşti. kadının gözünde bir parıltı ile ona olağanüstü hayatı hakkında ve evlilik 25 yıldır Alman çifti götürdü çalışmaların anlattı.

Bugün hayatın bu şekilde seçilme nedenleri en sıradışı çiftler birini yaşamak ve öğreneceksiniz.

tanıdık

Alman Sterligov 1966 yılında doğdu. gelecekteki bir çifti kalma sırasında o aynı yaşta, yirmi üç yıldı ve Alena Sterligova oldu. doğum kızın Yıl nasılsa oh iyi belirlenmiş, ama asla. Herman zaten onların yaşına iyi para kazanıyordu. Bu zamana kadar adam Moskova Üniversitesi Öğretim Üyesi unutmak bir Turner yıl altı ay olarak fabrikada çalışmak, orduda hizmet edebilir. hevesli bir komünist - Onun yüzünden tarihin bir öğretmen ile bir çatışma vardı okulu bıraktı. Komünist rejim tarihinin en kanlı denilen, Alman öğretmene gözden düştü ve yakında çalışmayı bitirmek ve para kazanmak ile yapmaya karar verdik.

Elena anda Ivanovna Emelyanova (evlilik öncesi Alain adı) sadece Baskı diploma Enstitüsü var ve yetişkin hayatı başlamaya hazır. Alena baba iyi para kazandı, ve ailesi her zaman refah içinde yaşadı, ama babası öldüğünde, annesi borç içine girdi ve kiralık bir daire almak zorunda kaldı. Herman seferde sadece bir ofis arayan. O annesi Alena potansiyel sinerji ile konuşuyordu Bir gün Allen onların odasına gitti, merhaba ve bıraktığını söyledi. "Kızını evlendirmek sakıncası olmaz?": Birkaç adım sonra, o Herman annesini sordu duydum. Ev sahibesi bir şaka olarak meseleyi aldı, ama aynı gün seyir işadamı genç kıza bir teklif yaptı. Onun temel argümanı ifade vardı: "Ben bir milyoner olacak." Ve herkes doktor veya mühendis olmak istiyordum bir zamanda bu. Sonra kitaplardan dışında bilinen milyonerler sağlar.

Ben aşk için evlenmek gerekli olduğunu biliyorlardı çünkü Alain, elbette, kabul etmedi. gözleri ortalamanın altında bir büyüme, garip bıyık ve gözlük - Herman oldukça göze çarpmayan genç adam oldu. Onun görüntüsü normal bir kız bulamadı. Alena için daha sonra kur ve çok daha avantajlı görünüyordu diğer çocuklar. Ama kız, bazı açıklanamaz karizmasını yakalamak bir şey Almanya'da oldu. Oysa o ona bir başarısızlık cevap amaçlanmıştır. Ertesi gün, Hermann tutuklandı ve hapiste birkaç gün boyunca sürdürülmüş, daha sonra delil yetersizliğinden serbest bıraktı. Alena göre, o günlerde, ilk kez bana birini yaşıyor hissetti. acıdığı olsun, ya da sadece Alain nihayet evlenmek için bir adam evlenmeyi kabul kıvama getirir. Bir yıl sonra, Alman ve gerçekten bir milyoner olmak, o kelimenin tam anlamıyla torbalarda para tuttu.

Kariyer Alena

Hemen düğün sonra Herman Alain iş asla söyledi. Bu ebeveynlerin kısmında kızgınlığa yol açmasına karşın, işadamı umursamadı. Her durumda, hatta Alman diploması eşi attı. Bugüne kadar, Alain o işe başlamış olsaydı, onların aile dağılır fark eder.

