Ev ve AileAksesuarlar

"Sıvı Cilt": yorumlar, uygulamalar, faydaları

Modern dünyada giderek daha fazla gelişmiş bir teknoloji. hakiki deri kirletilmiş şey sonra, dışarı atmak zorunda kaldı. o restorasyon tabi değildir. Biz "sıvı deri" çünkü bugün kere büyük ölçüde değişmiştir. Evet şaşırmayın. onarım için yeni bir tesisin adıdır. Eğer "sıvı deri" Değerlendirme avantajları olduğunu anlamasına yardımcı olur. Ayakkabı vazgeçilmez bir şeydir. Ama bunu kullanarak ikinci bir hayat, ve diğer deri ürünlerini verebilir: yağmurluklar, ceket, çanta.

Ne "sıvı deri" dir

Yukarıda belirtildiği gibi, bu şeylerin derinin acil onarımı için kullanılan özel bir araçtır. Evde kullanılır. popülerlik nedeniyle o hatta en kaldırmak mümkün olmasından etmektir derin kesikler yüzeyde ve çatlaklar.

"Sıvı Skin" Özellikleri

Başlangıçta, bu araç ABD'de gerçekleştirildi ve Rusya'da doludur. Bugün ülkemizde bu ürünleri üreten firmalar var. "Sıvı Cilt" ayakkabı, hem de diğer ürünler için, büyük bir sıcaklık aralığında özelliklerini korur - -35 derece ile + 70 derece arasında bulunur. Bu sıcaklıkta, o plastik özelliğini artırmak ve kırılgan hale gelir gelmez. Bu nedenle, acı soğukta ve sıcakta hem kullanılabilir.

ürün Avantajları

"Sıvı Cilt" (yanıtları etkinliğini kanıtlamaktadır) bir dizi avantaja sahiptir. Ana olanları düşünün.

 1. Mükemmel yumuşaklığa sahiptir, bu nedenle herhangi bir hasar tamir ürünü neden olmaz.
 2. İyi güce sahiptir. Uygulama ve tam katılaşma sonrasında tekrar restore alanı kazımak için çok zordur.
 3. Bu materyal, ürün yeniden bir sıkıştırma veya ezme kurtarmak edildi sağlar.
 4. Farklı dayanıklılık. 35 yıl - İddiaya doğal yaş sıvı cildi yaşlanma, Rusya ve Amerika'nın özel araştırma yürütülmüştür.
 5. gerginlik ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. o ürünü onarmak için kullanılabilir yüzden bile yerlerde yük maksimum vardır. Sandalyenin Örneğin, kollar, araba koltuğu.
 6. bunun benzer özelliklere sahip olarak ideal cilde nüfuz eder. Nihai kurutmadan sonra restore yüzeyi ile entegre hale gelir.
 7. Eğer bir şeyler ters yaptıysanız, durum kolayca düzeltilir. Sıvı halde kolayca sabun ve su ile yıkanır. Ama biz bu araç bir "sıvı deri" olarak, kuruduktan sonra çıkarmak çok zor olacak unutulmamalıdır. Yorumlar beyaz ruhu vasıtasıyla sadece yapılabilir olduğunu göstermektedir bir Cila silme için aracı veya diğer saldırgan olmayan ev çözücüler gerektirir.
 8. Bu ürün kesinlikle güvenlidir. Bu alkolün ilavesi ile su bazlı yapılan zararlı maddeleri içermez.
 9. Onarım cilt "sıvı deri" oldukça basittir. Bunu yapmak için, herhangi bir ısıtma veya kurutma gerekmez. Böyle tamir hatta bir çocuk can Cope.
 10. ekolayzırlar kurşun kalemler geçmiş nesil ve diğer çeşitli macunları takdim aksine, "sıvı deri", çizikler ve çizikleri kaldırır kalmaz, aynı zamanda onun ömrü artan ürün için umursamıyor.

"Sıvı cildi" nasıl kullanılır

Yani yeni model araçlarla "sıvı deri" yararlanmak karar verdik. Yorumlar onarım prosedürü temel olduğunu söylüyorlar. Tüm yapmanız gereken:

 • kirlenmeye karşı yüzeyini temizleyin. O kullanımının benzin, aseton ve diğer korozif ajanlar için gerekli değildir. Bir "sıvı deri" korunduğu ile komple özel temizleyiciler satmak.
 • Uygun renk önerilen aralığından seçin. İstediğiniz gölge bulamazsa, birkaç karıştırmak için tavsiye edilir. Sadece kendi rengine başlangıcı bazı görünmeyen bir yüzeyinde kontrol edin.
 • bir fırça ile uygulanır ya da "sıvı deri" sünger.

ayaklarını sürüyerek yürümek kaldırmak

"Sıvı cilt" ürünü onarmak için değil, aynı zamanda onlara taze, güncellenmiş bir görünüm vermek için sadece kullanılabilir. Gerçekten de, oldukça sık cilt sıyrıklar yüzeyi görünür üzerinde, uzun bir ömür göstermektedir ki. Bu gibi durumlarda, ayrıca bu aracı kullanabilirsiniz.

 • yüzey kısmına uygulanan "Sıvı deri" ince üniform tabaka geri edilir.
 • Tedavi alan ve restore siteyi cildinizi yardım vermek ve görünmez hale getirmek için kuru bir sünger ile düzeltilmelidir.
 • cilt kurumasını bekleyiniz.
 • Sonuçlar tatmin olmayan, başka bir katman uygulamak ve aynı sırayla işlemleri tekrarlayın gerekir.

Derin kırıklar ve kesikler giderilmesi

Derin kesikler - bu sıradan bir çizik olduğunu. Bunları kaldırmak için, biraz daha fazla çaba gösterme var.

 • Tersyüz onarılan ürünü sökmek için gereklidir.
 • Dikkatli bir demir, deri ve kumaş yapıştırıcı bir parça kullanılarak kumaşın kenarına bağlanır.
 • Tutkal kesi yapıştırıcı kullanılarak "An".
 • "Sıvı deri" ile sürecinin ön. Yorumlar bilgili insanlar bir kavşak fırça ile karışımı küçük bir miktar uygulayın ve bunu seviyeye tavsiye etti.
 • Gerekirse işlemi tekrarlayın.

Birkaç ipucu ve kurallar

Eğer "sıvı deri" kullanmayı tercih ederseniz, bu unutulmamalıdır.

 1. Vernik, pürüzlü cilt, sürüngen derileri ve tekstil onarmak için kullanılamaz.
 2. Sadece yerel alanları ele, ama bir bütün olarak değil, tüm yüzeyi.
 3. özellikle yarım saat açık havada, "sıvı deri" kavranan çözelti, 2 saat süre ile polimerize ancak sonunda sadece gün sonra katılaşır edildi.

Ekonominin "sıvı cildi" anlamına size çok faydalıdır. sadece 700 ruble için fiyat ve gerekli onarımlar ürünler üzerinde ne kadar tasarruf edebileceğini hesaplayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.