Spor ve SağlıkBalık tutma

Alıcı levrek Kasım dönüyor. alıcı redfish üzerine Pratik İpuçları

burbot ve walleye üzerinde - özellikle Kasım ayında, geç sonbaharda Balıkçılık, genellikle sadece böyle en azından pike, levrek gibi sualtı krallığının yırtıcı temsilcileri, üzerinde duruldu. Bazen derin yem noktaları ve büyük çipura okulları bulmak için yönetmek.

Kasım ayında Okun

birçok balıkçı sonbahar nedeniyle değişken hava yem almak zamanı olmadığına inanıyorum olmasına rağmen, o kadar değil. Kasım ayında levrek yakalamak özellikle bu ayın ilk yarısında oldukça etkin olabilir.

Bu dönemde, birçok rezervuarlar var zaten ilk buz alır ve açık su genellikle yaygın bir fırtına.

Bu mevsimde balık nedeniyle yaklaşan kış soğuk için adaptasyon sürecine son derece kaprisli oldukları için Kasım ayında Isırma levrek, kolay ve kalıcı olarak adlandırılan edilemez. Nedeniyle hızla değişen su aydınlatma ve sıcaklık düşer olması nedeniyle, bu yüzden balık ruh yok. Tüm bu faktörler Kasım ayında levrek lokma üzerinde olumsuz etkisi vardır.

gündüz yakalamak böylece Bu, bir balık avcı, önde gelen günlük yaşamda deinmekteydi erken en azından umut verici sabah ve akşam ışığında. Özellikle şu anda en aktif balık çünkü.

Nerede Kasım ayında redfish aramaya

En umut verici kenar derinliği, köprü ve kırılmaların yakınındaki alanlarda olduğu. Bazen Kasım ayında bas balıkçılık ve yaz sürekli poplavochniki avlanır yerlerde başarılıdır. nedeni balık çeşitli türlerin gençler yavaş yavaş böylece çizgili yırtıcı çeken yerleri evcilleştirmek alışık hale gelmesidir.

Levrek Kasım ayında balıkçılık ve bu yerlerde su birikintisi geri kalanından daha sıcak olduğu için geç sonbaharda, kızartmak için çok caziptir rezervuar sığ parça, bulaştırabilirler. Ancak, Kasım gelişi ve bas atmosferik basınçta bir artış ile yavaş yavaş derinliklerine hareket ettiğini akılda tutmak gerekir.

ele almak

İlk don su gelişiyle birlikte yavaş yavaş hafifletmek başlar ve alt bitki örtüsüne iner. Deneyimli balıkçılar iyi levrek iplik tarafından Kasım ayında yakalanan söylüyorlar. 2 21 gram arasında avlanabilir toplam çubuk ağırlığı. Yani Kasım ayında levrek sonuç bulmuş yakalamak için oldukça yeterli olacaktır. Kayışlar uygulamak gerekmez: gereksiz yere narin yemler rahatsız balık ve oyun uyarmak edilir. misina ile akıllıca değmez. filamanlı çapı ve 0.18 milimetre ile mükemmel Kasım ayında herhangi levrek vyvazhivaetsya.

döndürme

Kışın daha yakın başlangıçlı, paketin bu yırtıcı sularında daha çeşitlidir. kışlama alanları için birlikte gitmek için hazır Balık, nedenle en iyi levrek iplik tarafından Kasım ayında yakalanan olduğu düşünülmektedir.

Bu derinliklerde aranmalıdır. balıkçıları bu çok normal düşünün 5 veya 10 metre atma büyük nehri üzerinde. Göl ve göletlerde de dik bankadan mücadele batırmak için deneyebilirsiniz.

Kasım kablo, sadece alt yapılmalıdır. balıkların kışı davranışının arife konstansı farklı olmadığından, kendisiyle deneme mantıklı. Deneyimli balıkçıları hızlı ikisini kullanın yavaşlatmak - adım - kablolama seçenekleri.

yemler

Kasım ayında levreği üzerinde, yemler, spinner, mikrodzhig, küçük crankbaits farklı türde kullanabilirsiniz. Hatta bazıları bir poppop kullanın.