"Kendini gerçekleştirme konusunda ne" - Alyona Sterligov basitçe cevap: sorusu üzerine "Böyle bir koca sıkıcı değildir, ben milyoner ovtsevodsha, öğretmen, birçok çocuk annesiyim" yüzde yüz tüm yerli işlerine Verimli, o böyle heyecanlı bir hayat bulur. O bir kadın her zaman bir kocanın koruması altında olması gerektiğini ekler. Modern dünyada kutlanıyor Eşitlik, erkek ve dişi bir dengesizliğe yol açıyor. Sonuç olarak, insanlar mutlu bir hayat yaşamıyorum.

kız

eşin kariyerinde ele olması, Alman Lvovich Sterligov akıllıca hayatının arkadaşlarından kaldırıldı. karısının birini karşılamak için gittiğini öğrendik bitmez, hemen onunla vakit geçirmek teklif etti. O zengin ve ilginç eğlence düzenlemek mümkün oldu gibi, eşi hep seçtik. Sık seyahat sonunda arkadaşları ile ilişkisini kesti. büyük kızı Pauline oldu onun iyi arkadaşı olarak ve in-law Ama Allen, pişman etmez. Alena, o ayrı onun evlenmeden önce kızıyla birlikte geçirdiği günlere göre, parmaklar güvenebilirsiniz.

Bu arada, hikaye Pauline aşk annesinin hikayesine çok benziyor. Bir gün Herman Sterling ile arkadaş iş geldi. Onunla genç bir adamdı. Pauline masaya kaplı ve gitti. Üç gün sonra, bir adam woo geldi. hediye olarak o beyaz aygır getirdi. Tabii ki, Polina o cevap verdi hangi genci, sevmez söyledi: "Aşk". Öyle de oldu. Kızına mutlu Alyona Sterligov. O inanmaktadır böyle bir adam için - taştan bir duvar gibi.

TV

Alman Lvovich Sterligov eve geldi ve çok izlerken mutfakta karısını bulduktan sonra "Santa Barbara". Ve sadece bakıyor, aynı zamanda güçlü kahramanlar empati değil. Adam Hayatını değil, başkasının fanteziler yaşamak gerek eşine anlatmaya çalıştı ve nihayet söyledi: "Ya ben ayrılmak veya TV" Alain düşünmeden televizyon seçti ve kocası bıraktı. arabada birkaç dakika oturduktan sonra o döndü ve silahın dışarı TV vurdu. Bu hareket Allen üzerinde güçlü etki yarattı, ama o hala geceleri kocam unutmuştu küçük TV, farklı görünüyordu. Birisi onun arkasında duruyordu sanki bu oturumlar sırasında, o hissetti. Sonunda, kadının kendisi evde televizyonun son kurtuldum.

Aşksız Evli

kitap "dayak Husband" Alain evli yaşamın ilk yıl kocası sevmediğini söyledi. Ancak bir süre sonra Alman hala kızın kalbini kazanmayı başardı. Her gün birlikte yaşamış için bir tane - Düğünün ilk yıldönümünde Herman eşi 365 gül verdi. Ailesi o kadar pervasızca para harcadığını reddetmiş ama Allen hala bu buket hatırlar. ilk kızının doğum öğrendikten sonra, adam hastaneye tüm araba rengini getirdi. Hastaneye genelinde anlamıyla yerleştirildi.

Alyona Sterligov yirmi beş yıllık evli olmuştur, beş çocuk ve dört torun sahibidir. Alman yaşamla Onların işbirliği sakin değildi. Kavgaları ve skandallar grevleri her yerde masada yumruk idi. Ama bütün bu kadına kocası bakım hisseder. o umursamıyor - O, bir erkek karısının bütün arzularını şımartır zaman anlar. o ve konfor, ailenin sağlığı için sorumluluk yaşamın zenginliği, adaptasyon alır başka şey. Bu Alain sırasında bir kez ve ben kocası ekledi.

geçitleri

Sterligov ailesi 32 kez taşındı. Ailenin reisi milyoner haline gelmiştir, o New York'ta bir ofis açtı ülkede ilk oldu. Sonra Londra ve Washington fethedildi. Sonra aile medya ve rakiplerden muazzam ilgi çevriliydi. Tehlikeli olduğu için, sürekli ikamet ettikleri yerini değiştirmek zorunda kaldı. Uzun zamandır hiçbir Sterligov kendi ev vardı. onlar tek bir yerde alışması kez Herman kez daha geçmenin zamanı olduğunu söyledi. Alain sonra kızıyla birlikte ailesinin sözde sonsuza, ruble yerleşmiş, New York'ta iki yıl kaldı ve geri döndü. Herman sonra 27 yaşında idi. rublenin üzerinde çok uzun bir ailenin hayal rahat ve istikrarlı bir yaşam için tüm koşullar, idi. Ev Alena Sterligova zenginlik ve aile mutluluk kişileştirme haline geldi. Sterligov dan birer birer taşındıktan sonra üç erkek vardı.

geçen geçit

2004 yılında, Alman Lvovich Sterligov iflas etti. Her Rusya'da cumhurbaşkanlığına aday olmaya karar gerçeği ile başladı. kampanya büyük bir yatırım gereklidir. adam, sadece bütün birikimlerini geçirdi, aynı zamanda borç ciddi bir miktar aldı. Ve sonra aniden adaylığının tüm kayıt kaldırıldı. Düşünmeden Herman tekrar hareket ailesini anlattı, ve rublenin üzerinde ev borçlarını dağıtmak için satmak zorunda kalacaktır. Bir hafta sonra, o aile ormanda yaşamaya devam ettiğini belirtti. Alena infial sınır tanımıyordu. O rahat bir hayat vazgeçmek istemiyordu, ama panik temel nedeni onun bir sonraki gebelik oldu. Herman zaman doğurmak için geldiğinde, onlar güzel bir ev alacağını söylemesiyle, eşi güvence verdi. Alain kocası direnmek sadece yararsız olduğunu biliyordu, bu yüzden bir kez daha o ona durumun tam denetimini ele geçirmesine izin. Sonuç olarak, aile Malaya Sloboda gitti. İlk başta onlar basit çadırda yaşadı. Sabit açlık ve rahatsızlık Alain ezilen, ama uzun sürmedi.

Herman sözünü tuttu ve evin hazırdı bırakmak. kocası inşa etmek için para nereye götürdüğünü Allen hala bilmiyor. Evin bir kiremitli çatı ile ahşap yapıldı. Bütün aile onun için deli oldu - bir masal değil, bir ev. Ama bu macera Sterligov bitmemişti. Bir gün, yeni bir hayat ailelerin tüm hayalleri anlamıyla yakıldı. komşuları ağlamasıyla uyanan evin için Alain arifesinde: "Biz yakıyorsun!". gözlerini açarak o onların muhteşem ev alevler gördük. Bilinmeyen kişiler sinik benzin ana kullanılarak, buna ateşe verdi.

Allen adlı kitabında "kırık Man of" diyor, bütün bu olaylar tamamen lüks ve konfor konusundaki tutumunu değiştirdi. Gerçek zenginlik deneyimli ve aşırı hayatta kalma neredeyse vahşi olduğunu olması, o fark ettim ki yeterince büyük bir anne çamaşır makinesi ve sıcak su mutluluğu için. Ve kocasının hayatlarında ve çocuklarının hayatları ile güvenilir olabilir çok kişi ise, o zaman bir çadırda bir cennet inşa etmek gerçekten mümkün olduğunu biliyorlardı. Ve donuk bir adam, hatta onunla lüks sarayda, zayıf karakterli ve sadece değersiz kötü olacaksa. Önceki hikaye genellikle ruble üzerinde bulunan, Alena Sterligova hatırlatır.

çocuklar

Şu anda aile bir çit veya medeniyet herhangi kreasyonları olmadan, doğada yaşar. Koyun, keçi, hindi ve atlar ile büyük bir çiftliği var. Çocuklar eyer emin olmalarını ve elinde bir tabanca ile. Evin hemen hemen tüm elleriyle tarafından yapılır ve böylece ailenin oğulları başkanı marangozluk öğretti. Ve şimdi 16 yaşında büyük oğlu, zaten onun ilk ahşap ev inşa etmişti. Sons et ve ev yapımı ekmek, hem de onların el sanatları satmak. ekonomi iyi kar getirdiğinde, aile yeni giysiler için alışveriş merkezine gitti.

o muchilos değil ki Sterligov oğulları kolayca bir hayvanı keserek yapabilirsiniz. Bununla birlikte, bu işlemler çok yetişkinlerde yapılmıştır. Birlikte babası ile erkek av ve toplayıcılık mantar gidin. Her çocuk için günlük yaşamda kendisine yararlı olabilecek bir konudur. Okul aile tamamen terk etti. büyük kızı birkaç yıl okula gitmek, ama "geçmiş hayatında" hâlâ. Çocuklar İncil çalışma ve bizzat babasını seçer öğretmenleri ile anlaşma.