Tünekleri neredeyse hiç hafif bir sevkiyat var "lastik", kayıtsız kalır. Doğru yumuşak plastik yem veya bükücü tam anlamıyla alt sürüklemek. Bu durumda, ısırık sayısı olacak kesinlikle artık.

Levrek Kasım ayında çok aktif olduğunu ve biz onun davranışı su sıcaklığı ve hava şartlarına bağlı olduğunu hatırlarsanız, herhangi hileler olmadan yakalayabilirsiniz. Ancak, çoğu zaman tam tersi: balıkçılar altındaki uzun durakları ile kombine sürükleyerek gecikmeli ilanı, "bir kaşıma" ve yapmak zorunda. Kasım bir performans vardı genel olarak, tüm levrek yakalamak için. Ve tabii ki, ana cazibe ağır jig olduğunu. Her ne kadar saatlerde ve geçen etmek be değiştirilir - Tüm bağlıdır üzerine "ruh" üretimi.

ekipman

Kasım ayında levrek yakalamak, gönderme çeşitli içerir. Su sütunun ortasında gerçekleştirilen, pürüzsüz en popüler olarak kabul edilir. Bass trolling yakalamak için en uygun olanıdır. Başka bir yol - hız kablolama, hangi is kullanılan derin su. Bu manivela ve bükücü ile balık için uygundur.

duraklı Kablolama - ilk iki modifikasyonu - jig ile birlikte kullanılır. Onun özü birkaç saniye cezbeder oyunun duraklar yatıyor.

Wobblers tercih daha iyi boyutu küçük olan bu modeller seçin. Bu önemli ölçüde boş vuruş sayısını azaltır. Ayrıca yüzen crankbaits türlerini batan sadece kullanılabilir, ancak yapılabilir. İkinci versiyonunda seçim Durdurma, fener biraz penetrasyon yapmak gerektiğini bilmesi gerekir. Popper da bu açıkça uygun olunca yırtıcı balık sığ suda tutulur yavru, yakalandı. balıkçıları arasında nadir - Ancak, bu Kasım ayında patlangaca oldukça nadir, böylece alıcı levrek olduğunu.

kaşık

Geçen olarak sonbahar ayı ve çimenlerin üzerinde ve altına yakın: o farklı su katmanlarında yapılabilir çünkü cazibesi yem en çok yönlüdür. Blesna saptırma altmış derece sırasında lob üzerinde büyük sürükle sahip olmalıdır. Yavaş gönderme altında olmak üzere, su verilmiş ufkunda tutmak oldukça kolay gerekir.

için iplikçiler № 3 uygun en fazla altı metre derinliğinde ve büyümüş suda bitki örtüsü ile, örneğin, su kütlesinin çok küçük alanları balıkçılık için daha fazla. balıkçılar Çok sayıda dişli derin iki üç kez düşürülebilir yerlerde genellikle. Genellikle, süsler evrensel olarak kabul ama Kasım ayında levrek yakalanırlarsa yemler listedeki ilk değil.

mikrodzhig üzerinde

Bu "sessiz avcılık" hayranları arasında popüler olduğu onun kim olduğunu. Her fener sadece bakarak yerlerin seçimi, aynı zamanda ekipman sorgulamaya gereklidir önce. doğru yem seçmek ve site bu levrek balıkçılık Kasım ayında başarılı varsayabiliriz Fener tarafından garanti edilmektedir. Ancak, bu kadar basit değildir.

normalden Mikrodzhig başın yem ve ağırlığı büyüklüğü, geri kalan aynıdır farklıdır. balıkçılık, aynı twisters veya yumuşak plastik yem kullanabilirsiniz. Bir kafa ağırlığı önerilen Alanı derinliğine bağlı olarak seçilmelidir balıkçılık. Alıcı kafaları ağırlığı 2-7 gram aralığı içinde olması gerekmektedir, böylece, bu kalıp Kasım levrek iyi yüzeyden dört metreye kadar bir buçuk belirli bir mesafede tutulur.

yöntem ekipmanları

Bu faktör de balıkçılık koşullarına bağlıdır. engelleyebilir sürücü sırasında, en iyi şey olurdu gölet birçok kırılmaların veya sualtı enkaz size yardım ile kendiniz yapabilirsiniz Kuplajsız kurulum, kullanımı ise ofset kanca ve gruzila- "Cheburashka".

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.