medeni mutluluk

Alena "Kırık Man of" adlı kitabın, ama aslında kocası elini kaldırdı asla. Tabii ki, böyle bir eksantrik çifti sık kavgalar ve çift eşiğinde olduklarını defalarca, ama dövme varılamamıştır. Herman eşi bir çocuk gibi, sen havuç ve sopa ile iletişim kurmak için ihtiyaç olduğuna inanmaktadır. Gençliğinde Alyona Sterligov bu adam kadınları zarar "yönetilecek" asla düşünülmektedir. Ama evlilik 25 yıl sonra, o zayıf ve savunmasız kız bile en dengeli adamı fırfır olabilir fark etti.

Alena kadınlar genellikle Ülkenin her yerinden geliyor. Her biri kendi kaderi ve evli hayatı bahsediyor. Zamanla, Alain kadın sefalet temel nedeni kendi kocası saygı eksikliği yattığını anlamaya başlamıştı. Onun arkadaşı gibi Birçok kadın, ama ciddiye almayabilir. O da var, hikayemizin bir kahramanı hatırlatır oldu. Ancak egzantriklikle Alman faaliyet nedeniyle o keşfetti mutluluk sırlarını. kocası içinde Alçakgönüllülük ve tam güven bir sonucu, uyum olarak, minnettarlığını üretmek ve, Alena Sterligova diyor.

genellikle, kocası ile savundu genç bir kız direndi, o bakış açılarını savunmak için son edilmesini, ilke gitti. Ama sonunda o Almanya manipüle edilemez ve hatta en güçlü duygudur kendi bakış değiştirmeye zorlayın olmayacağını fark etti. Alain Kim, hiçbir koşulda, kocası ile iddia etmez. tamamen onunla aynı fikirde ve içindeki her şey kaynayan olsa bile, Allen geleceğe bakarak, zihin içerir ve saldırganlık hiçbir anlamı olmadığını anlar. Alman doğru değilse Ve, sonunda itiraf ediyor. Belki de bu tevazu öğrenmek için kendi kocası Alain hatalarını fark yeteneği nedeniyle.

ilişkiyi öğrenin, bu dişinin doğal itiraz korumak zordur, Alena Sterligova diyor. zamanın aptal atık - Koca yalnızca argümanlar ve skandallar anlar. Histeri kadınlık yanı sıra tam kontrol öldürür. Alain asla meşgul kocası daha denetler o o sorumlu daima olduğunu bilir. kıskançlık sahneler burada yeri yoktur. Ve böylece o kadar alışılmadık aile yaşıyor.

Sonuç

Bugün kitabımda Alena Sterligova anlattı geçmişi hakkında bilgi edineceksiniz. Biyografi Bu kadın çok ilgi, hem de kocasının hikayesi hak ediyor. Doğada yaşam hakkında Sterligov fikir ilgisini birçok Ruslar takipçileri haline gelmiştir. Bugüne kadar olan kitaplar talihsiz kadın kurtuluş haline gelmiştir Alena Sterligova, kadınların el sanatları her türlü adanmış okuyucu ve atölyeler ile buluştu. Herman da, az parayla karlı olabilir aile ve nasıl çevre dostu bir ekonomi inşa etmek gerçek kafa, ne olması gerektiği kendisi arayışı içinde olan erkekler, öğretir.

Birisi aile aşırılık ve akıl hastası insanları bu düşünür ve birisi kendi ruhunun gücü, hem de doğa ile uyum içinde yaşamayı ve tüm canlıları sevmeyi yeteneği kıskanıyor. Farklı koşullarda yapılmış muhteşem para kazanma ve Sterligov sonunda bilinçli geri temelleri iflas olması. Onlar borç almak ve bir kez daha müreffeh hale, ama bunu yapmak için karar olabilir. Bu insanlar hayatın değerini yeniden düşünmek. Ve her birimiz onlardan çok şey öğrenebilirsiniz, ne olursa olsun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.